Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rugpjūčio 20-27 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Prislopinkite ambicijas ir džiaukitės tuo, ką turite. Norite ar nenorite, prie kai kurių gyvenimo permainų teks prisitaikyti. Padarysite klaidą, jei nevaldysite emocijų. Savaitgalį jus nustebins pažįstamas asmuo.

JAUTIS. Pasižymėsite gera įžvalga. Galbūt kiek priartėsite prie tikslo. Tikėtinos naujienos, galite atsidurti viešo dėmesio centre. Labiau rūpinkitės sveikata. Savaitgalį galimas nuotykis, kuris sujauks dienotvarkę ir jausmus.

DVYNIAI. Galimos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, paskolomis. Kils noras atsikratyti nereikalingų daiktų, keisti garderobą ir meilės objektą. Iš anksto pagalvokite apie pasekmes.

VĖŽYS. Svarbu tinkamai pasinaudoti atsiradusiomis progomis. Gerai pagalvokite prieš ką nors žadėdami, įsipareigodami. Nederėtų skubėti su kaltinimais, verčiau stenkitės suprasti. Venkite rizikos, nes galite sužeisti kitus žmones.

LIŪTAS. Konkrečių rezultatų sulauksite iš dalykinių susitikimų. Kursite originalius, nelengvai įgyvendinamus planus. Sunkumai nesutrukdys pasiekti užsibrėžtą tikslą. Darbinis ūpas ir konkurencija skatins plušėti net savaitgalį.

MERGELĖ. Teks rimčiau pasirūpinti vaikais arba prisiimti atsakomybę už meilės nuotykio pasekmes. Nenuvils kūrybinė veikla, o sėkmė priklauso ir nuo jūsų žavesio. Metas pagalvoti apie tvarkingesnį gyvenimo būdą, naują įvaizdį.

SVARSTYKLĖS. Bus matomas jūsų rūpestingumas, nors turėsite ir asmeninių išskaičiavimų. Galbūt mėginsite įtikti kažkokiam žmogui, tikėdamiesi iš jo naudos. Su artimaisiais bendraukite be priekaištų. Tikėtinos išlaidos remontui.

SKORPIONAS. Teks daug judėti, rūpintis buitimi. Galite susitarti dėl darbo, užsakymo. Galimas santykių su artimais draugais, giminaičiais atnaujinimas arba pagaliau suvoksite, kas trukdo sutarti. Nežiopsokite kelyje, nes gresia avarijos.

ŠAULYS. Daug jėgų pareikalaus buitis. Derėtų pasirūpinti materialinių pozicijų sutvirtinimu. Galbūt paaiškės, kas jums iš tikrųjų naudinga. Jūsų sprendimai padaugins pinigų, bet artimųjų poreikiai gali viršyti jūsų galimybes.

OŽIARAGIS. Būsite sudirgę ir pyksite, jei kas nors išdrįs ko nors reikalauti ar kelti balsą. Net į smulkius nesusipratimus reaguosite kaip į agresiją. Saugokitės traumų ir nekenkite kitiems. Laikykitės sveikos mitybos.

VANDENIS. Visur norėsis suspėti, tačiau aplinkybės nesiklostys taip, kaip jums norisi. Nesuvoksite santykių su kai kuriais žmonėmis ir galite klysti, vertindami jų ketinimus. Sėkmė labiau tikėtina socialinėje ar meno srityje.

ŽUVYS. Traukte trauksite aplinkinių dėmesį. Galite išleisti pinigų neįprastiems dalykams ar pomėgiams. Jūsų draugai bus kupini minčių, kaip praleisti laisvalaikį. Atsargiau reikėtų elgtis su naujais pažįstamais, jeigu nenorite problemų.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook