Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kovo 18-25 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Savaitė bus darbinga, pavyks išblaškyti abejones dėl jūsų patikimumo. Pravartu skirti laiko ir lėšų sveikatai stiprinti. Savaitgalį būsite nusiteikę laisvalaikį praleisti nekasdieniškai. Tačiau piniginės turinys gali neatitikti jūsų norų. Verčiau neieškokite abejotinų nuotykių ir neišlaidaukite.

JAUTIS. Savaitė skatins koreguoti elgesį, gyvenimo būdą. Nuotykių bei romantikos troškulys irgi sustiprės, tačiau daugiausia teks suktis kasdienių darbų verpete.  Pasistenkite viską daryti atsakingai. Savaitgalį taip pat prireiks atidumo, kad nepakenktumėte sau ar kitiems.

DVYNIAI. Daugiau dėmesio skirsite vidiniam pasauliui, prisiminimams. Dirbsite nelengvus, kasdienius darbus, tačiau mintys suksis apie šeimą, draugus, pinigus. Savaitgalis bus gana ūkiškas. Atsiras nenumatytų rūpesčių. Pailsėkite nuo protinio darbo ir neužsisėdėkite prie kompiuterio.

VĖŽYS. Nerimą kels piniginiai reikalai ir asmeniniai santykiai. Labiausiai norėsis stabilumo ir harmonijos, o kaip tik to gali stigti.  Savaitgalį norėsis egzotikos, neįprastų pramogų, romantikos, kūrybinės saviraiškos. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu.

LIŪTAS. Jausitės gana komfortiškai ir be įtampos tvarkysite numatytus reikalus. Mintys daugiausia suksis apie pinigus, malonumus. Tikėtini neblogi pasiūlymai bei sumanymai, tad teks pagalvoti, kas jums naudinga. Savaitgalį geriausiai laiką praleisite su šeima.

MERGELĖ. Būsite energingi ir iniciatyvūs, tačiau gali kilti nesusipratimų dėl nesusikalbėjimo.  Vertinsite pajamas ir išlaidas, bus aktualūs tiek savi, tiek kitų žmonių turtiniai, piniginiai reikalai.  Savaitgalį nemaža apgaulių, apsinuodijimų tikimybė.

SVARSTYKLĖS. Norėsis atsipalaiduoti, pabendrauti be jokių įsipareigojimų bei įtampos.  Nuo savaitės vidurio daug dėmesio skirsite draugams bei mėgstamai veiklai. Galbūt kiek nerimo sukels partnerio ar vaikų planai. Savaitgalį galite gauti viliojamą pasiūlymą.

SKORPIONAS.  Tikėtini intriguojami pasiūlymai, tačiau antroje savaitės pusėje jau reikėtų atitrūkti nuo įtemptų darbų, patausoti sveikatą ir energiją. Venkite abejotinų sandėrių. Savaitgalis bus kupinas emocijų.

ŠAULYS. Bus nesunku atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir įrodyti, ko esate verti. Viską planuokite racionaliai. Kils ūpas aiškintis senus nesutarimus, gaivinti meilę, draugystę. Savaitgalį seksis meninė, kūrybinė veikla. Tik venkite triukšmingų kompanijų.

OŽIARAGIS. Ši savaitė leis geriau suvokti galimybes ir perspektyvas.  Neleiskite, kad jumis naudotųsi abejotinos reputacijos asmenys. Apdairiai elkitės su savais ir svetimais pinigais, materialinėmis vertybėmis. Savaitgalis žada susitikimus su draugais, giminaičiais.

VANDENIS. Savaitės pradžia skubins vykdyti finansinius įsipareigojimus, atiduoti skolas ir pasistengti jas atgauti. Būsite psichologiškai įžvalgūs, linkę analizuoti. Jei nesiseka bendrauti, susitarti, problemos ieškokite savyje. Venkite aferų.

ŽUVYS. Savaitės pradžia bus darbinga, produktyvi, ypač veikiant išvien su komanda, kolektyvu. Aktualūs bus ir finansiniai reikalai. Padidės išlaidos arba būsite priversti tvarkyti finansinius dokumentus. Yra grėsmė daug prarasti, jei būsite patiklūs.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook