Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lapkričio 13-20 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Patirsite konkurenciją, interesų susikirtimą. Jei galvosite vien apie savo patogumus ir norus, vargu ar būsite suprasti. Bandykite įveikti kitų žmonių nepalankumą, įvertinkite savo finansines galimybes. Savaitgalį būkite santūrūs.

JAUTIS. Artėsite prie savo tikslų pasitelkę asmeninius privalumus, žavesį. Galite palenkti į savo pusę net konkurentus, gauti verslo arba meilės partnerystės pasiūlymą. Savaitgalį jausite ūpą bendrauti, trokšite stiprių įspūdžių bei pojūčių.

DVYNIAI. Teks imtis neįdomių ar keblių darbų, kuriems stigs noro ir jėgų. Galimas flirtas darbe arba viliojantis naujos veiklos pasiūlymas. Išleisite pinigų pirkdami daiktus, kurie gali suteikti daugiau komforto. Savaitgalį valdykite emocijas.

VĖŽYS. Pildysis jūsų viltys. Tačiau tikėtinas susirūpinimas dėl kompetencijos spragų, darbo, asmeninio įvaizdžio. Rūpės vaikų poreikiai bei interesai, kūrybiniai, kultūriniai renginiai. Savaitgalis nuteiks meilei, pramogoms, sportui.

LIŪTAS. Savaitė kupina darbų, atsakomybės. Bendrausite, derėsitės, reklamuositės. Pats metas iki galo sutvarkyti reikalą, kurį seniai atidėliojate. Nenusivilsite, jeigu savo energiją eikvosite šeimai, namams. Savaitgalį kažkas prikrės jums eibių.

MERGELĖ. Savo žavesiu ir maloniu bendravimu daug kam darysite įspūdį. Pasijusite vertinami, mylimi. Būkite apdairūs, nes aplink sukiosis nesąžiningi žmonės. Savaitgalį neskubėkite su didelėmis išlaidomis, saugokite vertingus daiktus.

SVARSTYKLĖS. Galite gauti dosnų pasiūlymą, bet prieš priimant verta išsiaiškinti viską iki galo. Pravartu atnaujinti ar užmegzti reikalingų ryšių, pasirūpinti svarbių asmenų parama. Savaitgalį nekelkite balso, venkite konfliktų. Jums baigtųsi nekaip.

SKORPIONAS. Pateksite į įdomių įvykių sūkurį. Kažkas pasiūlys susitaikymą, draugystę, nuotykį. Palankus metas socialinei veiklai ir tvarkyti asmeninius reikalus. Neskubėkite ir pasitikėkite savimi. Savaitgalį jūsų širdyje šėls jausmų audra.

ŠAULYS. Spręsite darbo ir bendravimo problemas. Sutiksite žmonių, kurių seniai nematėte. Jie padės susivokti situacijoje, gal net pakeis kai kuriuos planus. Tikriausiai kils slaptų svajonių. Savaitgalį jautriai reaguosite į paskalas, permainas.

OŽIARAGIS. Savaitė žada įdomių patyrimų, pasimatymų su tais, kurių ilgitės. Darbai judės lėtai, su trikdžiais, klaidomis. Aiškės, kuo galite pasikliauti, o kuo ne. Gali tekti skubiai keisti planus. Savaitgalis bus neprognozuojamas, painus.

VANDENIS. Palanku keliauti, susitikti su užsieniečiais. Atsitiktinai galite išsiaiškinti kažką labai svarbaus, galbūt net lemtingo. Būkite korektiški, veiklūs ir jums viskas pavyks. Savaitgalį teks atsakyti už dalykus, kurie nuo jūsų nepriklauso.

ŽUVYS. Tikėtinas meilės nuotykis, susižavėjimas. Tačiau kils ir įtarimų dėl ištikimybės, sąžiningumo. Apdairiau elkitės su pinigais, dokumentais. Pravartu ieškoti naujų kelių savo tikslams pasiekti. Savaitgalį sulauksite netikėto svečio.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook