Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Dailės studijos dešimtmetis: nuo piešinio iki instaliacijos (0)

Vinco Grybo memorialinio muziejaus suaugusiųjų dailės studijai balandžio pradžioje suėjo 10 metų. Jubiliejus - su netikėtumo pliūpsniais, prabangos ir elegancijos dvelksmu, su gėlėmis ir šypsenomis buvo šventė ne tik dailės studijos dalyvėms, bet ir jų artimiesiems, bičiuliams bei visiems, nesantiems kultūrinio gyvenimo užribyje.

(Plačiau...)

Promenadoje – teatro profesionalai ir gerbėjai (0)

Jurbarkas turi gilias teatro tradicijas - prieš 90 metų čia buvo apsistojusi Lietuvių valstybės teatro trupė, prieš 50 įsikūrė mūsų miesto Konstantino Glinskio teatras. Šiais teatrinių jubiliejų metais kultūros centras ir teatro mėgėjų klubas vykdo profesionalaus meno sklaidos projektą „Jurbarko promenada".

(Plačiau...)

„Šokantys berniukai“ susižėrė apdovanojimus (0)

Vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė", kuriam vadovauja režisierė Birutė Šneiderienė, už puikius spektaklius yra pelnę ne tik žiūrovų meilę, bet ir daugybę prestižiškų apdovanojimų. Šiais, jubiliejiniais, 25-aisiais gyvavimo metais „Vaivorykštė" tęsia tradicijas - kovo mėnesį tapo respublikinio ir tarptautinio festivalių laureatu.

(Plačiau...)

Prie Mituvos vėl skambėjo armonikos (0)

Jurbarko kultūros centre vienuoliktą kartą nuskambėjo tradicinė liaudies kapelų šventė „Pamituvio armonika". Šįkart Mituvos pakrantėje svečius pasitikęs žvejys Kazys ir pamituviais iš neturėjimo ką veikti slampinėjantis Mataušas svetingai sutiko ir žuviene vaišino visus, mokančius smagiai muzikuoti ir skambiai dainuoti.

(Plačiau...)

Vieversiukai sveikina pavasarį (0)

Kovo pradžioje į Jurbarko kultūros centrą iš viso rajono sugužėjo vaikų folkloro kolektyvai. Sučiulbo, pragydo kaip paukšteliai jaunieji dainorėliai, sukruto šokėjėliai - smagi ir skambi buvo vaikų folkloro šventė „Vieversiukas ant dirvono".

(Plačiau...)

Šviesuolio atminimas sugrįžo (0)

Kovo 27 d. Jurbarko krašto muziejuje pristatyta Lietuvos partizano, pedagogo ir rašytojo Konstantino Bajerčiaus knyga „Gyvenimo vieškeliais grublėtais" ir filmas „Garibaldžio tyla". Taip Krašto muziejus pradėjo dar vieną edukacinę programą, skirtą Lietuvos istorijai ir iškilios asmenybės atminimui.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiams – garbingiausi mėgėjų teatro apdovanojimai (0)

Praėjusį šeštadienį Tauragės kultūros centro rūmuose šurmuliavo ryškiaspalvė smagi minia. Geriausių mėgėjų teatrų aktoriai, režisieriai, scenografai iš visos Lietuvos susirinko į ketvirtąją mėgėjų teatrų šventę „Tegyvuoja teatras".

(Plačiau...)

Jurbarko miesto istoriją kurkime drauge (1)

Jurbarko turizmo informacijos centro direktorė Vidmanta Marcinkevičienė puoselėja mintį surinkti senuosius atvirukus ir fotografijas su Jurbarko vaizdais ir išleisti jų albumą. Tai būtų geriausia žmonių dovana Jurbarko jubiliejui.

(Plačiau...)

Muziejuje – pirmoji kalvio kolekcija (0)

Pirmoji šiais metais Jurbarko krašto muziejuje surengta taikomojo meno paroda sulaukė iki šiol neregėto lankytojų susidomėjimo, todėl muziejaus darbuotojai nutarė ją pratęsti dar mėnesį. Tokio pasisekimo nesitikėjo ir prieš trejus metus kalvystės virusu užsikrėtęs ūkininkas Edmundas Štulas, pateikęs visuomenei vertinti pirmųjų savo darbų kolekciją.

(Plačiau...)

Diktantas – žodžio puoselėtojų šventė (0)

Praėjusį šeštadienį Vilniuje Nacionalinio diktanto II ture 73 lietuviai rungėsi dėl 2009 m. raštingiausio piliečio titulo. Lietuvos televizijos studijoje diktantą rašė ir jurbarkietė Gražina Glinskienė.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook