Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Tradicijų šviesa (0)

Penktus metus iš eilės visose Lietuvos apskrityje rengiantis respublikines konkursines liaudies meno parodas Lietuvos liaudies kultūros centras siekia išrinkti geriausius liaudies menininkus, globoti juos ir skatinti, kad šiais sunkiais laikais liaudies menas išliktų gyvas, o menininkai išlaikytų šimtmečiais kurtas tradicijas.

(Plačiau...)

Muziejus buria kūrybinguosius (0)

Vinco Grybo memorialinis muziejus dėl čia vykdomų edukacinių projektų jau seniai yra tapęs kūrybingų žmonių traukos centru. Kada beužeitum į muziejų, čia visada kas nors vyksta. Paskutinį spalio savaitgalį muziejuje irgi sklandė kūrybos dvasia. Pirmojo aukšto ekspozicijų salėje suaugusiųjų dailės studijos moterys lipdė kaukes, antrajame aukšte buvo mokoma daryti odinius papuošalus.

(Plačiau...)

„Barkūnas“ dainavo Maironio tėviškėje (0)

Spalio 23 d. Raseiniuose ir Pasandravyje vyko tarptautinis chorų festivalis Maironiui atminti. Pirmą kartą jame dalyvavo ir Jurbarko kultūros centro mišrus choras „Barkūnas", vadovaujamas Ritos Dovidaitytės.

(Plačiau...)

Šeštajame festivalyje – tradicinis giedojimas (0)

Lapkričio 6 dieną seminaru apie tradicinį lietuvių liaudies giedojimą baigsis VI sakralinės muzikos festivalis „Te Deum laudamus". Be seminaro, šių metų festivalio programoje vyko trys sakraliniai koncertai.

(Plačiau...)

Vėlių vakarą prisimenant Paberžę (0)

Praėjusį šeštadienį Vinco Grybo memorialiniame muziejuje atidaryta jurbarkiečio Rimanto Akutaičio fotografijų paroda „Prisimenant Paberžę". Parodos atidaryme dalyvavo autorius, Tėvo Stanislovo dukterėčia Birutė Tiknevičiūtė, rašytoja Albina Žiupsnytė ir aktorius Valentinas Masalskis.

(Plačiau...)

Penki dešimtmečiai su teatru (0)

Spalio pabaigoje Konstantino Glinskio teatras pakvietė į penkiasdešimtmečio jubiliejaus renginius. Ir svečių iš Gruzijos, kaimynų šakiečių ir jubiliatų glinskiečių spektakliai, ir senų spektaklių įrašai, Sauliaus Beržinio filmo „... jie mane paliko" premjera, teatralų kūrybos paroda, konferencija, kurioje dalyvavo daug garbių svečių, ir, žinoma, koncertas „Visada jaunas teatras" buvo skirti ne tik teatro žmonėms, nes penkis dešimtmečius mieste gyvuojantis teatras vienaip ar kitaip palietė daugumą miestelėnų.

(Plačiau...)

„Jausmų vaišės“ kviečia žiūrėti ir suvokti paslaptį (0)

Vinco Grybo memorialiniame muziejuje rugsėjo 25 d. atidaryta Inesos Bosaitės asambliažų paroda „Jausmų vaišės". Ši Girdžiuose gyvenančios ir kuriančios menininkės paroda jubiliejinė - prieš dešimt metų Jurbarko krašto muziejuje ji pirmą kartą viešai pristatė savo kūrybą, tuomet eksponavo menines fotografijas.

(Plačiau...)

„Veliuoniečio“ viešnagė Frankų festivalyje (0)

„Iš kitų mus išskiria bičiulystė su kaimynais namų aplinkoje, regione ir kitose šalyse" - sakė nuostabaus Vokietijos miestelio Krailsheimo gyventojai. Kad tai ne tušti žodžiai, įsitikinome ir mes, liaudies šokių ansamblio „Veliuonietis" dalyviai, prieš porą savaičių svečiavęsi Krailsheimo rudens šventėje - Frankų festivalyje.

(Plačiau...)

Veliuonoje paminėtas rašytojo Petro Cvirkos šimtmetis (0)

Rugsėjo 18-19 d. Veliuonoje vyko rašytojo Petro Cvirkos 100-ųjų gimimo metinių minėjimo renginiai - konferencija „Atpažįstamas ir nepažintas Petras Cvirka" bei tradicinis, jau ketvirtą dešimtmetį gyvuojantis, Novelės vakaras, kuriame buvo paskelbtas ir apdovanotas aštuntasis P. Cvirkos literatūrinės premijos laureatas.

(Plačiau...)

Jaunystės prisiminimai sugulė knygon (1)

Janina Juzėnienė turi nepaprastą pomėgį - prisiminusi jaunystės laikus, ji rašo gyvenimiškas istorijas. Vasaros pradžioje, kiek netikėtai ir pačiai autorei, išėjo jos kūrybos knyga. Gražiai išleista beveik 400 puslapių J. Juzėnienės knyga „Kaip aš viliojau ūkininkaitį..." buvo pristatyta Viešvilėje, kur gyvena autorė.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook