Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Choreografė Kristė kuria ir naktį, šoka ir namie (0)

Greitai prabėgo Kristės Donauskienės vasara. Būdama šokių mokytoja Kristė dar niekada nėra turėjusi ilgų mokytojiškų atostogų – jas pakoreguoja šokiai. Bet dėl to choreografei nė kiek neapmaudu – kai turi svajonių profesiją ir dirbi mėgiamą darbą, atostogų nepasigendi. Ir paskutinėmis vasaros dienomis Kristės mintys sukasi apie naująjį šokių studijos „Dona“ sezoną ir galvoje rikiuojasi naujų šokių žingsneliai.

(Plačiau...)

Skirsnemunėje – premjera! (0)

Skirsnemunės teatras rugpjūčio 22 d. miestelio šventės ir šv. Baltramiejaus atlaidų proga parodė spektaklio premjerą – A. Griciaus „Ponaitis“.

(Plačiau...)

Muzikinės kelionės po Europą stotelė – svetingasis Vadžgirys (0)

Rugpjūčio 11 d. Vadžgirio šv. Juozapo bažnyčioje koncertą surengė choras iš Vokietijos „Junges Ensemble Dresden“. Choristai į Vadžgirį atvyko ne tik padainuoti, bet ir pamatyti gražų lietuvišką kaimą.

(Plačiau...)

Viešnagė tėviškėje – (0)

Birutė Liuorytė-Gambus, iš Paryžiaus grįžusi atostogų į tėviškę, Pilies I kaimo bibliotekininkės pakviesta neatsisakė susitikti su kraštiečiais. Pilna bendruomenės salė liudijo, kad gimtinėje Birutės pasiilgsta ne tik mama.

(Plačiau...)

Čikagoje stebino dangoraižiai ir lietuvybę puoselėjantys tautiečiai (0)

Šiaurės Amerikos lietuvių dainų šventėje, kuri liepos 3-5 d. vyko Čikagoje, dalyvavo ir Jurbarko kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Verdenė“. Kolektyvo vadovė Dalė Jonušauskienė „Šviesos“ skaitytojams papasakojo tik dalelę iš galybės įspūdžių, nes visko, ką patiri tokiose šventėse ir tokiose kelionėse, nei išpasakosi, nei aprašysi.

(Plačiau...)

Popieriniuose rėmuose supasi Sandros norai ir idėjos (0)

Kas yra menininkas? Ar tai – asmuo, pabaigęs meno studijas, dirbantis meno srityje ir iš to uždirbantis? Ar tai žmogus, kurio profesija – toli nuo meno, tačiau jis kiekviename akmenėlyje ar šakelėje, paprasčiausioje, kitų akimis, šiukšlėje įžvelgia meno kūrinį? Ir ne tik mato, bet degdamas begaline aistra ir paskendęs euforijoje kuria neįtikėtinus dalykus. Tikriausiai abu apibrėžimai tinka. Sandrą Mielkaitytę drąsiai galima priskirti antrajai grupei – širdies menininkams.

(Plačiau...)

Juozo Videikos darbų paroda – įdomi stotelė Muziejų kelyje (0)

Jurbarko krašto muziejuje dar visą rugpjūtį bus eksponuojami tautodailininko Juozo Videikos kūriniai. Rodomi mažieji medžio drožiniai ir stacionarių skulptūrų, stovinčių įvairiose Lietuvos vietose, fotografijos. Ši paroda – dalis edukacinio projekto „Lietuvos muziejų kelias“, kurio tema šiemet – liaudies meno grožis.

(Plačiau...)

„Veliuonietis“ pasikvietė į gegužinę ant piliakalnio (0)

Sekmadienio vakarą į smagią gegužinę ant Veliuonos Ramybės piliakalnio kvietė „Veliuonietis“. Ir savi rinkosi, ir svečiai dairėsi – visi laukė Nemune pasirodant senovinio kurėno burės, ženklo, kad atvyksta patys garbingiausieji sveteliai, o sulaukę pasitiko skambiai, su daina ir muzika, kaip ir dera ilgai lauktus žmones priimti.

(Plačiau...)

Fotografės darbuose – emocijų pliūpsnis (0)

Belaukiant vasariškos kaitros lašelį šilumos ir grožio jurbarkiečiams dovanojo fotografė Auksė Vabalaitė. Jurbarko viešojoje bibliotekoje veikia Auksės nuotraukų paroda „Kas aš esu?“, kuri atsirado kaip Redos Žemelienės šokio spektaklio dalis.

(Plačiau...)

Pagerbti Antanai, Antaninos ir bandonijos (0)

Antaninių vakarą svarbiausieji šventės Antanina ir Antanas – Gintarė Stirbienė ir Darius Kaminskas visus skubančius Šaltuonos lankon pasitiko dar miestelio aikštėje. Kapelos „Santaka“ grojikai ir dainininkai sveikino atvykstančius į trečiąjį respublikinį bandonininkų festivalį „Antanų polka“.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook