Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Birželio 17-24 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Ši savaitė gali pažerti išbandymų, negalite sau leisti ką nors daryti aplaidžiai. Veikiausiai susidursite su agresyviai, nedraugiškai nusiteikusiais asmenimis. Savaitgalis nepalankus šurmulingiems renginiams. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba.

JAUTIS. Savaitė neleis nuobodžiauti. Pasitaikys situacijų, reikalaujančių greitos reakcijos, iškalbos, gebėjimo susikalbėti su nelengvo būdo ar neprognozuojamais žmonėmis. Savaitgalis jau bus smagesnis. Tikriausiai teks pasirūpinti artimų žmonių, draugų reikalais.

DVYNIAI. Savaitę pradėsite su kažkuo konkuruodami arba ieškodami tarpininkų dėl verslo, piniginių ar nuosavybės reikalų. Galite imti paskolą, investuoti ar kažką pirkti, parduoti, įkeisti, išnuomoti. Savaitgalį partneris ar kitas asmuo gali sukelti stiprių jausmų antplūdį.

VĖŽYS. Rūpės grožio, sveikatos, partnerystės aktualijos. Kaip bebūtų, labiausiai kenks pavydas, pyktis, neapykanta kitų žmonių jums arba jūsų jiems. Jausis prieštaringos įtakos. Savaitgalis turėtų išblaškyti įtampos debesis ir padovanoti turiningą išvyką, įdomią atrakciją ar kt.

LIŪTAS. Nors savaitė prasidės gana nuotaikingai, visgi kažkas jums rimtai neduos ramybės. Galimos problemos, kurių sprendimas nemažai kainuos. Dėl naujovių, pertvarkymų ramiai tarkitės su suinteresuotais asmenimis. Nerizikuokite sveikata. Savaitgalį pramogoms netaupysite.

MERGELĖ. Nestokosite sportinės ir kūrybinės ugnelės, azarto. Jei turite vaikų, šie irgi bus nevaldomi. Nusimato ir romantikos, ir dramų. Rizikuoti nepatartina, nes tuo atveju kai kas kainuos daugiau, nei norėtumėte. Savaitgalio kokybė gerokai priklausys nuo mylimų žmonių.

SVARSTYKLĖS. Net jei atostogaujate, atsiras nelengvų ūkinių darbų arba rūpesčių, susijusių su technika, statybomis. Būkite labai apdairūs, jei tvarkote nekilnojamojo turto, finansinius, kreditų, skolų reikalus. Arėjant savaitgaliui sumažės pavojų ir ims daugėti romantikos.

SKORPIONAS. Savaitė turėtų būti kupina įvykių ir įspūdžių. Problemų gali kilti dėl per didelio skubėjimo ir taisyklių nesilaikymo. Nebūtinai į tai įsivelsite jūs. Gali nukentėti jums artimas žmogus. Artėjant savaitgaliui, ims daugėti linksmybių.

ŠAULYS. Teks dažniau skaičiuoti pinigus. Regis, labiau domėsitės ir svetimais finansais ar nuosavybe. Turbūt turėsite reikalų su bankais, kreditoriais ar antstoliais. Artėjant savaitgaliui, parūps malonesni dalykai. Domins ir kelionės, ekskursijos.

OŽIARAGIS. Neišvengsite konfliktinių situacijų. Galbūt net teks bylinėtis. Bet kuriuo atveju, ramybės išties stigs. Atrodys, kad aplink daugybė priešų, konkurentų. Kils didžiulis užsispyrimas ir ambicijos nepasiduoti jokiam spaudimui. Savaitgalis bus ramesnis, linksmesnis.

VANDENIS. Iki savaitės vidurio stokosite ūpo arba galimybių produktyviai dirbti. Labiau grės traumos, ligų paūmėjimai. Derėtų ypač saugoti savo ir kitų sveikatą. Artėjant savaitgaliui, pasijusite ramiau ir saugiau. Sulauksite pasiūlymo paviešėti, dalyvauti piknike ar pan.

ŽUVYS. Savaitės pradžia atrodys šurmulinga, azartiška, kupina įvykių. Saugokite nuo pavojų vaikus, o ir patys būkite atsargesni su naujais gerbėjais. Savaitgalį gana gerai sutarsite su aplinkiniais, tačiau neišvengsite nenuoširdumo, veidmainiškumo.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook