Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

„Poezijos rudenėlio“ kraitė visada pilna (0)

Jurbarko krašto literatų tradicinis renginys „Poezijos rudenėlis“ šiemet buvo itin šventiškas – jis vyko vis dar naująja tebevadinamoje miesto viešojoje bibliotekoje, sutraukė daugiau literatūros mėgėjų, o savo kūryba su jais dalijosi ne tik literatų klubo „Švieselė“ nariai.

(Plačiau...)

Atkasti dvaro rūmų fragmentai (0)

Daugelis tikriausiai nežino, kad į šventinius renginius Dainų slėnyje centriniu taku eidavo tiesiai per kunigaikščio Ilarijono Valčikovo rūmų holą, kuriame iškilmingai būdavo priiminėjami garbingi svečiai. Tuo šį rudenį įsitikino rūmų likučius atkasęs UAB „Kultūros vertybių paieška“ archeologas Pavelas Vutkinas.

(Plačiau...)

Jubiliejinis koncertas patvirtino „Verdenės“ sėkmę (0)

Vieną niūrų lapkričio pabaigos savaitgalį dainomis praskaidrino trisdešimtmetį švenčiantis Jurbarko kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Verdenė“. Tiek gerbėjų Parodų ir koncertų salė viename renginyje, ko gero, dar nėra mačiusi – visi norintys pasveikinti ir pasidžiaugti kolektyvo branda sunkiai sutilpo salėje.

(Plačiau...)

Prisiminimai vedė poetės gyvenimo keliu (0)

Šviesią spalio popietę ramiai leidžiantis rudeniškai nuauksintiems klevų lapams Jurbarko viešosios bibliotekos darbuotojos pakvietė prisiminti prieš dešimt metų Anapilin iškeliavusią talentingą poetę, žurnalistę, visuomenės veikėją Albiną Danisevičiūtę.

(Plačiau...)

Jaunimas į sceną neša mūsų gyvenimo skaudulius (0)

Konstantino Glinskio teatro vaikų ir jaunimo studija spalio 15 d. pakvietė į premjerą. „Šeimyninės istorijos“ – trečiasis režisierės Agnės Banytės darbas Jurbarko teatre. Šiame spektaklyje, kaip ir ankstesniuose, jaunimas rodo aštrias gyvenimo problemas – dar ir dėl to, kad, pasak režisierės, sudėtingos dramos padeda aktoriams augti.

(Plačiau...)

Banaitukai paminėjo Mokytojos šimtąjį jubiliejų (0)

Laimingas tas mokytojas, kurio nepamiršta buvę mokiniai. Šviesaus atminimo dailininkė Michalina Banaitienė Jurbarke išugdė talentingo jaunimo kartą, džiuginančią Lietuvą įstabiais kūriniais. Mokytojos šimtmečio paminėti į gimtinę sugrįžę menininkai surengė savo darbų parodą ir pakvietė visuomenę į prisiminimų popietę.

(Plačiau...)

Menininkės ramybę augina gyvenimo ir kūrybos spalvos (0)

Vinco Grybo memorialinis muziejus vėl surengė šventę meno mėgėjams – penktadienį čia atidaryta jurbarkietės dailininkės Jurgitos Davidavičienės kūrybos paroda „Užauginta ramybė“.

(Plačiau...)

Kultūros darbuotojai protestui pasirinko tylą (0)

Antradienio vakarą pro Jurbarko kultūros centrą einantys miestiečiai stebėjosi neįprastu koncertu. Paskelbus kūrinį, dainininkės delnais užsidengė burnas, o šokėjai taip ir nepajudėjo iš savo vietų. Taip Jurbarko kultūros centro menininkai ir jų vadovaujami meno mėgėjų kolektyvai susivienijo protestui prieš kultūros darbuotojų skurdinimą.

(Plačiau...)

Stacijos sugrįžo į bažnyčios šventorių (0)

Europos paveldo dienos šį rudenį daug džiaugsmo suteikė Pašaltuonio Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos tikintiesiems. Rugsėjo 13-ąją į šią parapiją sugrįžo 1875 metais nežinomo dailininko nutapytų Kryžiaus kelio stočių fotogrametrinės nuotraukos. Parapijai jas padovanojo Lietuvos dailės muziejus ir Jurbarko rajono savivaldybė.

(Plačiau...)

„Trys mylimos“ užbūrė Skirsnemunę (0)

Jurbarko kultūros centro režisierė Birutė Šneiderienė sako, kad Skirsnemunėje gyvena ypatingi žmonės, ne tik spontaniškai susidomėję pasiūlymu kurti miestelio teatrą, bet ir per rekordiškai trumpą laiką parengę spektaklį, privertusį skirsnemuniškius aiktelėti iš nuostabos. Šią savaitę Skirsnemunės miestelio teatras išvyksta į pirmąsias gastroles: Žemaitės komedija „Trys mylimos“ pradžiugins Viešvilės mokytojus, o aktoriai jau galvoja apie naujus vaidmenis ir vėl rengiasi repeticijoms.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook