Vasario 17-24 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Domins reikalai, susiję su užsieniu, mokslu, teise. Galbūt kils noras ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus.  Jei norite sėkmės, parodykite kuo daugiau lankstumo bei pagarbos kitiems. Savaitgalį  ne pro šalį gerai pailsėti.

JAUTIS. Teks tvarkyti reikalus, susijusius su finansais, dokumentais. Tikriausiai nuriedės akmuo nuo širdies, nes išsispręs aktualus klausimas. Savaitgalį nusimato šaunūs susitikimai su draugais, kolektyvinės pramogos, įvairūs renginiai.

DVYNIAI. Nuo pirmadienio porą dienų jausite norą bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromisų. Tikėtinas įpareigojantis pokalbis su dalykiniu partneriu, konkurentu. Galite gauti pasiūlymą, žadantį verslo, finansines perspektyvas.

VĖŽYS. Savaitės pradžia žada pokalbių dalykinėmis ir finansinėmis temomis. Gali pavykti patraukti savo pusėn konkurentus, įveikti varžovus. Iš jūsų bus reikalaujama konkretumo, aiškumo. Savaitgalį mintys kryps į ateities planus.

LIŪTAS. Savaitės pradžia stimuliuos kūrybai, meilei, pramogoms. Jums turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe. Ilgalaikės pastangos turėtų duoti rezultatus. Savaitgalį galbūt atgausite skolą arba kitų dėka pavyks gauti naudos ar išvengti nuostolio.

MERGELĖ. Daug dėmesio reikalaus ir šeima, ir darbas. Tuo pačiu dar norėsis patirti pramogų, romantikos. Galimi netikėti verslo pasiūlymai  arba sudomins veikla, susijusi su įdomiais kūrybiniais projektais. Turėsite daugiau reikalų su augančia karta.

SVARSTYKLĖS. Teks tvarkyti dokumentus, sutartis, narplioti supainiotus reikalus, ieškoti reikalingos informacijos. Turėtų pavykti susitarti dėl darbo, užsakymo. Pravartu pasitvarkyti buityje, rasti bendrų užsiėmimų su šeimos nariais.

SKORPIONAS. Jeigu ieškote uždarbio šaltinio, informacijos ar meilės, būsite ypač aktyvūs. Pastangos ir susitikimai  nenuvils. Galimi netikėtumai, intriguojami pasiūlymai. Su artimos aplinkos žmonėmis galite susitarti dėl svarbių jums dalykų.

ŠAULYS. Jeigu negailėsite energijos, šią savaitę ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite įtampos. Tikėtini pinigai, komercinė sėkmė. Kai ką turite suskubti atlikti būtent dabar. Galite apsispręsti dėl dalykinio ar kitokio pasirinkimo.

OŽIARAGIS. Derėtų malšinti norą atvirai kautis su priešais – tik aplinkiniais keliais šį tą laimėsite. Būsite nusiteikę imtis nelengvų darbų. Nuotaika bus nepastovi, nors sėkmės bei dėmesio netrūks. Gali būti, kad jūsų sąskaitoje padaugės pinigų.

VANDENIS. Pirmas porą dienų intensyviai bendrausite, seksis megzti dalykinius ir draugystės ryšius. Bus galimybių atgaivinti seną pažintį. Nieko nesugadinsite, jei vengsite blaškančio šurmulio ir nesiimsite darbų, kurių nesugebate.

ŽUVYS. Geriau seksis, jei dirbdami  įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis. Galite susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. Susitikimai ir džiugins, ir praturtins naudinga informacija. Savaitgalį tiktų bendrauti su kompetentingais žmonėmis.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook