Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Liepos 15-22 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Šią savaitę nebus kada ilsėtis. Jei žiopsosite ir delsite, gali nukentėti jūsų interesai. Sulauksite nemažai dėmesio iš draugų, kolegų, bet tai kels ne vien džiugesį. Visgi daugiau pasieksite, jei veiksite drauge su kitais. Savaitgalį patartinas ramus poilsis.

JAUTIS. Būsite labai užsiėmę. Galbūt teks spręsti kokią nors dilemą arba teks labai skubėti. Būsite linkę klysti, vertindami kitų žmonių požiūrį į jus, jų palankumą. Savaitgalį susitiksite su senais draugais. Nelįskite į avantiūras, saugokitės sukčių.

DVYNIAI. Mintys dažnai suksis apie finansinius reikalus, profesinę ateitį. Venkite skolinti pinigus be užstato, parašo. Tikriausiai niekam nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų planų, nuostatų. Savaitgalį kils ūpas pasireikšti, parodyti, ką sugebate.

VĖŽYS. Savaitė bus ne iš ramiųjų. Gali kilti nesusipratimų su bendradarbiais, partneriais. Įtampa dar labiau padidės, jei jie mėgins jums nurodinėti. Nepaisant jūsų žavesio, populiarumo, dažnai bus sunku rasti bendrą kalbą su kitaminčiais, kils vidinių dilemų.

LIŪTAS. Laukia nesuskaičiuojama galybė reikalų, tačiau gali būti, kad jūsų savijauta sutrukdys daryti tai, ką iš anksto planavote. Regis, pavyks atgauti skolą ar pasiskolinti, pasirūpinti kreditu, nuoma, verslu. Savaitgalį gyvenimas virte virs.

MERGELĖ. Savaitės pradžia žada polėkį, išaugusį seksualumą, kūrybiškumą. Sugebėsite suderinti intensyvią darbinę veiklą bei pramogas. Finansų, kūrybos, meilės reikalai turėtų pagerėti, tačiau trauks dalykai, kurie plonina piniginę.

SVARSTYKLĖS. Vikriai suksitės darbe, kad turėtumėte daugiau laiko sau ir šeimai. Regis, nepakančiai žvelgsite į tuos, kurie gina kitokią poziciją. Stenkitės valdyti savo emocijas, venkite kurstyti senus nesutarimus. Nebūtinai džiaugsitės savo ar vaikų pasiekimais.

SKORPIONAS. Savaitė žada įdomių renginių, susitikimų, o gal ir romantiškų pasimatymų. Įmanomas nedidelis prasilenkimas su įstatymu arba nesusipratimas kelionėje. Nuo savaitės vidurio geriausiai jausitės namuose arba tokioje vietoje, kur nėra triukšmo, svetimų žmonių.

ŠAULYS. Šią savaitę tikriausiai įsitrauksite į finansines peripetijas, bendrą verslą arba gausiai išlaidausite. Jus gali užklupti godumo gaivalas, neapsakomai trokšite komforto, materialinės gerovės. Tik neskaičiuokite svetimų pinigų ir nesiekite to, kas jums nepriklauso.

OŽIARAGIS. Ši savaitė žada paaštrėjusias abejones, susijusias su jausmais, ištikimybe, įsipareigojimu kitam žmogui. Nusimato piniginės kompensacijos, alimentai, palūkanos ar kitokios pajamos, planuoti pirkiniai. Visgi kai kas, kas jums atrodė patikima, ims byrėti.

VANDENIS. Vengsite aiškių sprendimų, būsite linkę savaip interpretuoti situaciją, imtis slaptų tyrimų, klausytis gandų. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su aplinkinių, antraip gali atsirasti nenumatytų kliūčių. Savaitgalį nestigs draugų dėmesio, tačiau tam tikra prasme tai kainuos.

ŽUVYS. Galimos permainos darbe, partnerystėje. Jausite gyvybišką bendravimo ir draugystės poreikį. Kažkas stipriai jauks jūsų vidines nuostatas, audrins emocijas. Išlaikykite dvasios ramybę. Tai padės įveikti kylančias abejotinas pagundas.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook