Balsavimas

Ar jaučiatės saugūs pėsčiųjų take prie Imsrės

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Spalio 16–23 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Daug reikalausite iš kitų ir savęs. Nerimą kels konkurentai, bet turėsite kuo pasikliauti, jeigu sąžiningai elgsitės. Svarbią reikšmę ateičiai turės santykių, sutarčių nutraukimas arba užmezgimas. Savaitgalį patartina mėgautis namų ramybe.

JAUTIS. Azartas ir saviraiška. Draugišku dėmesiu stenkitės į gera pakreipti santykius su vaikais, mylimu žmogumi. Kuo atsakingiau dirbkite pavestus darbus. Raskite laiko ir grožio procedūroms. Savaitgalį pavyks atkurti partnerišką ryšį.

DVYNIAI. Neatidėliotini reikalai. Venkite abejotinos veiklos, neatsakingų draugų, klastingų patarėjų. Jei parūps pramogos, pirmiau pagalvokite apie pareigas, ar viską, ką privalote, jau padarėte. Net ir savaitgalį galima daug nuveikti.

VĖŽYS. Stigs pasitikėjimo savimi. Tačiau netikėti sunkumai gali išprovokuoti jus elgtis neįprastai drąsiai, atvirai rėžti tiesą į akis. Turbūt tai kažkam nepatiks ir bus pasekmių, bet nebūtinai blogų.

LIŪTAS. Savaitė bus darbinga ir sėkminga. Turėtų sektis sudarinėti sutartis, tarpininkauti. Galite gauti užsisakytą prekę, informaciją ar bilietą. Tačiau neverta stengtis pakeisti pasaulio ir kitų žmonių. Savaitgalį imkitės namų ruošos, palepinkite šeimą.

MERGELĖ. Rimti rūpesčiai. Rūpinsitės piniginiais, turtiniais reikalais, dokumentais. Galite gauti honorarą ar kitokį jūsų pastangų įvertinimą. Tačiau tykos ir nuostoliai. Rūpesčių galite patirti dėl asmeninių santykių.

SVARSTYKLĖS. Jausitės nekaip, norėsis ką nors apkaltinti dėl nesėkmių. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, seną klaidą. Neskubėkite kelti ultimatumų. Konkurencinėje kovoje turite galimybių laimėti.

SKORPIONAS. Aplinkiniai gudraus siekdami savo tikslo. Kita vertus, ir jūs nevengsite užkulisinių žaidimų dėl savo naudos. Galbūt teks lankyti ar slaugyti ligonį, teikti ar pasiimti labdarą. Savaitgalį derėtų praleisti ramiai, gal iš pagrindų pasitvarkyti buityje.

ŠAULYS. Nelengva bus vykdyti užduotis, pareigingai dirbti, tačiau tai būtina. Neišsisuksite nuo pokalbio, neišvengsite naujų įpareigojimų. Galite pasireikšti organizacinėje veikloje, kažkam padėti arba pakenkti.

OŽIARAGIS. Savaitė bus prieštaringa. Teks rimčiau padirbėti, jei nenorite prarasti užimamų pozicijų darbe. Tikėtina kelionė, susijusi su visuomeninių klausimų sprendimu. Su nerimu lauksite rezultatų, atsakymų.

VANDENIS. Galite tikėtis svarbios informacijos. Gana gerai seksis mokytis ir mokyti, tvarkyti informaciją, gvildenti teisinius klausimus. Vis dėlto ne visur pasiteisins jūsų originalumas bei rizika. Savaitgalį pasistenkite išlaikyti vidinę harmoniją. 

ŽUVYS. Gindami savo interesus galite kažkam pakenkti. Verčiau nieko nedarykite su pykčiu ar klasta. Prieš prisiimdami naujus įsipareigojimus, susitvarkykite su senaisiais, sumokėkite mokesčius. Savaitgalį gausite dėmesio vertą pasiūlymą.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook