Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Birželio 10-17 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Savaitė skatins aktyviai veikti ir bendrauti, tarpininkauti. Kita vertus, tikėtini sunkumai, turint reikalų su oficialiais veikėjais, kreditoriais ar antstoliais. Reikia pasirūpinti, kad nekiltų žalos ir problemų dėl netvarkingos technikos, įrangos.

JAUTIS. Savaitę pradėsite smagiai nusiteikę, o įsitraukę į darbus gliaudysite problemas lyg voverė riešutus. Rūpesčių bus į valias, o ir konkurentai, oponentai neleis ramiai jaustis. Visgi jums pavyks prisitraukti draugiškų, aktyvių bendraminčių ir kartu su jais daug nuveikti.

DVYNIAI. Piniginėje ir banko sąskaitoje nesilaikys pinigai, nes vis rasis pagundų, godžiai ryjančių jūsų pinigus. Gali pasiteisinti sumanymas, susijęs su įsidarbinimu, verslo modernizavimu. Meilės reikalai klostysis prieštaringai, bet įdomiai.

VĖŽYS. Ši savaitė gana permaininga. Gali kilti nerimo dėl darbo, sveikatos, artimo žmogaus ar augintinio. Venkite konfliktų, saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį norite ar nenorite, teks atlikti buitines pareigas arba pabendrauti su tais žmonėmis, kuriuos mieliau ignoruotumėte.

LIŪTAS. Savaitės pradžioje galite pasireikšti kaip tarpininkai, gebantys sutaikyti nesutariančias puses, suderinti interesus. Iš to ir patys turėsite naudos. Tačiau tai nekoks metas turintiesiems sveikatos problemų. Savaitgalį galite nemažai nuveikti namų ūkyje.

MERGELĖ. Ši savaitė turėtų dažniau džiuginti nei liūdinti. Visgi įtampų pasitaikys net ir sėkmingiausiose veiklose, nes neišvengsite nuolat nepatenkintų asmenų. Artėjant savaitgaliui, nepavyks atsipalaiduoti, jei stengiatės įgyvendinti per dideles ambicijas.

SVARSTYKLĖS. Savaitę pradėsite iš lėto, vangiai, tačiau teks greitai įsitraukti į procesus ir gyvenimo verpetą. Labai gerai pamatuokite riziką tiek darbuose, tiek sporte, kitose veiklose. Artėjant savaitgaliui, neatsargiu poelgiu galite įžeisti jūsų nepagarbos nenusipelniusį asmenį.

SKORPIONAS. Savaitės pirma pusė bus vangesnė ir turbūt mažiau sėkminga. Dėl vaikų, pinigų, nuosavybės, partnerio ekscesų gali būti galvos skausmo. Energijos stoka neleis atlikti visų numatytų darbų. Visgi artėjant savaitgaliui daugės romantiško polėkio.

ŠAULYS. Savaitę pradėsite nusiteikę konkuruoti, grumtis net su stipresniais už save. Tačiau trikdžiai tikėtini finansų srityje. Gerai, jei laiku susitvarkėte dokumentus, sumokėjote mokesčius. Reikėtų labiau saugotis artimų žmonių neatsakingumo, aplaidumo bei sukčių.

OŽIARAGIS. Būsite darbingai nusiteikę, linkę kalnus nuversti, tačiau kažkas vis trukdys įgyvendinti planus. Išryškės tikrieji draugai ir nuoširdžiai bendradarbiaujantys kolegos, patikimi giminaičiai bei kaimynai. Savaitgalį venkite konfliktų.

VANDENIS. Savaitės pradžioje turėsite ne visiškai kasdieniškos veiklos ar užsiėmimų. Dėl dalykinių ir šeiminių rūpesčių laiko pramogoms ir malonumams liks nedaug. Savaitgalį būsite draugiški, komunikabilūs. Ir patys veršitės bendrauti, ir kitus trauksite į savo orbitą.

ŽUVYS. Ši savaitė turėtų būti įdomi, tačiau jūs gana dažnai stokosite objektyvumo ir būsite linkę sąmoningai ar nesąmoningai klaidinti kitus. Savaitgalį gali megztis aistringas romanas, pikantiška intriga. Jei leidžiatės į kelionę, pasirūpinkite, kad saugūs ir tvarkingi pasiliktų jūsų namai.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook