Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

„Veliuoniečio“ koncertą vainikavo „Aukso paukštė“ (0)

Lietuvos liaudies kultūros centras geriausiu 2013 metų tautinių šokių kolektyvu pripažino ir už liaudies tradicijų puoselėjimą aukščiausią meno mėgėjų įvertinimą – „Aukso paukštę“ paskyrė Veliuonos kultūros centro ansambliui „Veliuonietis“. Apdovanojimas buvo įteiktas praėjusį penktadienį nuskambėjusiame jubiliejiniame, 500-ajame, „Veliuoniečio“ koncerte.

(Plačiau...)

Naujos knygos sutiktuvės – su ženkleliu „kitaip“ (0)

Penktadienį miesto viešosios bibliotekos darbuotojai literatūros gurmanus ir visus rašytojo Vytauto Girdzijausko gerbėjus pakvietė į naujausios jo knygos „Danguje kitaip“ sutiktuves. Kūrinio pavadinimas įspėja, kad ši rašytojo knyga yra kitokia nei ankstesnės, o ir skaityti, pasak autoriaus, ją reikia kitaip – mąstant ir lyginant tikrus įvykius su knygoje aprašytaisiais.

(Plačiau...)

Jubiliatui – mokinių parengta dovana (0)

Veliuoniškis mokytojas Stasys Liutvinavičius gegužę švęs 85 metų sukaktį. UAB „Dobilo leidykla“ jam jau įteikė originalią dovaną – rinktinius raštus „Einu per laiką“. Išleisti viso gyvenimo knygą padėjo buvusi S. Liutvinavičiaus auklėtinė, Pelesos (Baltarusija) mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Vitalija Radauskaitė.

(Plačiau...)

Teatrų savaitgalis: scenoje atgijo Donelaitis (0)

Kovo 27-oji – Tarptautinė teatro diena įvairiais renginiais minima ne tik  didžiuosiuose miestuose, kur veikia profesiniai teatrai. Jurbarko rajone ši diena irgi turi tradicijas – mėgėjų teatrai rodo premjeras, sveikinami režisieriai, teikiami apdovanojimai geriausiems aktoriams, švęsti kviečiami visi teatro mėgėjai.

(Plačiau...)

M. Jampolskis lyrinėje dramoje „Gaidukas“ (0)

Jau kovo 31 d. 18 val. Jurbarko kultūros centre bus rodomas „Domino“ teatro spektaklis „Gaidukas“ su Mariumi Jampolskiu.

(Plačiau...)

Kultūros darbuotojų problemų nesiklausė (0)

Apžiūrėti naujosios bibliotekos pastato ir susitikti su kultūros darbuotojais – toks buvo vasarį Jurbarke apsilankiusio kultūros ministro Šarūno Biručio kelionės tikslas, tačiau pusvalandį į susitikimą vėlavęs ministras pokalbiui laiko nerado. Pasiklausę Š. Biručio monologo apie kultūros reikšmę valstybei, kultūros darbuotojai išsiskirstė taip ir neišsakę ministrui savo problemų.

(Plačiau...)

Kraštiečius pradžiugino savo kūrybos paroda (0)

Vilnietė Irena Girdžiūtė dažnai į tėviškę atveža savo kūrybą. Vasario 22 d. Smalininkų miesto bibliotekoje atidaryta dailininkės darbų paroda „Daiktų vardai“. Autorė ją skyrė savo mokytojams.

(Plačiau...)

Perskaityti Kristijoną Donelaitį – pajusti jo didybę ir gelmę (0)

Lietuva mini Kristijono Donelaičio metus. Ir ne tik Lietuva – mūsų literatūros pradininko gimimo 300 metų sukaktis įtraukta į UNESCO – Jungtinių Tautų švietimo, mokslo bei kultūros organizacijos minimų datų sąrašą. Taigi, pats laikas skaityti Donelaitį. Puikią galimybę pavartyti „Metus“ knygų mėgėjams suteikė Jurbarko viešoji biblioteka ir Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, vasario 27 d. pakvietusios į literatūrinį renginį „Mes – lietuvninkai vyžoti“.

(Plačiau...)

Imtis naujų kūrybinių darbų paskatino jubiliejus (0)

Vasario viduryje muzikos mokytojas, kompozitorius, dainų kūrėjas Kęstutis Vasiliauskas atšventė dar vieną savo jubiliejų. Kaip ir dera kuriančiam žmogui, septyniasdešimtmečio slenkstį Kęstutis peržengė didžiausioje Jurbarko scenoje klausantis pilnutėlei salei žiūrovų. Metai ne tik netrukdo menininkui įgyvendinti kūrybinių sumanymų – atvirkščiai, sulėtinęs darbų tempą K. Vasiliauskas džiaugiasi turintis daugiau laiko muzikai.

(Plačiau...)

Violetos fotografijose graži ir negražioji pusė (0)

Praėjęs savaitgalis geru oru nelepino – tokiu dauguma bevelija pasilikti šiltuose namuose. Bet smalininkiečiai šeštadienio popietę skubėjo į kultūros centrą, nes jau žino, kad čia rengiamos parodos būna įdomios, o jų atidarymo šventė suteikia progą nuoširdžiai pabendrauti. Šįkart savo kūrybą pristatė Violeta Schuetz, pakvietusi į fotografijų parodą „Smalininkų gamta pro mėgėjišką fotoobjektyvą“.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook