Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

„Bišpilio“ dūdos kviečia šventėn (0)

Daugelis Jurbarko kultūros centro kolektyvų neseniai šventė ar dar ruošiasi švęsti savo jubiliejus, tačiau nė vienas negali pasigirti, kad groja visą pusšimtį metų. Pučiamųjų instrumentų orkestras „Bišpilis" birželio 18 d. jurbarkiečius pakvies į savo auksinio jubiliejaus koncertą.

(Plačiau...)

Muziejaus nakties dovanos ir staigmenos (0)

Akcijoje, skirtoje pažymėti Tarptautinę muziejų dieną, kartu su keliais tūkstančiais Europos muziejų ne pirmus metus dalyvauja ir Vinco Grybo memorialinis muziejus. Į „Muziejaus naktį" jurbarkiškė publika ateina jau žinodama, kad jai paruoštas profesionalus reginys ir klausinys, o išsineša, ko gero, net daugiau nei tikėjosi.

(Plačiau...)

Biblioteka niekam neužveria durų (0)

Dešimtosios Nacionalinės bibliotekų savaitės balandžio 23-30 d. tema buvo „Biblioteka yra tavo". Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko renginiai vaikams ir suaugusiems skaitytojams, o balandžio 26-ąją minint profesinę šventę - Bibliotekininko dieną buvo apdovanota geriausia 2009 m. bibliotekininkė.

(Plačiau...)

„Šypsena“ – šiuolaikinio šokio šventė (1)

Balandžio vidurio savaitgalį Jurbarko kultūros centre vykęs tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Šypsena" dalyvaujančių kolektyvų ir šokėjų skaičiumi pranoko pirmtakus, o jo organizatorė choreografė Jolanta Telišauskienė svajoja apie šokių konkursą.

(Plačiau...)

Kultūros centras – geriausias šalyje (0)

Praėjusį ketvirtadienį Jurbarko kultūros centre įvyko iškilminga Geriausio 2009 m. kultūros centro apdovanojimo įteikimo ceremonija ir meno mėgėjų koncertas „Mūsų Jurbarkui".

(Plačiau...)

Prisimenant kraštietę – ir kirčiavimo pamokėlė (0)

Balandžio 12-ą buvo minimos kalbininkės Petronėlės Bernadišienės 100-osios gimimo metinės. Jurbarko rajono lietuvių kalbos mokytojų metodinė taryba, lietuvių kalbos draugijos Jurbarko skyrius, rajono savivaldybės administracija ir Švietimo skyrius, Viešoji biblioteka bei Švietimo centras pakvietė didžiulį būrį Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) Lituanistikos fakulteto filologų ir kraštiečių kalbininkų.

(Plačiau...)

Vadžgirį garsina sakralinės muzikos ansamblis (0)

Vadžgirio sakralinės muzikos ansamblis švenčia savo gyvavimo dešimtmetį. Per šį laiką ansamblis ryškiai sušvito ne tik rajono, bet ir Lietuvos kultūros padangėje, įgijo daug gerbėjų užsienyje. Šį pavasarį vadžgiriškiams įteikta „Aukso paukštė" - prestižiškiausias Lietuvoje mėgėjų meno įvertinimas.

(Plačiau...)

Ant reformų slenksčio – vilties deficitas (0)

Nuo liepos 1 d. keturi rajono kaimo kultūros centrai vėl taps savarankiški, o jų darbuotojai privalės užtikrinti, kad būtų patenkinti ir aplinkiniuose kaimeliuose gyvenančių žmonių kultūriniai poreikiai. Nors reforma įsibėgėja, kol kas niekas tiksliai negali pasakyti, kaip tą reikės padaryti. Blogiausia, kad kaimuose dirbantys žmonės, kuriems jau seniai įteikti atleidimo lapeliai, apimti nevilties ir nemato galimybių dirbti pertvarkytose įstaigose.

(Plačiau...)

Meno mokykla augina kūrybinguosius (0)

Prieš 120 metų gimė žymus mūsų kraštietis dainininkas Antanas Sodeika. Visi renginiai meno mokykloje, kuriai prieš 20 metų buvo suteiktas Antano Sodeikos vardas, šiais metais skiriami šiam dvigubam jubiliejui paminėti. Penktąjį gyvavimo dešimtmetį įpusėjusi mokykla ne tik moko miesto ir rajono vaikus muzikos, o nuo 2007-ųjų ir dailės bei choreografijos - Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos misija kur kas prasmingesnė.

(Plačiau...)

„Aukso paukštė“ nutūpė Vadžgiryje (0)

Paskutinį kovo savaitgalį Jurbarko kultūros centre varžėsi geriausi aplinkinių rajonų dainininkai ir vokaliniai ansambliai. Respublikinio konkurso „Sidabriniai balsai" zoninis turas tapo tikra švente vokalinės muzikos gerbėjams, nes tokios gausybės dainininkų ir ansamblių Jurbarke pastaraisiais metais nėra buvę.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook