Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lapkričio 18-25 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Teks spręsti asmenines ir vaikų problemas. Iš jūsų bus laukiama užuojautos, meilės. Pasižymėsite išradingumu, seksualumu. Savaitės pabaigoje galite susidurti su neprognozuojamais žmonėmis arba iššūkius keliančiomis situacijomis.

JAUTIS. Kad ir kokie neįdomūs atrodytų praktiniai reikalai, derėtų juos sutvarkyti. Stenkitės, kad pagerėtų santykiai šeimoje. Neaštrinkite temų, kurias derėtų palikti praeityje. Jei ne pasikartojančios finansinės ar teisinės problemos, galėtumėte jaustis atsipalaidavę.

DVYNIAI. Noriai bendrausite, flirtuosite. Galite sulaukti greitai apsispręsti verčiančio pasiūlymo iš pažįstamo asmens, giminaičio. Nesunkiai įvesite tvarką namuose arba talkinsite antrajai pusei. Galite užbaigti tai, kas jau ėmė varginti.

VĖŽYS. Jeigu aktualu, turbūt pavyks pratęsti esamą veiklos ar komercinę sutartį. Sėkmingai pasinaudosite kitų suteikta informacija. Galbūt sulauksite įdomaus pakvietimo. Savaitgalį daug dėmesio skirkite šeimai, vaikams.

LIŪTAS. Būsite dalykiškai nusiteikę, tačiau ne kartą teks slopinti savo emocijas, nerimą ar agresyvumą. Įmanoma nauda iš anksčiau atliktos veiklos. Spręsti problemas padės draugai, giminaičiai. Savaitgalį bus nelengva rasti bendrą kalbą su tais, kurie jums ypač rūpi.

MERGELĖ. Problemų gali kelti jūsų nerimas, vidinė įtampa. Pasistenkite atsipalaiduoti, o artimiesiems nebijokite prisipažinti, kad turite rūpesčių. Venkite piktnaudžiauti svaigalais ir pataikauti nesveikiems įgeidžiams.

SVARSTYKLĖS. Jus prisimins seni draugai arba patys apie save priminsite. Nuo trečiadienio seksis tvarkyti su medicina, labdara, socialine rūpyba susijusius reikalus. Savaitgalį lengvai megsite ryšius, bet dar lengviau galite prarasti tai, kas jums brangu.

SKORPIONAS. Lengvai galite kitus įžeisti arba patys įsižeisti, impulsyviai sureaguoti. Regis, jums metas prisiimti atsakomybę, suprasti, kad darote didelę įtaką aplinkiniams. Savaitgalį jus gali šokiruoti incidentas bendraujant, aiškinantis asmeninius santykius.

ŠAULYS. Savaitė bus produktyvi ir darbo, ir mokslo srityje. Tikėtina kūrybinė savirealizacija, įdomus renginys, romantiškas pasimatymas. Tačiau pajutę sveikatos sutrikimus nenumokite į juos ranka. Savaitgalį draugai ir pažįstami vilios nuotykiais.

OŽIARAGIS. Nelaukite didelės naudos, džiaukitės mažomis sėkmėmis. Taupykite pinigus, laiką. Daug kam patiks jūsų filosofinis požiūris į opius dalykus. Padaugės kontaktų su valdininkais. Tačiau vaikų, meilės arba verslo reikalai gali šiek tiek nuvilti.

VANDENIS. Jausitės gana nesaugiai dėl asmeninių ar profesinių problemų. Dominantis žmogus elgsis neprognozuojamai. Galite nutraukti esamus santykius arba atkursite ankstesnį ryšį. Jeigu nepasiduosite vidiniam chaosui, tuomet nusibrėšite tam tikras gaires.

ŽUVYS. Savaitė skatins pagalvoti apie sveikesnę gyvenseną, teisingesnę mitybą, įvaizdį. Rūpės pabaigti nebaigtus darbus arba į juos rimčiau įsitraukti. Galbūt teks ieškoti partnerių, tarpininkauti, aiškintis teisinius klausimus, ypač jei privalote išspręsti užsitęsusią problemą.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook