Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarko krašto kultūrinė erdvė

Jurbarko krašto kultūrinė erdvė

Pilies restauracijos darbai prasidėjo šautuvo radybomis (0)

Balandžio 17 d., vykdant Panemunės pilies pietinio korpuso restauracinius darbus, rastas karabinas. Manoma, kad ginklas gali būti pagamintas XX a. pirmojoje pusėje.

(Plačiau...)

Susipažinti su Eržvilko kraštu – į muziejų (0)

Balandžio 18 d. Jurbarko krašto muziejuje skambėjo eržvilkietiška kalba ir muzika – čia surengta Eržvilko diena. Seniūnijų dienos muziejuje rengiamos jau trečius metus, o šiemet, LR Seimui metus paskelbus Žemaitijos metais, prisistatyti jurbarkiečiams pakviesti rajono žemaičiai – eržvilkiškiai. 

(Plačiau...)

Bibliotekininkų dūzgėse – saldus nuveiktų darbų medus (0)

Balandžio 23-29 d. šalies bibliotekose vykstanti nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje pradėta aukščiausia nata – pavasariška žiedų karūna karūnuota Metų bibliotekininkė. Šiemet ja tapo fondų organizavimo skyriaus vedėja Laima Pernarauskienė.

(Plačiau...)

Meniškas margutis džiugina akis (0)

Džiugiai pavasario šventei stovint ant slenksčio, prisimenami įvairiausi kiaušinių marginimo būdai – juk be margučio Šv. Velykų neįsivaizduojame. Parduotuvių lentynoms lūžtant nuo įvairiausių kiaušinių dažų ir lipdukų, dar galima sutikti darbštuolių, kiaušinius marginančių kruopštumo ir kantrybės reikalaujančiais senoviniais būdais.

(Plačiau...)

Įžvalgos apie kultūrininkų misiją ir jų kasdienybę (0)

Balandžio 15-ąją švenčiama Kultūros diena šiemet Jurbarke paminėta išskirtiniais renginiais – egzotišku indėnų būgnų skambesiu, aborigenų instrumento – didžeridū muzikos pamokomis, haiku užsiėmimu, Kinijos muzikantų pasirodymu, o patys kultūrininkai atgaivos ir kūrybinio azarto pasisėmė pusryčiuose su aktoriumi, režisieriumi Valentinu Masalskiu. 

(Plačiau...)

Antroji pažintis su Kroatijos turtais (0)

Balandžio 5 d. Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta paroda „Kroatijos nematerialus kultūros paveldas, įtrauktas į UNESCO sąrašą“. Tai jau antroji Kroatijos ambasados pastangomis Jurbarke surengta paroda. Prieš metus jurbarkiečiai grožėjosi Davoro Rostuharo fotografijų paroda „Kroatija iš paukščio skrydžio“.

(Plačiau...)

Eržvilko bendruomenė pagerbė krašto spindulius (0)

Kai švysteli smagus saulės spindulys, sakome, kad graži diena. Kai žmogaus gyvenimą galime prilyginti spinduliui, žinome, kad tokių žmonių turintis kraštas yra tvirtas, nes yra kuo pasitikėti, į ką lygiuotis ir kam padėkoti už, atrodytų, paprastus, bet išties labai svarbius darbus. 

(Plačiau...)

Veliuoniškiai pagerbė kraštui nusipelniusius žmones (0)

Veliuonos bendruomenė jau antri metai vasario 16-ąją pagerbia žmones, garsinančius šį kraštą. Ir šįkart, Lietuvai svarbią dieną, nusilenkė kraštiečiams, kurie savo darbu, užmojais, energija – kaip stiprų medį – augina ir puoselėja Veliuoną. 

(Plačiau...)

„Krištolinės lelijos“ – dirbantiems iš širdies (0)

Vasario 9-ąją „Krištolinėmis lelijomis“ pagerbti Jurbarko kraštui nusipelnę žmonės – už gerą darbą, kilnų poelgį, šviesią mintį. Pirmąkart surengtoje Padėkos dienoje įteikta dešimt apdovanojimų, bet nė vienas nominantas vien sau nuopelnų neprisiskyrė ir teigė, kad šiuo įvertinimu dalijasi su būriu bendraminčių, be kurių rezultato nebūtų pasiekę.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook