Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Veliuonos bažnyčios laukia dideli darbai (0)

Vienas gražiausių ir vertingiausių Nemuno krašto istorijos ir kultūros paminklų – Veliuonos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia šiemet pagaliau sulauks remonto. Pirmieji darbus pradės archeologai, Veliuonoje planuojantys įsikurti jau po kelių dienų.

(Plačiau...)

„Versmės“ dainos tapo nenutildomu laisvės šaukliu (0)

Jurbarko kultūros centro tremtinių choras „Versmė“, vadovaujamas Marijos Tautkuvienės, birželį atšventė 25-metį. Šventei pasirinkę skaudžios Lietuvos istorijai – Gedulo ir vilties dienos išvakares, tremtiniai dar kartą visiems priminė, kad jų dainos – meilės Lietuvai ir skausmingo tėvynės ilgesio išraiška.

(Plačiau...)

Žvilgsnis į Palenkę – projektai keičia gyvenimą (0)

Birželio 21-23 d. VVG „Nemunas“ organizuotame tarptautiniame seminare-dalykinėje kelionėje į Lenkiją dalyvavo klubo „Smalininkų Skalva“ nariai. Nevyriausybinės organizacijos, pernai įgyvendinusios ES finansuotą projektą „Smalininkų turistinio patrauklumo didinimas“, atstovams buvo įdomu susipažinti su kaimyninėje šalyje vykdomais vietos veiklos grupių finansuojamais projektais, padiskutuoti apie kaimų ir mažų miestelių plėtros perspektyvas bei dalyvauti Joninių šventėje.

(Plačiau...)

Sulaukėme svečių iš bičiuliško Krailsheimo (0)

Šiandien sulauksime svečių iš Krailsheimo – vyrų choro „Die Klangkörper“, kuris surengs koncertų Jurbarke ir Smalininkuose. Su Vokietijos miestu Krailsheimu Jurbarko rajono savivaldybę sieja bendradarbiavimo sutartis, o nemažai mūsų rajono gyventojų, šeimų su krailsheimiečiais – šilti bičiuliški ryšiai.

(Plačiau...)

Jurbarką papuošė dešimtukais įvertinti kūriniai (0)

Rugpjūčio viduryje, prieš pat 755 metų jubiliejaus šventę, Jurbarkas pasipuošė naujomis skulptūromis. Jas sukūrė Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto diplomantai, o miestui meno kūrinius padovanojo mecenatai.

(Plačiau...)

Jurbarkiškių šnekta – gyvosios kalbos lobynas (0)

Lietuvių kalbos draugijos Jurbarko skyrius šiemet itin prasmingai paminėjo Spaudos atgavimo ir knygos dieną – surengė spaustuvės dažais dar kvepiančio leidinio „Jurbarko apylinkių tekstai“ sutiktuves. Į renginį atvyko ne tik knygos sudarytoja dr. Vilija Sakalauskienė, bet ir Jurbarke visada laukiama viešnia – Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė Daiva Vaišnienė.

(Plačiau...)

Nuolat sukasi „Devynstygio“ muzikos ratas (0)

Gegužės 13 d. jurbarkiečiai buvo kviečiami, ko gero, pirmą kartą, paminėti lietuvišką Meilės dieną – deivės Mildos šventę. Koncertą Vinco Grybo muziejuje ta proga surengė Jurbarko muzikos klubas „Devynstygis“.

(Plačiau...)

Sueiginis į Smalininkus sukvietė šokėjus ir jų bičiulius (0)

Gegužės 24-ąją į Mažosios Lietuvos tautinių šokių festivalį „Smalininkų sueiginis“ suvažiavo apie du šimtus šokėjų – kolektyvai iš visų Lietuvos regionų į mažo miestelio didelę šventę suvežė gražiausius savo šokius – kaip maži upeliukai į didįjį Nemuną suplukdo savo vandenis.

(Plačiau...)

Diplominius darbus vertino dailės profesionalai (0)

Vinco Grybo memorialiniame muziejuje balandžio 26 d. atidaryta nauja Suaugusiųjų dailės studijos darbų paroda. Studijos gyvavimo 15-os metų sukakčiai skirtus diplominius darbus jų autorės prieš parodos atidarymą apsigynė dalyvaujant dailės profesionalų komisijai.

(Plačiau...)

Kraštotyrininkai rašo ateičiai (0)

Į balandžio 17 d. vykusią konferenciją rajono kraštotyrininkai kaip kasmet suvežė savo darbus – šimtuose puslapių ateities kartoms aprašytas dabarties gyvenimo realijas. Kad kraštotyrininkai rašo ateičiai, įrodė dokumentiniai kadrai, beveik prieš ketvirtį amžiaus užfiksavę brolių Juškų palaikų perkėlimą iš Kazanės į Veliuoną. Filmo premjera buvo puikus garsiųjų tautosakininkų paminėjimui skirtos konferencijos akcentas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook