Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Spalio 15-22 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Atsidursite dėmesio centre, bus nelengva bendrauti su biurokratais, viršininkais, klientais. Galima nauja pažintis, kvietimas į įdomų renginį. Nepasiduokite svaigalų pagundai, jauskite saiką. Savaitgalį aplinkiniams galite daryti keistuolių įspūdį. Labiau rūpinkitės sveikata.

JAUTIS. Domins veikla, susijusi su politika, mokslu, kelionėmis ar žmonėmis iš toli. Tai įneš sumaišties. Seksis geriau, jeigu turite patikimus partnerius, tarpininkus. Vertėtų sutvarkyti oficialius dokumentus, nevilkinti svarbių reikalų.

DVYNIAI. Lengvai neateis nei pinigai, nei autoritetas, nors galbūt būsite kupini optimizmo. Pravartu konsultuotis su specialistais, jeigu reikia protingų ir naudingų patarimų. Savaitgalį derėtų apsispręsti dėl savo dvilypių norų, atskirti, kur tikrai yra jūsų interesai.

VĖŽYS. Galite neteisingai suprasti rodomą dėmesį, keliamus reikalavimus, pajusti konkurentų nepasitenkinimą. Neišsisukinėkite, jeigu reikia grąžinti skolas, mokėti mokesčius. Būsite lengvai išvedami iš doros kelio. Savaitgalį būsite linkę klajoti po platų pasaulį mintimis arba realiai.

LIŪTAS. Turėsite spręsti klausimus, susijusius su įsidarbinimu, tarpininkavimu, partneryste arba sveikata. Pernelyg neįsipareigokite, neužsikraukite dar daugiau darbų, jeigu nekaip jaučiatės. Gerų dalykų galite prisigalvoti ir nuspręsti drauge su šeima.

MERGELĖ. Už kai kuriuos malonumus ar principus gali tekti užmokėti didesnę kainą nei jie iš tikrųjų verti. Venkite kategoriškų pareiškimų, netaktiškų pastabų. Pasitelkite kantrybę bendraudami su vaikais.

SVARSTYKLĖS. Padaugės pareigų šeimai, tėvams. Galite būti įtraukti į kitų žmonių rūpesčius arba nuostolingų eibių prikrės vaikai. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos ir padorumo. Savaitgalį turbūt pavyks įveikti nelengvą dalykinę, techninę ar ūkinę problemą.

SKORPIONAS. Bus sunku išvengti nesusipratimų, kas nors būtinai jus supras klaidingai ar išprovokuos. Geri darbai, pastangos dėl savo šeimos, namų, asmeninės gerovės nenueis veltui, tačiau pavojinga pervertinti savo jėgas.

ŠAULYS. Teks tvarkyti dokumentus ir reikalus, susijusius su darbu. Stenkitės būti atlaidūs ir gailestingi tiems, kas jus nuskriaudė. Atsigręžkite į save ir savo aplinką – ar patys viską darote gerai. Savaitgalį domėsitės galimybėmis patogiau susitvarkyti namus ar papildyti piniginę.

OŽIARAGIS. Mintys suksis apie pelną, uždarbį, kūno bei sielos komfortą. Iš tikrųjų jums derėtų pataupyti ir jėgas, ir nervus, ir pinigus, o versle, komercijoje – viskuo abejoti ir tikrinti. Tačiau savaitgalis bus palankus bendrauti, galite susitikti įdomų, seniai matytą pažįstamą.

VANDENIS. Jausitės kiek vieniši, gailėsite savęs ir likimo nuskriaustų žmonių. Verslo, investicijų klausimais atsiras mėgėjų patarinėti ir dosniai žadėti, tad būkite atsargūs. Savaitgalį pamirškite varginančius reikalus ir pasilepinkite maloniu atokvėpiu.

ŽUVYS. Savaitės pradžioje sulauksite dėmesio iš draugų, kolegų, tačiau tai kels ne vien džiugesį, bet ir susirūpinimą. Per neapdairumą galite prisidaryti problemų. Jums daug kur padės paaštrėjusi intuicija, kūrybinis polėkis, geras skonis.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook