Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gegužės 21-28 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Stiprės poreikis kelti kvalifikaciją, mokytis naujų dalykų, ieškotis kito darbo. Seksis, jeigu mokate prisitaikyti įvairiose situacijose. Būsite linkę girtis, ne pagal išgales išlaidauti, tenkinti savo įnorius. Venkite egoizmo meilėje.

JAUTIS. Nestigs darbo ir bendravimo, tapsite vis populiaresni. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų palankumą. Galite nusipirkti reikalingą daiktą. Saugokite atžalas nuo pavojų, o ir patys atsakingiau rinkitės laisvalaikio pramogas.

DVYNIAI. Mintys suksis apie šeimą, namus. Galite išleisti pinigų, kad patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte gyvenamąją ar darbo aplinką. Nuo savaitės vidurio daugės kūrybinio polėkio, aplinkinius džiuginsite juokeliais.

VĖŽYS. Tikėtina pagunda keisti gyvenamąją vietą ar būstą, gerinti buities sąlygas. Emocinį polėkį galite patirti dėl santykių su asmeniu, kuriam esate neabejingi. Trokšite meilės, aistros, tik nebūtinai to sieksite tinkamais, padoriais būdais.

LIŪTAS. Galite gauti naudingą ir praktišką patarimą. Nepraleisite progos užsidirbti pinigų, net jei tai tebūtų vienkartinė proga. Atsiras galimybių įsigyti nekilnojamojo turto. Viskas puiku, tik nesistenkite gauti to, kas jums nepriklauso.

MERGELĖ. Spaudimą jausite, jei turite įsipareigojimų ir juos vilkinate. Tačiau meilės reikaluose jums puikiai seksis. Turbūt sulauksite pasiūlymų, komplimentų bei dėmesio ženklų. Neblogas metas įsigyti tai, ką seniai suplanavote.

SVARSTYKLĖS. Kils neblogų idėjų, jomis rasite ką sudominti. Tačiau gali atsirasti keisčiausių kliūčių. Ką bedarytumėte, galvokite apie pasekmes. Daug kas priklausys nuo jūsų nuotaikos ir elgesio su žmonėmis.

SKORPIONAS. Mėginsite įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą dėl viešo intereso. Gali paaiškėti, kad žmogus, kurį laikėte draugu, turi piktų ketinimų. Apkalbos, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti nerimo.

ŠAULYS. Savo siekius stengsitės įgyvendinti bet kokiomis priemonėmis. Vis dėlto jūsų populiarumą stipriai lems jūsų statusas ir pažintys. Galite pajusti kai kurių kolegų, dalykinių partnerių, pažįstamų ypatingą dėmesį.

OŽIARAGIS. Reikalai klostysis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar mokslo įstaigos. Jeigu norite padaryti gerą įspūdį patinkančiam žmogui, labiau domėkitės juo, o ne galvokite vien apie save.

VANDENIS. Pasistenkite kuo atsakingiau elgtis su bendrais ir svetimais pinigais, nuosavybe. Regis, labai domins kelionės ir įžymybės. Galbūt turėsite progą apsilankyti turiningame renginyje, pabendrauti su išsilavinusiu žmogumi.

ŽUVYS. Rūpesčių gali sukelti šeimos nariai. Sugebėjimas suprasti bus didelė vertybė. Gilinsitės į psichologijos gelmes, stengsitės geriau pažinti dominantį asmenį. Labai palengvės, jeigu grąžinsite skolą ar atgausite paskolintus pinigus.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook