Balsavimas

Ar pasitikite rajono valdžia?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rugsėjo 18-25 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Ten, kur reikia kruopštumo, tikslumo, veikiausiai darysite klaidas. Galite imti abejoti kai kurių planų realumu. Neatidėliokite teisinių reikalų ir nepažeidinėkite įstatymų. Savaitgalį negailėsite savęs, bandydami įgyvendinti užsibrėžtą planą, būsite linkę persitempti.

JAUTIS. Savaitės pradžioje svarbu daug dėmesio skirti savo atžaloms ir kitiems šeimos nariams. Antroje savaitės pusėje jau skubėsite susidoroti su planiniais darbais, o galbūt ir išskubėsite į komandiruotę, konferenciją ar pan.

DVYNIAI. Kelias dienas stigs tvarkos jūsų aplinkoje, būtų gerai, kad jums padėtų artimi žmonės. Po šiokio tokio blaškymosi pagaliau turėtumėte susivokti, ką mylite, kuo turite užsiimti ar ką keisti savo gyvenime. Derėtų atsakingiau užsiimti vaikų ugdymu, pasirūpinti artimųjų bei naminių gyvūnų sveikata.

VĖŽYS. Sėkmė labiausiai priklausys nuo sugebėjimo bendrauti. Gauta informacija gali sukelti minčių ir abejonių dėl jau padaryto pasirinkimo. Savaitgalį nenustygsite vietoje, o ir kiti jums neleis nuobodžiauti. Galite įsimylėti, susižavėti.

LIŪTAS. Bus aktualūs ir savi, ir kitų žmonių turtiniai, piniginiai reikalai. Galimi įvykiai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Galbūt jums pasiūlys naudingą verslo, darbo kontraktą. Jausitės geriau, jeigu neketinate ieškoti šurmulio, nuotykių.

MERGELĖ. Nestokosite liežuvio aštrumo bei apsukrumo. Visgi galite patekti į keblią situaciją dėl sudaryto klaidingo įspūdžio, apgaulės. Antroji savaitės pusė turėtų būti produktyvi. Gerų rezultatų galima tikėtis iš įvairios veiklos.

SVARSTYKLĖS. Pasinaudokite meniniu įkvėpimu, intuicija. Tik nederėtų plepėti apie savo ir kitų paslaptis, skleisti gandų. Svajones pravartu realizuoti, tegul ir po mažytį žingsnelį. Tai ims geriau sektis nuo mėnulio jaunaties. Turbūt išleisite pinigų, įsigydami norimą daiktą.

SKORPIONAS. Saugokitės nesąžiningų asmenų. Pravartu aiškintis nesutarimus, reguliuoti santykius. Nuo trečiadienio seksis detektyvinis ir bet koks tiriamasis darbas. Visgi kiek sumažinkite tempą. Labiau rūpinkitės sveikata, atsisakykite alkoholio.

ŠAULYS. Venkite konfliktų su kolegomis. Pasisaugokite vagių, aferistų ir patys nesukčiaukite. Nuo trečiadienio palankus metas susitikimams, renginiams. Be vargo megsite ryšius. Savaitgalį derėtų daugiau ilsėtis. Pasistenkite neakcentuoti nemalonių dalykų ir savo įtarimų.

OŽIARAGIS. Ką bedarytumėte, savaitės pastangos nenueis perniek. Tačiau gali nerimą kelti artimų žmonių išdaigos, netikėtos problemos namuose. Savaitgalį jus gali suintriguoti draugų siūlomi užsiėmimai. Saugokitės traumų, avarijų.

VANDENIS. Jei tvarkysite finansinius dokumentus, būkite itin atidūs, siekite konkretumo. Neblogas energetinis potencialas neleis jums sėdėti sudėjus rankas ir vers imtis darbo. Deja, per skubėjimą galite patekti į eismo įvykį.

ŽUVYS. Šią savaitę galbūt dalyvausite darbo konkurse, iš jūsų gali būti pareikalauta pasiaiškinimų, atsiskaitymo už tam tikrus poelgius. Galite imtis reikalų, susijusių su paveldėjimu, draudimu, investicijomis, skolomis. Saugokitės abejotinų pagundų.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook