Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Liepos 17-24 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Teks pasiplūkti aiškinantis nemalonias smulkmenas arba sprendžiant staiga iškilusias dilemas. Galite patirti ir šiek tiek romantikos, bet saugokitės žalos dėl neatsargumo. Savaitgalį daug kas priklausys nuo aplinkybių ir kitų žmonių valios.
JAUTIS. Labiau nei paprastai imsite į galvą replikas, apkalbas, kurių gali padaugėti. Galite sužinoti ir apie artimo žmogaus nuodėmes. Spręsis svarbūs uždarbio, nuomos, nuosavybės klausimai. Savaitgalį užsiimsite nauja įdomia veikla.
DVYNIAI. Vertėtų atsargiau žvelgti į pasiūlymus. Pasipelnymo idėja gali pasirodyti nepraktiška. Prieštaringai klostysis asmeniniai santykiai, dėl jų galite klimpti į melo liūną. Savaitgaliu labiau džiaugsis tie, kurie neturi per didelių poreikių.
VĖŽYS. Laikykite liežuvį už dantų, nes jūsų atvirumu netruks pasinaudoti pikti kolegos. Gali kilti nemalonumų, kai kažkas nepateisins jūsų slaptų vilčių. Tikėtina, kad prireiks skubiai susirūpinti sveikata. Savaitgalį turėsite apsispręsti svarbiu klausimu.
LIŪTAS. Dėl staiga užgriūsiančių rūpesčių jausitės įsitempę. Būtų gerai atitrūkti nuo darbų, pailsėti, pastiprinti sveikatą, nervus. Atsargiai kelyje ir vandenyje. Savaitgalį pasižymėsite gera intuicija, bet tinkamai elgtis pavyks ne visur ir ne su visais. 
MERGELĖ. Galite gauti malonią žinią ar stulbinantį pasiūlymą, kuris gresia didelėmis permainomis. Teks įvertinti, ar tai naudinga finansiškai. Atsargiai su technika ir elektra. Savaitgalį norėsite palepinti artimuosius, o patys pervargsite.
SVARSTYKLĖS. Tikėtini neplanuoti susitikimai, neatsispirsite pagundais leistis į nuotykius. Pasireikš impulsyvumas, neatsargumas, dėl kurio galite pakenkti sau arba kitiems. Gali susvyruoti atostogų planai. Savaitgalį neskriauskite šeimos.
SKORPIONAS. Teigiamų rezultatų pasiekti trukdys per dideli jūsų kaprizai. Galite išprovokuoti konfliktą. Kils problemų tarpininkaujant. Ruošiantis kelionei gresia kažką svarbaus užmiršti. Savaitgalį neužsisklęskite nuo tų, kuriems reikia paguodos.
ŠAULYS. Būsite labai veiklūs, tai bus naudinga. Kita vertus, per didelis visur kišimasis gali sukelti rimtų problemų. Eibių gali prikrėsti ir jūsų vaikai, teks spręsti jų problemas. Savaitgalį visai netikėtai dėmesio sulauksite iš nepažįstamų asmenų.
OŽIARAGIS. Gali kilti netikėtų kliūčių jūsų planams arba netikėtumų, susijusių su artimaisiais. Savaitės vidurys turėtų būti itin produktyvus: pokalbis, slapta protekcija išeis į naudą arba nuo kažko apsaugos. Savaitgalį nugalės jūsų atkaklumas.
VANDENIS. Elgsitės impulsyviai ir neatsakingai. Galite kažką svarbaus prarasti. Tačiau džiugins meilė, kūryba, pramogos. Galbūt rasite sąjungininkų savo idėjoms įgyvendinti. Savaitgalį paaštrės keisti polinkiai, pomėgiai, ne itin gerai jausitės.
ŽUVYS. Daug bendrausite, bet per ilgas liežuvis pridarys problemų. Iš atkaklaus gerbėjo galite sulaukti kažko netikėto. Augs noras pramogauti, ieškoti nuotykių. Nelįskite į aferas, azartinius žaidimus. Savaitgalis neblogas, tik išlaidos nedžiugins.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook