Balsavimas

Ar Jurbarke reikalingas kolumbariumas?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gegužės 22-29 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Būsite linkę dramatizuoti. Būtina suvokti, kas jums svarbiausia, kas yra jūsų pareiga, ir atsiriboti nuo antraeilių dalykų. Stenkitės laiku tesėti įsipareigojimus, o apie naujus galvokite nuo penktadienio. Savaitgalį dėmesio skirkite šeimai.
JAUTIS. Jūsų asmeniniame pasaulyje – chaosas. Vadovaujantis emocijomis iškreipiami faktai. Seksis kūrybinė veikla. Jeigu kažkam norite padaryti įspūdį, jums pavyks.  Savaitgalį smagiai praleisite su artimais žmonėmis, netolimoje kelionėje. 
DVYNIAI. Energijos užteks tik trumpam. Profesinėje veikloje pasireikšite labiau, bet socialiniams, kultūros projektams neturėsite noro ir laiko. Jums labai reikės paramos – labiau moralinės negu fizinės. Savaitgalį gausite dovanų, vaišinsitės ir vaišinsite.
VĖŽYS. Darbo metu teks rūpintis ne tik darbo reikalais. Dėmesio prireiks kažkam iš artimų žmonių arba kolegai. Galite nukentėti dėl tarnybinio romano, intrigų. Nuotaika priklausys nuo aplinkinių požiūrio į jus. Saugokite nervus, nepersidirbkite. 
LIŪTAS. Kursite nerealius planus. Tikėtina emocinė įtampa galbūt dėl dalykinio pokalbio ar egzamino. Galite sulaukti keistos žinios arba patys ką nors nustebinti. Savaitgalį jausitės nekaip. Pravartu gerai išsimiegoti, pailsėti gamtoje. 
MERGELĖ. Produktyviai darbuositės. Bet tuo pačiu teks aiškintis meilės santykius, finansines problemas. Susipažinsite su įtakingu asmeniu, dalyvausite turiningame renginyje. Savaitgalis žada susitikimus su draugais, renginius ir gerą nuotaiką.
SVARSTYKLĖS. Reikalai pakryps jūsų naudai. Tačiau gali jūsų ir nenudžiuginti, jei nežinote, kas jums geriausia. Liūdins asmeniniai santykiai, teks kažką pakeisti ar atsisakyti. Savaitgalį gilinsitės į rimtus klausimus, todėl nepatiksite namiškiams. 
SKORPIONAS. Kažkas neduos ramybės. Tai gali būti sveikatos sutrikimas ar baimingos nuojautos dėl artimųjų, nuosavybės. Bet teks susiimti ir tvarkyti atsakingus darbinius reikalus. Savaitgalį ne visai įprastai leisite laiką, plėsite akiratį.
ŠAULYS. Mintys suksis apie pramogas, bet turėsite pasiraitoti rankoves ir imtis darbų. Bus proga išbandyti jėgas naujoje srityje. Kils įdomių sumanymų, bus noro juos įgyvendinti.  Savaitgalis žada pagundų, malonumų. Tiesa, tai kainuos. 
OŽIARAGIS. Neišvengsite įtampos ir problemų. Nenusisukite nuo į bėdą pakliuvusio artimo žmogaus, tačiau nesijauskite be kaltės kalti. Džiugins priešingos lyties dėmesys, vilios pasiūlymai. Savaitgalį atsiras netikėtų ūkinių rūpesčių. 
VANDENIS. Didelis susidomėjimas žiniasklaida. Kitus stebinsite savo informuotumu. Nuo savaitės vidurio daug dėmesio skirsite šeimos nariams, o savaitgalį teks prisiminti ūkines, buitines pareigas. Pravartu skirti dėmesio sveikatai.
ŽUVYS. Nesunkiai pavyks sutvarkyti aibę reikalų. Kolegos gali pateikti originalių pasiūlymų. Verta pagalvoti apie bendradarbiavimą ar jo pratęsimą. Saugokite namus nuo vagių. Savaitgalį neatsisakykite pramogų, sporto renginių.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook