Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lapkričio 12-19 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Būsite praktiški, organizuoti, stengsitės aprėpti ir gauti daugiau nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo keisti darbo vietą ar metodus, imtis neatidėliotinų reformų. Padidės aplinkinių reiklumas, kuris gali užgauti jūsų ambicijas.

JAUTIS. Naudingų konsultacijų galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių. Kai kurie jūsų norai neatitiks galimybių. Užgrius nenumatytų darbų ir atsakomybės našta. Tikėtina, kad atsidursite dėmesio centre. Savaitgalį tikėtini susitikimai su draugais.

DVYNIAI. Svarbu laiku atlikti darbus ir grąžinti skolas. Taip išvengsite finansinių nesklandumų. Visgi daug kam iš jūsų abejotinos pagundos bus svarbesnės už ramybę ir stabilumą, užtat savaitgalį nebus kada ilsėtis ir pramogauti, rūpės darbai.

VĖŽYS. Problemų gali kilti asmeniniuose santykiuose arba dėl finansų, mokesčių. Kai kurie jūsų poelgiai gali atnešti netikėtų pasekmių. Tvarkydami kažkokius reikalus galite rimtai įsipareigoti. Nebūkite pernelyg savininkiški ir kritiški sau ir kitiems.

LIŪTAS. Darbe galimos reformos, naujovės. Tačiau darbo krūvis dėl to nesumažės ir tai kels įtampą. Pavojų gali kelti ir konkurentai, kuriuos jūsų veiksmai verčia jaustis nesaugiai. Galite įsivelti į meilės trikampį, bus pavydo scenų, keršto.

MERGELĖ. Viskas bus gerai, jei nepritrūks supratingumo, noro išgirsti ir suvokti kitų žmonių jausmus, mintis. Nuo trečiadienio veiklumas persikels į darbo aplinką, užsitarnausite vadovų ir kolegų palankumą. Reikėtų labai saugoti sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie paaštrėjusias asmenines problemas. Kils planų modernizuoti namus, keisti įvaizdį. Darbo rezultatai turėtų džiuginti, bet to paties negalima pasakyti apie meilės ir vaikų reikalus.

SKORPIONAS. Susitarsite dėl svarbių dalykų, gausite reikalingą informaciją. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Nepamirškite ir savęs. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums patiems reikia. Užgauti gali šeimos nario priekaištai.

ŠAULYS. Aktyviai bendrausite, mokysitės ir tvarkysite reikalus. Galite išplėsti naudingų pažinčių ratą, užsidirbti. Atsakingai vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite nepatikrintų faktų. Įdomių išgyvenimų teiks meilė.

OŽIARAGIS. Būsite įsitempę, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones. Bus sunku prisitaikyti, nusileisti. Be pykčio galite pasiekti daugiau nei manote. Tikriausiai sulauksite pasiūlymų, susijusių su galimu pasipelnymu. Nebūkite savanaudiški.

VANDENIS. Norėsis nieko neveikti, tačiau panašu, kad nepavyks – atsiras rimtų reikalų. Jeigu įmanoma, neapsikraukite svetimomis problemomis ir įveikite pavojingą pagundą. Galbūt pavyks taikiai išsiaiškinti santykius su tais, kurie jus apvylė.

ŽUVYS. Galite išgirsti neblogų pasiūlymų, bet tuo pasinaudoti trukdys jūsų skeptiškas požiūris, išankstinės nuostatos arba užkulisiniai žaidimai. Tikriausiai jausite slaptas pinkles. Neaiški situacija, negalėjimas apsispręsti gali sukelti neramių minčių.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook