Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Teatralų „Vanduo“ neužsistovi vietoje (0)

Jurbarko Konstantino Glinskio teatras, kaip ir kasmet, minėjo teatro dieną. Šiųmetė šventė pažymėta dviem renginiais: kovo 25 d. Jurbarko kultūros centre pristatyta ilgai ir atsakingai brandinta knyga „Jurbarko Konstantino Glinskio teatras“, kurios sudarytojos – teatro režisierė ir vadovė Danutė Samienė bei kurį laiką Jurbarke dirbusi režisierė Agnė Banytė, o penktadienį teatro aktoriai, gerbėjai ir visi scenos meną mylintys jurbarkiškiai pakviesti į jaukų teatro nominacijų „Vanduo“ laureatų apdovanojimo vakarą.

(Plačiau...)

Džiuljetos knygelės – dovanos ne tik artimiesiems (0)

Mokytoja Džiuljeta Čerauskienė prieš keletą metų nustebino Naujamiesčio pagrindinės mokyklos bendruomenę pristatydama pirmąją savo eilėraščių knygelę, o praėjusį penktadienį su savo kūryba supažindino platesnę visuomenę. Renginį Jurbarko viešojoje bibliotekoje inicijavo, paruošė ir vedė jos kolegės. Kartu su mokytoja Džiuljeta pristatyme dalyvavo ir jos knygų įkvėpėja ir bendraautorė anūkė Meda.

(Plačiau...)

Teatro terapija – vaistas nuo susirgimo „akropoliais“ (nuotraukos, video) (0)

Praėjusią savaitę minėta Teatro diena neliko be atgarsio ir Jurbarke. Renginių ta proga vyko įvairių ir visokiems skoniams. Ketvirtadienį, kovo 26-ąją, Jurbarko kultūros centras pakvietė jaunimą į meno terapijos dieną „Teatro karštinė“.

(Plačiau...)

„Tramtatulio“ konkursantai mėgavosi liaudies kūryba (0)

Respublikinio vaikų ir moksleivių konkurso „Tramtatulis“ rajoniniame ture kovo 5 d. pasirodė 21 lietuvių liaudies kūrybos atlikėjas. Jų pasirodymus stebėjo ir vertino komisija, ir atrinko, kurie atstovaus Jurbarkui regioniniame ture. Bet nei komisija, nei atranka konkursantų netrikdė – jie pasimėgaudami dainavo, grojo ir pasakojo tai, ką mūsų protėviai kūrė ne scenai.

(Plačiau...)

Teatro premjera – spektaklis vaikams (0)

Naujausias Konstantino Glinskio teatro spektaklis „Rimas pas Kęstutį“ skirtas vaikams. Premjera Jurbarko kultūros centre buvo parodyta vasario 25 d. Istorinės tematikos vaidinimą mažiesiems žiūrovams teatras planuoja rodyti ir kitose scenose.

(Plačiau...)

Nauja paroda – išraiškingas kalbėjimas apie jausmus (0)

Praėjusį šeštadienį Vinco Grybo memorialiniame muziejuje vėl buvo šventė – suaugusiųjų dailės studijos naujos parodos atidarymas. Šįkart dailininkės Rasos Grybaitės mokinės pristatė abstrakčiosios tapybos darbus, paroda pavadinta „Jausmų paletė“.

(Plačiau...)

Mėgėjų menas laukia naujovių (0)

Vasario 25-ąją Kultūros ministerija paskelbė Kultūros politikos vystymo diena. Į Kultūros ministeriją pakviesti visų Lietuvos savivaldybių Kultūros skyrių vadovai susitiko su Estijos ir Latvijos kultūros tradicijų puoselėjimo profesionalais, aptarė trijų šalių mėgėjų meno vystymo ir kultūros tradicijų saugojimo problemas.

(Plačiau...)

Regionų metai: platesnis ir gilesnis etninės kultūros pažinimas (0)

LR Seimas 2015-uosius paskelbė Etnografinių regionų metais. Jurbarko rajone jau nuo 2010 m. liepos kultūrinė veikla orientuota pagal etnografinį regioniškumą. Rajone veikia penki kultūros centrai, atstovaujantys skirtingiems etnografiniams regionams.

(Plačiau...)

„Švieselės“ penkiolikmečiui – naujas kūrybos almanachas (0)

Jurbarko literatų klubas „Švieselė“ gruodžio pabaigoje minėjo 15-os metų sukaktį ir Jurbarko viešojoje bibliotekoje pristatė naują savo kūrybos almanachą. Knygoje „Atsigerk iš versmės“ spausdinami septyniolikos autorių eiliuoti ir prozos kūriniai.

(Plačiau...)

Vicemero kompetencija politikams sukėlė abejonių (18)

Ketvirtadienį savivaldybės taryba patvirtino naują kultūros darbuotojų atestavimo komisiją. Kaip ir 2012 metais, jos pirmininku tapo vicemeras Kazimieras Šimkus. Nors nuo pat kadencijos pradžios jis buvo atsakingas už kultūrą, prieš rinkimus tarybos nariai ne tik suabejojo vicemero kompetencija, bet ir tiesiai šviesiai rėžė, kad kultūra jam nelabai rūpi.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook