Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rugsėjo 17-24 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Tikėtini susitikimai su svarbiais asmenimis, galinčiais turėti įtakos jūsų darbui. Prireiks apsukrumo, tačiau nepervertinkite savo jėgų ir saugumo. Atsargiai kelyje bei su technika, elektra. Išgyvensite dėl neišsipildžiusių lūkesčių.

JAUTIS. Mintys suksis apie keliones, o darbe teks įveikti tokią užduotį, kokios anksčiau nesate įveikę. Tikėtina įtampa dėl įvairių nurodymų, varginamų santykių. Savaitgalį ieškosite tinkamos draugijos, tik nederėtų per daug visais pasitikėti.

DVYNIAI. Stengsitės išspręsti finansinius keblumus, kilusius dėl uždelstų mokesčių ar atsiskaitymų. Galimos psichologinės problemos, moralinė dilema dėl ateities ir galimų padarinių. Savaitgalį norėsite diktuoti aplinkiniams jų teises ir pareigas.

VĖŽYS. Stenkitės laikytis įstatymų. Nevertėtų aiškintis tarpusavio santykių. Komplimentas gali būti suprastas kaip meilės prisipažinimas, o neatsargi replika – kaip įžeidimas. Ne viena problema išsispręs savaime, jei pakeisite bendravimo stilių.

LIŪTAS. Dalykiniai reikalai rutuliosis norima linkme. Tačiau tai nereiškia, kad bus lengva ir paprasta. Gali tekti dirbti viršvalandžius, vykti į komandiruotę. Vis dėlto labiau nerimausite dėl savo sveikatos ar išvaizdos. Kils nesusipratimų su partneriais.

MERGELĖ. Norėsis pabėgti nuo problemų ir pasinerti į malonumų jūrą. Prasiverš jausmai, ketinimai, apie kuriuos nė patys nenumanėte. Teks aiškintis komplikuotus santykius. Reikalai pagerės, jeigu skleisite dvasinę šilumą bei pagarbą.

SVARSTYKLĖS. Mesite iššūkį tam, kas įprasta ir stabilu. Aplinkiniams savo veiksmais sukelsite nerimo. Rutina ir artimųjų niurzgėjimas šiek tiek slopins jūsų polėkį. Pravartu paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti šeimos narių interesus.

SKORPIONAS. Tikriausiai teks narplioti tiek asmeninio gyvenimo, tiek darbo reikalų painiavą. Suksitės lyg vijurkas. Aplinkinius galite stebinti žinių bagažu, namiškius – jausmų protrūkiais. Bent viešumoje stenkitės elgtis kaip pridera.

ŠAULYS. Tikėtini su nekilnojamuoju turtu, nuoma susiję sandoriai. Jei teks ginti turtinius interesus, ieškokite rimto sprendimo. Aktyviai reikšitės visur, kur reikia taiklios minties ir protingo žodžio. Vis dėlto venkite avantiūrų, būkite atidūs.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę bet kokia kaina apginti savo interesus bei požiūrį. Jums turėtų sektis, jei nesate pažeidę įstatymų. Kita vertus, užsispyrimu galite patys save įvaryti į aklavietę. Jūsų įtaka žmonėms kur kas didesnė, nei jums atrodo.

VANDENIS. Jausite tarsi kokį nematomą bloką, trukdantį jums būti suprastiems, įgyvendinti planus. Persidirbimo atveju gali pašlyti sveikata. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti, nedarykite skubotų išvadų. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu.

ŽUVYS. Imkitės svarbiausių darbų, kol turite energijos. Regis, gausite pajamų iš kažkokio neplanuoto darbelio, bet dėl to gali kilti ir problemų. Derėtų itin saugoti sveikatą, nerizikuoti, vengti svaigalų. Dėl nenumatytų aplinkybių teks keisti planus.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook