Balsavimas

Kuri krepšinio aikštelė turėtų būti atnaujinta?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sausio 23-30 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

Avinas. Padidės konkurencija darbe. Stipriai sudirgsite po pokalbio su vadovu arba išgirdę apkalbas. Savaitgalį reikalausite daugiau dėmesio arba jūs būsite kažkam labai reikalingi. Galbūt vyksite į svečius arba mėginsite pasireikšti. 
Jautis. Pravartu susitvarkyti skubiausius finansinius reikalus. Galbūt teks paplušėti prie ataskaitų, publikacijų, kai ką taisyti, aiškintis. Derėtų rimtai pagalvoti, ar verta draugystę painioti su pinigais. Savaitgalį galimi pokyčiai dėl kitų žmonių apsisprendimo. 
Dvyniai. Savaitę pradėsite pasiryžę įrodyti sau ir kitiems, kad sugebate bendradarbiauti, rasti kompromisą. Kitiems darysite permainingą įspūdį, galite sulaukti ir komplimentų, ir kritikos. Labiau branginkite santykius su mylimu žmogumi. 
Vėžys. Teks pasiraitoti rankoves ir uoliai paplušėti. Išsisukinėti neverta, kitaip neišvengsite nemalonių pastabų, kritikos. Saugokite reputaciją, siekite teisingumo. Savaitgalis vers galvoti apie pinigus, pirkinius, paskolas, aplinkos ar namų tvarkymą. 
Liūtas. Nedelskite, jeigu turite nebaigto darbo, nes savaitės viduryje atsiras nenumatytų reikalų. Regis, padaugės ir išlaidų, kurių negalėsite atidėti. Savaitgalį kils įtampų su partneriais, konkurentais arba kiti konkuruos dėl jūsų palankumo. 
Mergelė. Mintys suksis apie asmeninius reikalus, artimuosius. Tik savaitės viduryje persijungsite į darbinę veiklą. Įtampa augs ir meilės srityje. Galimas jausmų išbandymas. Savaitgalį skirsite darbams, bet galvosite apie įvaizdžio keitimą.
Svarstyklės. Teks vikriai suktis, kad spėtumėte laiku sutvarkyti aibę smulkių reikalų. Savaitės viduryje dėl kažko gali kilti nemalonumų. Savaitgalį galite tikėtis naudos ir malonumo per meną, parodas, pramogas, įtakingas pažintis, meilę.
Skorpionas. Savaitė turėtų būti gana produktyvi, nors pajamų ir naudos gausite kiek mažiau nei vylėtės. Arba gausite nemažai, bet tuoj pat teks už kažką mokėti, tenkinti kitų žmonių poreikius. Savaitgalį pravartu užsiimti buitine ruoša.
Šaulys. Bus ir šilto, ir šalto. Atšalimas gresia meilėje. Namų židinys gali atvėsti dėl jūsų priekabumo, savanaudiškumo ar abejingumo. Gali nuvilti brangus pirkinys, paslauga ar renginys. Savaitgalį bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis.
Ožiaragis. Turėtumėte itin tausoti sveikatą, be reikalo neeikvoti energijos. Savaitės viduryje emocinę įtampą gali sukelti kažkoks incidentas. Bus sunku išvengti apkalbų, jūsų paslapties paviešinimo. Savaitgalį teks rūpintis kitais.
Vandenis. Neleiskite jausmams užgožti sveiko proto. Jeigu susikaupsite ir susiplanuosite, daug nuveiksite. Savaitės vidurys nepalankus sveikatai ir reputacijai. Gali sužlugti kažkoks jūsų planas. Savaitgalį derėtų praleisti ramiai.
Žuvys. Seksis kūrybinis ir protinis darbas, o kitose srityse pasitaikys visko. Galimas nelengvas pokalbis su darbdaviu, vadovu. Sudirgę elgsitės rizikingai, grės traumos. Savaitgalį pasijusite išsisėmę, pasiilgę ramybės, geros muzikos, intymumo.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook