Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sausio 13-20 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Savaitės pradžia užvers nelengvais darbais, o gal ir didele atsakomybe. Jeigu jaučiate, kad nesate pasirengę reformoms, ruoškite įtikinamus argumentus – jų gali prireikti. Nuo savaitės vidurio įvairiai gali krypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse.

JAUTIS. Neblogai seksis daryti įspūdį dominantiems asmenims, bendrauti su augančia karta, demonstruoti pedagoginius sugebėjimus. Galimas pasiūlymas ir dėl geresnio darbo, atlygio. Venkite negatyviai reaguoti, jei partneris ar kitas pašnekovas turės kitokią nuomonę bei planus.

DVYNIAI. Stengsitės prisiderinti prie šeimos, partnerio, visuomenės keliamų reikalavimų bei aplinkybių. Neatidėkite, jei reikia ką nors suremontuoti, pataisyti. Toli siekiančių vilčių gali sukelti romantiškas epizodas, netikėtas dėmesys. Tik nederėtų rizikuoti šeimos interesais.

VĖŽYS. Profesinė situacija nekels nerimo, jeigu viskas klostosi kaip suplanuota. Jausitės sumanūs, išradingi. Vis dėlto nusimato ir tam tikrų iššūkių, konkurencijos. Svarbu kažko svarbaus nepradėti nepasirengus, neturint galimybių tęsti. Savaitgalį skirkite meilei, pramogoms.

LIŪTAS. Ypač didelę vertę jums turės darbas, kūryba, turbūt teks rūpintis pajamų šaltiniais, nuomos, indėlių, pelno klausimais, derėtis, prekiauti. Rūpesčių gali sukelti sveikata arba pasitaikys keistų nesusipratimų. Kažkas gali išmušti iš teisingo kelio, supainioti mintis ir planus.

MERGELĖ. Šią savaitę turėtų padaugėti kūrybinės energijos ir palankių galimybių. Galite truputį pasistūmėti pirmyn verslo srityje. Regis, vienas žmogus ar įvykis suaudrins jausmu. Savaitgalį atsakykite į laiškus, žinutes, paieškokite reikalingos informacijos.

SVARSTYKLĖS. Jums stigs energijos, tačiau su kaupu bus fantazijų ir praeities prisiminimų. Mieliau bendrausite virtualiai nei realiai. Galbūt stengsitės manipuliuoti informacija bei žmonių nuomonėmis. Jeigu nenorite problemų, turite būti atidūs ir rūpestingi.

SKORPIONAS. Mintys suksis apie verslą, politiką, pareigas, kolektyvą. Galimos ir pernelyg optimistinės viltys. Nuo savaitės vidurio jau stokosite energijos, ne viskas klostysis taip, kaip planavote, ypač jei pernelyg rodysite iniciatyvą. Klausykitės vidinio balso.

ŠAULYS. Gali tekti įrodinėti savo projektų, darbų vertę, tikslus arba sukti galvą, kaip įvykdyti rimtą įsipareigojimą. Nuo to priklauso jūsų autoritetas ir finansinė situacija. Pravartu labiau pasidomėti savo sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas.

OŽIARAGIS. Jausite atsakomybės naštą dėl savo priimtų sprendimų. Galimas rimtas pokalbis, dėl kurio susijauks kai kurie jūsų planai. Svarbiuose reikaluose nesivadovaukite emocijomis. Savaitgalį nevenkite bendrauti, dalyvauti viešuose susibūrimuose. Galite išgirsti įdomių naujienų.

VANDENIS. Būsite įsitempę, visur įžvelgsite slaptus priešus, pasalūniškas provokacijas. Verčiau nerizikuokite imti kyšių ar kitaip naudotis tarnybine padėtimi. Galite išleisti per daug pinigų. Labiau derinkitės prie aplinkybių, nekenkite sau ir kitiems. Savaitgalį venkite konfliktų.

ŽUVYS. Padaugės ūpo bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso, bendradarbiauti. Ryžtas, tvirti argumentai jums gali atverti daug durų. Būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir savo aplinką. Geras metas ieškoti pelningesnio užsiėmimo.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook