Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gruodžio 10-17 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Reikės pasistengti norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Svarbu žinoti, ko siekiate, nes po truputį formuojate naujas gaires. Jeigu tvarkote visuomeninius reikalus, susidursite su dilemomis.

JAUTIS. Labai rūpės darbai, politika, karjera. Vis dėlto būdami neužtikrinti, nedarykite lemtingų sprendimų. Pasistenkite būti pareigingi, korektiški. Sutvarkykite reikalus, susijusius su mokesčiais, draudimu, investicijomis. Savaitgalį norėsis bendrauti. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė.

DVYNIAI. Būsite psichologiškai įžvalgūs. Galbūt mėginsite pagerinti santykius ar finansinę padėtį, sutvarkyti paskolų, draudimo reikalus. Tikėtinas įspūdingas bendravimas su nepažįstamais žmonėmis, jaudinami įspūdžiai toli nuo namų.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę ir darbui, ir meilei. Tvarkykite dalykinius reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl konsultacijos verslo, finansų klausimais. Magija, karma, sapnai, parapsichologija bus itin viliojančios temos. Savaitgalį skirkite bendravimui.

LIŪTAS. Jei prastai jaučiatės, neatidėliokite sprendimų, susijusių su sveikata. Bendraujant, dirbant reikėtų pažaboti negatyvias emocijas ir apsišarvuoti kantrybe. Atsiras sąjungininkų, tarpininkų. Augantis saviraiškos poreikis skatins konkuruoti.

MERGELĖ. Pasisaugokite infekcijų, nes esate ne itin atsparūs. Gera išvaizda bei išradingumas turės lemiamą reikšmę, jeigu mėginate įsidarbinti. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite tarpasmeniniams santykiams. Artimo žmogaus pagalba ypač svarbi priimant svarbius sprendimus.

SVARSTYKLĖS. Rutina jūsų nedžiugins, tad dairysitės ko nors smagesnio. Gali pavykti išspręsti aktualius klausimus, susijusius su vaikais ar mylimu žmogumi. Viską stenkitės daryti laiku ir vietoje. Savaitgalis nuteiks gerai, tačiau pasirūpinkite ne tik savo, bet ir artimų žmonių sveikata.

SKORPIONAS. Rūpesčių kels turtiniai ir buities reikalai. Pagalbos, dėmesio gali prireikti šeimos nariams. Vis dėlto su artimaisiais santykiai bus gana įtempti, galbūt dėl to, kad netoleruosite vieni kitų pasirinkimo. Savaitgalį turėsite ūpo sportui, realizuosite save per kūrybą.

ŠAULYS. Laiko pareikalaus nekilnojamojo turto reikalai, derybos dėl atlygio, komercinių sutarčių. Gerai pagalvokite, prieš garsiai išsakydami savo nuomonę. Nemažai nuveikti galite ir namų ūkyje.

OŽIARAGIS. Domins verslo, turto, pinigų, dovanų klausimai, susitarimai dėl tiekimo, atlygio ar pan. Tai metas, kai su kitų pagalba ar be jos stengsitės išspręsti materialinį klausimą. Pasisaugokite sukčių. Savaitgalį jus gali aplankyti giminaitis arba žmogus, kuriam jaučiate ypatingus jausmus.

VANDENIS. Kuo racionaliau tvarkykite reikalus, nelįskite į aferas. Šiuo metu jus ir be to gali kamuoti nekokios žalingų įpročių pasekmės ar sąžinės graužatis. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi ir kitų pasitikėjimu.

ŽUVYS. Jei norite geriau jaustis, venkite kompanijų, įtemptų darbų. Seksis gvildenti paslaptis, aiškintis priežastis ir pasekmes, tačiau nepanaudokite to piktam. Kenkdami kitiems, nieko gero nelaimėsite. Savaitgalį rūpės tvarka namuose, buitis.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook