Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kovo 19-26 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Pasiteisins jūsų pastangos užsidirbti ir įsigyti norimą daiktą. Kažkuo nustebinsite ir nudžiuginsite patinkantį žmogų, bet vėliau galite kiek sugadinti savo įvaizdį ar išprovokuoti ginčą.  Savaitgalį gresia asmeninės bėdos.

JAUTIS. Sulauksite naujienų – gerų ir nelabai. Gali kilti minčių apie darbo keitimą, išsamų sveikatos pasitikrinimą. Vadovai siūlys naujoves arba darys spaudimą. Verta pamąstyti, kam esate skolingi ar neišpildę pažadų. Savaitgalį išgirsite gandų.

DVYNIAI. Dirbti, stengtis visiškai nesinorės. Nebent tai būtų meninė veikla. Kūrybinio įkvėpimo  nestokosite. Geras metas ir dvasinėms praktikoms. Savaitgalį materialinės naudos neturėsite, veikiau – atvirkščiai, nes kils noras išlaidauti.

VĖŽYS. Būsite darbštūs ir dalykiški. Galite patekti į įvykių sūkurį, pasižymėti kolektyve ir tarp draugų. Viskas klostysis gana palankiai. Arba turėsite susitaikyti su mintimi, kad ne jūs padėties šeimininkas. Savaitgalį norėsis nieko neveikti.

LIŪTAS. Būsite kupini drąsių idėjų. Galima pradėti naujus darbus, demonstruoti profesionalumą. Tik būkite diplomatiški ir kantrūs su tais, kurie turi daugiau valdžios bei įtakos. Savaitgalis gali prislopinti džiaugsmą dėl puoselėtų vilčių.

MERGELĖ. Seksis darbas, gausite svarbių žinių. Naujiems jūsų siekiams gali nepritarti šeimos nariai. Tikėtini technikos gedimai, traumos. Savaitgalį vilčių teiks susitikimai su senais bičiuliais. Nepasitenkinimą kels nekokybiški pirkiniai.

SVARSTYKLĖS. Sulauksite ir piktos kritikos, ir tikro draugiškumo. Palanku tvarkyti finansinius reikalus. Meilėje seksis prastai. Labiau derinkitės prie aplinkybių, venkite ginčų su mylimu žmogumi, vaikais. Savaitgalį nuotaiką gadins artimieji. 

SKORPIONAS. Stenkitės nenuvilti žmonių. Dėl pastangų vėliau nesigailėsite. Jei ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti puikus variantas. Savaitgalį jūsų reputacija gali susvyruoti, jeigu pasklis kalbos, kurių norėtumėt išvengti.

ŠAULYS. Pavyks gera linkme pakreipti santykius šeimoje ir darbe. Pravartu aktyviau veikti profesijos srityje, versle bei daugiau sportuoti, keisti mitybą. Artėjant savaitgaliui problemų kels asmeniniai santykiai arba finansai, mokesčiai.

OŽIARAGIS. Sėkmė nusišypsos jums arba mylimam žmogui. Darbe galimos keistos naujovės. Išleiskite vieną kitą eurą savo įvaizdžio patobulinimui. Tačiau ne meilės pagundoms. Bandymas kitus kontroliuoti savaitgalį baigsis nekaip.

VANDENIS. Pravartu užsiminti apie atlygį už darbą, paslaugą ar viršvalandžius. Gal pavyks gauti, kas jums pelnytai priklauso. Pajusite, kiek daug jums reiškia artimi žmonės, namai. Savaitgalį padaugės nerimo dėl savo ar kito žmogaus sveikatos.

ŽUVYS. Savaitė palanki veiklai, nuo kurios papilnės piniginė. Nebent dėl nenumatytų trikdžių neįgyvendinsite numatyto plano.  Tai, ko tikėjotės, gal atiteks kažkam kitam. Savaitgalį nedidelių rūpesčių, nuostolių gali pridaryti vaikai.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook