Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

„Dainų dainelė“ netenka populiarumo (0)

Respublikinis konkursas „Dainų dainelė“ šiemet mini 40 metų jubiliejų. Tai vienas unikaliausių, turintis ilgametes tradicijas, legendiniu vadinamas moksleivių dainų konkursas. Nuo konkurso pradžios 1974 m. jame dalyvavo per 200 tūkstančių jaunųjų dainininkų, į profesionalaus muziko kelią „Dainų dainelė“ atvedė ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką. Bet, atrodo, Jurbarko rajone šis renginys nustoja populiarumo.

(Plačiau...)

Romansų vakarai prasidėjo neromantišku žmonių stumdymu (0)

Kartu su kaliningradiečiais įgyvendinant parkų tvarkymo projektą numatyta ne tik atlikti kelių milijonų litų vertės darbų, bet ir surengti nemažai įdomių renginių. Sausis prasidėjo romansų vakaru. Operos solisto Liudo Mikalausko viešnagė Jurbarke sulaukė didžiulio miestiečių dėmesio, tačiau lyg deguto šaukštas medaus statinėje renginį sugadino organizatorių noras vienu šūviu nušauti du zuikius.

(Plačiau...)

Edukacija kitaip: ar muziejus gali sudominti mokinius (0)

Visi žinome, kaip nusibosta neįdomios pamokos, todėl geri mokytojai monotonijos stengiasi išvengti – tam jie turi įvairių priemonių ir žino daug būdų. Mokyti galima ne tik mokykloje ir ne tik klasėje – įdomios istorijos pamokos gali būti muziejuje, o gamtos – miške ar parke, apie dailę įdomiau ne kalbėti, bet aplankyti parodą ar vadovaujant dailininkui pačiam kurti. Rengiantieji edukacinius užsiėmimus ne mokykloje žino, kad tokios pamokos mokiniams patinka.

(Plačiau...)

„Poezijos rudenėlio“ kraitė visada pilna (0)

Jurbarko krašto literatų tradicinis renginys „Poezijos rudenėlis“ šiemet buvo itin šventiškas – jis vyko vis dar naująja tebevadinamoje miesto viešojoje bibliotekoje, sutraukė daugiau literatūros mėgėjų, o savo kūryba su jais dalijosi ne tik literatų klubo „Švieselė“ nariai.

(Plačiau...)

Atkasti dvaro rūmų fragmentai (0)

Daugelis tikriausiai nežino, kad į šventinius renginius Dainų slėnyje centriniu taku eidavo tiesiai per kunigaikščio Ilarijono Valčikovo rūmų holą, kuriame iškilmingai būdavo priiminėjami garbingi svečiai. Tuo šį rudenį įsitikino rūmų likučius atkasęs UAB „Kultūros vertybių paieška“ archeologas Pavelas Vutkinas.

(Plačiau...)

Jubiliejinis koncertas patvirtino „Verdenės“ sėkmę (0)

Vieną niūrų lapkričio pabaigos savaitgalį dainomis praskaidrino trisdešimtmetį švenčiantis Jurbarko kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Verdenė“. Tiek gerbėjų Parodų ir koncertų salė viename renginyje, ko gero, dar nėra mačiusi – visi norintys pasveikinti ir pasidžiaugti kolektyvo branda sunkiai sutilpo salėje.

(Plačiau...)

Prisiminimai vedė poetės gyvenimo keliu (0)

Šviesią spalio popietę ramiai leidžiantis rudeniškai nuauksintiems klevų lapams Jurbarko viešosios bibliotekos darbuotojos pakvietė prisiminti prieš dešimt metų Anapilin iškeliavusią talentingą poetę, žurnalistę, visuomenės veikėją Albiną Danisevičiūtę.

(Plačiau...)

Jaunimas į sceną neša mūsų gyvenimo skaudulius (0)

Konstantino Glinskio teatro vaikų ir jaunimo studija spalio 15 d. pakvietė į premjerą. „Šeimyninės istorijos“ – trečiasis režisierės Agnės Banytės darbas Jurbarko teatre. Šiame spektaklyje, kaip ir ankstesniuose, jaunimas rodo aštrias gyvenimo problemas – dar ir dėl to, kad, pasak režisierės, sudėtingos dramos padeda aktoriams augti.

(Plačiau...)

Banaitukai paminėjo Mokytojos šimtąjį jubiliejų (0)

Laimingas tas mokytojas, kurio nepamiršta buvę mokiniai. Šviesaus atminimo dailininkė Michalina Banaitienė Jurbarke išugdė talentingo jaunimo kartą, džiuginančią Lietuvą įstabiais kūriniais. Mokytojos šimtmečio paminėti į gimtinę sugrįžę menininkai surengė savo darbų parodą ir pakvietė visuomenę į prisiminimų popietę.

(Plačiau...)

Menininkės ramybę augina gyvenimo ir kūrybos spalvos (0)

Vinco Grybo memorialinis muziejus vėl surengė šventę meno mėgėjams – penktadienį čia atidaryta jurbarkietės dailininkės Jurgitos Davidavičienės kūrybos paroda „Užauginta ramybė“.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook