Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Kultūros darbuotojai pasijuto pamiršti valstybės (0)

Ilgai ir tyliai kentę į kovą su skurdu šį rudenį pagaliau pakilo ir kultūros darbuotojai. Rugsėjo 19 d. išsiuntinėję elektronines atvirutes su neužmirštuolėmis orų gyvenimą prieš rinkimus žadėjusiems politikams, rugsėjo 25 d. kultūros žmonės susirinko į piketą prie Vyriausybės, o vakar visoje Lietuvoje protestavo tarptautinei muzikos dienai skirtu tyliuoju koncertu. Pikete dalyvavę jurbarkiečiai tikina, kad tai tik pradžia, nes valstybė pamiršo mažiausiai uždirbančius kultūros ir meno kūrėjus.

(Plačiau...)

Kviečiame į Konstitucijos egzaminą (0)

Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija tradiciškai kviečia pasitikrinti teisines žinias – laikyti Konstitucijos egzaminą. Kaip ir kasmet pageidaujantiems  laikyti egzaminą duris atveria Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės. Į septintąjį Konstitucijos egzaminą kviečiami visi Lietuvos Respublikos piliečiai, taip pat teisinį išsilavinimą turintys ar dar tebestudijuojantys asmenys.

(Plačiau...)

Moldova – atvirų širdžių ir gero vyno kraštas (0)

Jurbarkas ir Kriulenis Moldovoje – miestai partneriai nuo 2006 metų ir jau nemažai jurbarkiečių yra svečiavęsi šioje nedidelėje Pietryčių Europos šalyje. Šiemet į tarptautinį folkloro festivalį „Mesterul Manole“ Kriulenyje vyko oficiali rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama vicemero Kazimiero Šimkaus, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro Smalininkų tautinių šokių kolektyvas „Skalva“, vadovaujamas Giedriaus Paulausko, bei specialiai šiai kelionei susibūrusi muzikuojančių smalininkiečių grupė, neoficialiai vadinta Moldovos projektu.

(Plačiau...)

Dviračiais – po Rambyno regioninį parką (0)

Vis populiarėja kelionės dviračiais. Neseniai gausus būrys jurbarkiečių važiavo panemune – Valdovų keliu, lankydami panemunės pilis ir kitas įžymias istorines vietas. Pernai esame pristatę kelionių po netolimą Raseinių kraštą maršrutus. Šį kartą siūlome pasukti vakarų link ir susipažinti su netolimu Pagėgių kraštu. O apie daugelį kitų galimų kelionių po Lietuvą galite sužinoti pavartę naują leidyklos „Terra Publica“ išleistą žinyną „Įdomios kelionės po Lietuvą aktyviai“.

(Plačiau...)

Mokslininkai tyrinėjo Viešvilę (0)

Leidykla „Versmė“, planuojanti išleisti monografiją apie Viešvilę, liepos 1-21 dienomis šiame miestelyje surengė kompleksinę mokslinę ekspediciją. Ekspedicijoje dalyvavo 24 mokslininkai ir aukštųjų mokyklų studentai.

(Plačiau...)

Glinskiečiams atiteko didysis prizas, Girdžiams – teatro krivūlė (0)

Liepos 21 d. Žemaitijos miestelyje Laukuvoje vyko 25-oji Lietuvos klojimo teatro krivūlė. Renginyje dalyvavo du mūsų rajono teatrai: Jurbarko Konstantino Glinskio ir Girdžių – abu gražiai pasirodė ir grįžo apdovanoti.

(Plačiau...)

Apie meilę vitražui, kūrybos svorį ir įkvėpimą (0)

Vinco Grybo memorialiniame muziejuje eksponuojami dailininkės Rasos Grybaitės vitražai. Liepos viduryje atidaryta paroda veiks iki spalio pradžios – tai puiki proga pamatyti Jurbarke gyvenančios ir kuriančios vitražistės naujausius kūrinius.

(Plačiau...)

Profesionalo įvertinimas dailininkei paglostė širdį (0)

„Kiek laisvės, tiek mūsų“, – teigia dailininkas ir fotomenininkas Rimantas Dichavičius savo naujojo, jau antrojo, fotoalbumo „Laisvės paženklinti“ paantraštėje. Tarp šimto Lietuvos menininkų, kurių darbai pristatyti antrajame albumo tome, yra ir jurbarkietės Rasos Grybaitės liturginių vitražų fotografijos.

(Plačiau...)

„Nemunėlis“ šoko Makedonijoje (0)

Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studija „Nemunėlis“ grįžo iš koncertinės kelionės į Makedoniją – šioje Balkanų pusiasalio valstybėje mūsų šokėjai dalyvavo tarptautiniame folkloro šokių festivalyje „Ohrid Lake“.

(Plačiau...)

Kultūros centrui diriguoja nauja direktorė (0)

Po bene metų pertraukos Jurbarko kultūros centras vėl turi nuolatinį vadovą – birželio 3 d. darbuotojams buvo pristatyta konkursą laimėjusi profesionali gidė Jūratė Mosunovienė. Vasarą daug renginių nevyksta, dalis darbuotojų atostogauja, todėl pirmąjį savo darbo mėnesį naujoji direktorė turėjo galimybę skirti apsižvalgymui. J. Mosunovienė pripažįsta, kad pirmas įspūdis jos nenuvylė, nors tikėjosi daugiau ir geriau.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook