Balsavimas

Ar mylite Lietuvą?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vasario 12-19 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Teks daug dirbti, būsite įsitempę, suirzę, baiminsitės, kad nespėsite. Lengva padaryti klaidų, tačiau jūs sugebėsite aplinkinius stebinti originalumu, išradingumu. Netikėtumų gali pateikti jūsų draugai. Savaitgalį rinkitės ramybę, sveiką maistą.

JAUTIS. Itin parūps profesinės ateities, autoriteto klausimai. Nerimausite, nes nerasite tinkamų argumentų apsiginti. Nepatartina vesti derybų, sudarinėti sutarčių, daryti skubotų sprendimų. Savaitės pabaiga bus šauni su mielais širdžiai žmonėmis. 

DVYNIAI. Kils būtinybė susigrąžinti skolas ar pasiskolinti. Jeigu turite savanaudiškų siekių, galite nusivilti. Galimas netikėtas pranešimas iš toli. Gali įvykti tai, ko nesitikite ir kas nebūtinai nudžiugins. Savaitgalį nepavyks vien ilsėtis.

VĖŽYS. Jausitės labai priklausomi nuo aplinkybių. Turėtų spręstis kai kurie su darbu susiję klausimai. Deja, meilės ir piniginiai reikalai bus nevaldomi. Stenkitės atsikratyti įtampos, negatyvaus požiūrio. Savaitgalį ieškokite progos kur nors išvykti.

LIŪTAS. Stengsitės daug nuveikti. Rūpesčių kels buhalteriniai, techniniai klausimai. Per skubėjimą galite ką nors sugadinti. Galite patirti nemalonią staigmeną iš vaikų ar asmens, kuriuo pasitikite.  Savaitgalį tiktų aptarti šeimos biudžetą.

MERGELĖ. Aktyviai sieksite dominančio asmens palankumo. Agresyviai reaguosite į nesibaigiančias rinkliavas, mokesčius. Apdairiai tvarkykite dokumentus, nes gresia klaidos. Pasitikslinkite dėl savaitgalio pasiūlymo tikrumo ir savo galimybių.

SVARSTYKLĖS. Nestigs įtampos. Darysite spaudimą kitiems ir versite atlikti tai, kam jie priešinasi. Susikaupti rimtesnei veiklai gali trukdyti įkyrios mintys apie meilės objektą ar vaikus. Savaitgalį labai susirūpinsite įvaizdžiu, sveikata.

SKORPIONAS. Laukia nelengvi darbai ir kontaktai. Susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų. Pasireikš smulkūs negalavimai, jausitės prislėgti. Malonumo gali suteikti meilės intriga.  Savaitgalis žada atgaivos sielai ir kūnui.

ŠAULYS. Galite patirti nuostolių dėl noro pasipuikuoti arba dėl neapdairumo. Susirūpinimą kels kažkoks neplanuotas vizitas, pokalbis. Gali tekti koreguoti planus, papildomai padirbėti. Savaitgalį geriausiai jausitės namų aplinkoje su artimaisiais.

OŽIARAGIS. Nesiseks bendrauti, jūsų reiklumas kitus erzins. Visgi galite išgirsti neblogų patarimų, kaip išplėsti veiklą, daugiau užsidirbti. Atidžiau skaičiuokite, planuokite. Savaitgalį pajusite aplinkinių susidomėjimą jūsų idėjomis ir planais.

VANDENIS. Nekaip jausitės ar tiesiog tingėsite. Neaiški situacija, negalėjimas apsispręsti kels nerimą. Būsite naivūs arba, atvirkščiai, naudositės kitų naivumu. Lengvai susižavėsite, įsimylėsite. Savaitgalį pasilepinsite žemiškais malonumais.

ŽUVYS. Mintys suksis apie darbą, reikalus, problemas. Kažko reikalaudami ar siekdami, nepersistenkite. Priekaištai pinigų nepridės. Sieksite pabėgti nuo tuščių šnekų, šurmulio. Savaitgalį būsite jausmingi, išsiilgę meilės ir namų jaukumo.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook