Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Minint Šekspyrą: proga pažinti ar iš naujo atrasti genijų (0)

Pasaulis mini Viljamą Šekspyrą – didįjį Renesanso epochos ir visų laikų rašytoją, nuo kurio mirties šiemet sukanka 400 metų. Prisimename ne tik didžiojo anglo kūrybą – tragedijas, komedijas, dramas ir sonetus, bet ir jo gyvenimo epochą. Renginių Šekspyrui paminėti vyko ir mūsų rajone.

(Plačiau...)

Skaitėme savo mokytojo eilėraščius (0)

Verbų sekmadienį Veliuonos kultūros centre vyko jauki, šilta poezijos popietė – mokytojo Stasio Liutvinavičiaus rinktinės „Einu per laiką“ pristatymas. Po šv. Mišių žmonės rinkosi į spalvingų tapybos darbų parodos papuoštą, pavasariu ir kadagiais kvepiančią salę.

(Plačiau...)

Apie keliones ir laidojamą paveldą (0)

Penktadienį Smalininkuose istorikas Vytenis Almonaitis ir Junona Almonaitienė pristatė savo knygos „Šiaurės Skalva“ naują, trečiąjį, leidimą. Nors ši knyga – keliautojo žinynas, renginyje kalbėta ne tik apie keliones.

(Plačiau...)

Atminimo žvakelės Karilei (1)

Paskutinę kovo dieną girdžiškius sukvietė vasario 27-ąją Amerikoje mirusios Karilės Baltrušaitis atminimo vakaras. Velionė tik trejus metus gyveno Girdžiuose, bet visų ją pažinojusių širdyse paliko gražų atminimą.

(Plačiau...)

Naujoje parodoje – džiazuojantis moters pasaulis (0)

Praėjusį šeštadienį Vinco Grybo memorialiniame muziejuje pristatyta nauja paroda – „Pasaulis ant moters galvos“. Joje eksponuojami muziejaus dailės studijos, kuriai vadovauja Rasa Grybaitė, studenčių sukurti skulptūriniai objektai.

(Plačiau...)

Lituanistės moko pajusti ir auginti žodį (0)

Pavasarėjant per Lietuvą vilnija lietuviško žodžio šventė – respublikinis mokinių meninio skaitymo konkursas. Tarp geriausių šalies skaitovų visada būna ir mokytojų viešvilietės Danutės Sabonaitienės bei jurbarkietės Jūratės Videikienės mokinių.
Šiemet baigiamasis konkurso turas balandį vyks Kuršėnuose. Jame, užėmę pirmas vietas regioniniame ture Šakiuose, dalyvaus Viešvilės pagrindinės mokyklos mokinys Gražvydas Stanevičius ir Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos vienuoliktokė Gintarė Stanevičiūtė.

(Plačiau...)

Chorvedė jubiliejų šventė su dainuojančiais mokiniais (0)

Dainuojantis jaunimas vos sutilpo scenoje, antra tiek sėdėjo salėje ir, daug neraginti, ėjo padainuoti kartu su buvusia savo vadove.

(Plačiau...)

Kraštiečiai sugrįžta į savo vaikystės biblioteką (0)

Vasario 19 d. Skirsnemunės bibliotekoje paskaitą apie pasaulinių karų pėdsakus Lietuvoje skaitė Kauno IX forto muziejaus direktoriaus pavaduotojas Marius Pečiulis. Didelis būrys skirsnemuniškių atėjo paklausyti kraštiečio istoriko, o jis mielai sutiko būti bibliotekos globėju.

(Plačiau...)

Nauji paveikslai stebina (0)

Dailininkės Rasos Grybaitės vadovaujama suaugusiųjų dailės studija vėl pristato žiūrovams naują savo kūrybą. Tapybos darbų paroda „Gyvenimo grimasos“ Vinco Grybo memorialiniame muziejuje atidaryta praėjusį šeštadienį ir veiks visą vasarį.

(Plačiau...)

Fondo dovana rajono vaikams – pusantro tūkstančio knygų (0)

Sausio 25 d. į Jurbarką atvykusi labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Živilė Mediekšienė atvežė kone pusantro tūkstančio vaikiškų knygų. Tai fondo dovana mūsų rajono bibliotekų mažiesiems skaitytojams. Knygų perdavimo šventė surengta Jurbarko viešojoje bibliotekoje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook