Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gruodžio 18-25 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Neduos ramybės darbo, verslo ar mokslo klausimai. Svarbi pasirodys profesinė kompetencija, gyvenimo patirtis, senos pažintys. Savaitgalį sustiprės apleistumo, vienišumo jausmas, jei atsisakysite pasiūlymų bendrauti, kažkur dalyvauti.

JAUTIS. Pravartu tvarkyti finansinius reikalus. Veršitės į pramoginius renginius, rūpinsitės atostogomis ar kelione. Užtat savaitgalį suksitės lyg voverė darbų rate. Ir ne tik todėl, kad ruošitės šventėms. Teks padaryti, ką per savaitę apleidote.

DVYNIAI. Ramybės neduos svetimi pinigai bei laimėjimai. Verčiau energiją nukreipkite į savų problemų sprendimą, turėsite daugiau naudos. Savaitgalį galite būti neįprastoje aplinkoje ar sulaukti svečio iš toli. Saugokitės sukčių, melagių.

VĖŽYS. Darysite neblogą įspūdį žmonėms, su kuriais teks bendrauti. Įtampą jausite dėl jų reiklumo bei konkurencijos, tačiau bet kokį priešiškumą galite įveikti korektišku, pagarbiu elgesiu. Savaitgalį jūsų dėmesio tikisi vaikai, mylimas žmogus.

LIŪTAS. Būsite labai darbštūs, galbūt keisite darbo vietą, mokysite kolegas. Rūpinsitės įvaizdžiu, sveikata. Kils nesusipratimų dėl keistų pasiūlymų, meilės pagundų. Savaitgalį bus gera, jei savo planus derinsite su antrosios pusės ir turėsite bendrą tikslą.

MERGELĖ. Turėsite galimybių pasinaudoti savo žavesiu, talentais, patirtimi ir daryti įtaką kitiems. Daug pastangų pareikalaus vaikų aktualijos. Galbūt šiek tiek kels nerimo sveikata. Savaitgalį dėmesio centre atsidurs antroji pusė, mylimas žmogus.

SVARSTYKLĖS. Svarbesni taps namų reikalai, buitis, artimi žmonės, galbūt grįš prisiminimai. Stenkitės nebegalvoti apie senas nuoskaudas. Savaitgalis skatins pramogauti su vaikais, mylimu žmogumi, flirtuoti su gerbėjais, švęsti.

SKORPIONAS. Būsite įvykių sūkuryje, viskuo domėsitės, aktyviai bendrausite. Teks daug dirbti, jei veikla susijusi su aptarnavimu, reklama, žiniasklaida, prekyba. Apdairiai elkitės su dokumentais. Savaitgalį labiausiai rūpės namų ruoša.

ŠAULYS. Pavyks papildomai užsidirbti, su nuolaida įsigyti norimą prekę. Vilios meilės nuotykiai, džiugins renginiai. Tačiau kai kas gali suabejoti jūsų padorumu. Savaitgalį daug judėsite, plepėsite. Galbūt sėkmingai prekiausite.

OŽIARAGIS. Būsite susirūpinę darbais, sveikata. Šventiškos nuotaikos nejausite, o dovanų vajus jus tik erzins. Viską darykite su gera valia bei nuotaika, be pykčio. Savaitgalį jau kils ūpas ruošti dovanas artimiesiems, puošti namus.

VANDENIS. Jūsų įtaka kitiems bus akivaizdi, bet jausitės pavargę, kupini nerimo. Atsiras reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti vengdami viešumo. Nesivelkite į intrigas. Savaitgalį pasižymėsite dosnumu, pirksite daugiau nei planavote.

ŽUVYS. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė, kuri teiks gerų vilčių. Nebesinorės jokio šurmulio. Galbūt nekaip jausitės, o gal tiesiog panorėsite apsiriboti asmenine erdve bei privačiais reikalais. Savaitgalį nesinorės nieko veikti.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook