Balsavimas

Ar jaučiatės saugūs pėsčiųjų take prie Imsrės

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Spalio 23–30 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Sužinosite šį tą naujo, plačiau atsivers akys. Įmanomos permainos kažkurioje svarbioje gyvenimo srityje. Pravartu pagalvoti apie aukštesnę profesinę kvalifikaciją, naujus įgūdžius bei veiklą. Savaitgalį gali būti išmėgintas jūsų draugiškumas.

JAUTIS. Pravartu konsultuotis su specialistais. Tai, ką išsiaiškinsite, padės išvengti nuostolių. Neblogas metas, jeigu ketinate eiti į darbo pokalbį ar išvykti į užsienį. Savaitgalio susitikimas nustebins netikėtu posūkiu asmeninių santykių srityje.

DVYNIAI. Paaiškės, kad įmanoma suderinti interesus, jei abi pusės to siekia. Tačiau gali būti sunku susilaikyti neišlaidavus dalykėliams, kurių veikiausiai jums visiškai nereikia. Savaitgalį rūpesčių gali pateikti su mokslu, kelionėmis susiję reikalai.

VĖŽYS. Žinios, darbštumas leis pasireikšti ir daug nuveikti. Vis dėlto tikėtinas nelengvas pokalbis, atsakomybės našta. Įdomios peripetijos santykiuose su dalykiniais ar meilės partneriais. Savaitgalį tyčia arba netyčia provokuosite konfliktinę situaciją.

LIŪTAS. Tiktų vykti į komandiruotę, publikuoti, skleisti informaciją. Galbūt kažkas iš artimos aplinkos žmonių patarpininkaus aktualiame reikale. Savaitgalį jūsų veiksmai piktins kai kuriuos asmenis. Patartina su draugiška nuostata atsigręžti į juos.

MERGELĖ. Atskleisite artimo žmogaus problemą, jo keisto elgesio ar susirūpinimo priežastį. Nelikite abejingi. Daugės sėkmės, kažkam darysite stiprią įtaką. Savaitgalį verčiau nesistenkite perauklėti kitų žmonių, nes tai gali suardyti jūsų santykius.

SVARSTYKLĖS. Be atvangos dirbsite ir rankomis, ir liežuviu. Atsiras galimybių pradėti kai ką nauja arba reformuoti sena. Deja, galite susipykti su jums svarbiu asmeniu, sujaukti meilės santykius. Savaitgalį rūpinkitės vaikais, artimaisiais.

SKORPIONAS. Įsigysite daiktą, kurio seniai troškote. Neblogai seksis gvildenti kitų žmonių gyvenimiškas problemas bei klaidas, rinkti informaciją, konsultuoti. Energingas šeimininkavimas šį savaitgalį jums gali padėti atitrūkti nuo slegiančių minčių.

ŠAULYS. Skęsite abejonėse, nesiseks būti objektyviems. Atrodysite niūrūs ir šalti. Kita vertus, būsite praktiški ir dalykiški, įžvalgūs. Iš nedeklaruojamos veiklos galimos pajamos. Galite užmegzti naudingą pažintį. Savaitgalį prisiklausysite apkalbų. 

OŽIARAGIS. Nederėtų užsiimti sunkiais fiziniais darbais, pretenduoti į lyderio vaidmenį. Venkite svaigalų. Sėkmingai tvarkysite reikalus, tai prisidės prie jūsų autoriteto, tačiau gali pakenkti meilės reikalams. Savaitgalį džiaukitės ramybe, geru maistu.

VANDENIS. Būsite praktiški ir dalykiški, sumaniai vadovausite, pritrauksite kitus žmones. Nuo trečiadienio geriau seksis dirbti vienumoje. Jeigu pajusite įkvėpimą, prasmingai panaudokite šią dovaną. Savaitgalį domėsitės svetimomis paslaptimis.

ŽUVYS. Darbuositės išsijuosę ir nepraleisite progų pademonstruoti sugebėjimų. Nebijokite imtis atsakomybės, jeigu taip susiklostys situacija. Vėliau tai išeis jums į naudą. Savaitgalį galite pakliūti į apgaulių ir netikrų apžavų tinklą, nepraraskite budrumo.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook