Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Spalio 21-28 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Savaitės pradžia žada slaptą meilės nuotykį, malonią pramogą arba kitų nekasdieniškų įspūdžių. Vis dėlto gali būti neramu dėl kai kurių neįvykdytų įsipareigojimų. Atlikite dalykus, kuriuos reikia užbaigti, aiškinkitės įstrigusius santykius.

JAUTIS. Jausite artimų ir mylimų žmonių palaikymą, supratimą. Visgi pasitaikys šiokio tokio nesusikalbėjimo arba nelabai pageidaujamos informacijos, susijusios su darbu, sveikata. Geriausiai seksis tiems, kurie sugeba bendradarbiauti.

DVYNIAI. Aktualiausi turėtų būti darbo, mokslo ir ryšių klausimai. Galbūt uoliai ruošitės kokiam nors pristatymui ar egzaminui, konkursui. Gali tekti aiškintis atsakomybės klausimus, sudaryti sutartis. Pasitarnaus optimizmas ir artimųjų palaikymas.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę pademonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų. Veikiausiai nestigs meninio įkvėpimo, romantiškų akimirkų. Situacija bus dar geresnė, jeigu neprisikaupė laiku neatliktų darbų. Tai, ką tinkamai atlikote, duos rezultatus.

LIŪTAS. Gana sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, finansinius dokumentus. Yra tikimybė, kad sudarysite naudingą sutartį. Tačiau kažko reikalaudami iš kitų, siekdami ar viešindami nepersistenkite, jauskite atsakomybę.

MERGELĖ. Savaitės pradžia nežada didelio aktyvumo. Norėsis kuo daugiau asmeninės erdvės. Net jeigu darbas patinka, pageidausite atokvėpio. Galite išgirsti gandų, bet jie nenuliūdins. Suprasite, kad kitiems reikalingas jūsų padrąsinantis žodis.

SVARSTYKLĖS. Pavyks išsiveržti iš rutinos. Nekreipkite dėmesio į vieną kitą nedraugišką repliką, drąsiai ginkite savo poziciją. Gali atsirasti asmuo, linkęs padėti. Pasidomėkite, kokie motyvai jį tam skatina. Savaitgalį galimi nemalonūs netikėtumai.

SKORPIONAS. Mintys skraidys toliau nuo kasdienybės. Galbūt esate įsimylėję arba galvojate apie pašėlusį nuotykį. Turėtų sektis kūrybiniai projektai, veiklos su vaikais. Teigiamai veiksite aplinkinius ir jie jus taip pat.

ŠAULYS. Šią savaitę jums gali prireikti finansinės ar kitokios paramos. Imkitės iniciatyvos, pajudinkite skolininkus ir galimus rėmėjus. Seksis mokytis, tarpininkauti. Jeigu būtina, tvarkykite dokumentus, kreipkitės dėl leidimų, oficialių raštų.

OŽIARAGIS. Aktualūs bus reikalai, susiję su nuosavybe, pinigais, mokesčiais, investicijomis, galbūt teks imtis tarpininkavimo, derėtis. Ką nors įrodyti kitiems bus nelengva. Išgirstos mintys pasirodys gana vertingos. Savaitgalį jausite emocinę įtampą.

VANDENIS. Teks imtis konkrečių veiksmų, atsiskaityti už atliktus darbus. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus, derinti nuomones. Galbūt jausite konkurentų spaudimą arba kažkieno pavydą. Nepasiduokite abejonėms ir darykite tai, kas būtina ir neatidėliotina.

ŽUVYS. Ši savaitė jums turėtų būti gana smagi, nes savyje pajusite daug meilės, šilumos, o galbūt ir kūrybinę ugnelę. Galite gauti reikiamos informacijos apie dominančią veiklą. Galimos problemos, kurios turbūt tiesiogiai jūsų nepalies, tačiau vers nerimauti dėl kitų.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook