Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Šventės egzaminą jurbarkiečiai išlaikė puikiai (0)

Vienu iš svarbiausių Jurbarko 750 metų jubiliejaus šventinių renginių tapo birželio 20-ąją nuskambėjusi trečioji Tauragės apskrities dainų šventė. Tūkstančius liaudies muzikos gerbėjų į miesto parką atviliojo nuo pat ryto skulptoriaus Vinco Grybo muziejaus kieme skambėjusios liaudies sutartinės, o pavakare trankus orkestro maršas ir per miestą žygiuojanti linksma šokėjų bei dainininkų kolona net didžiausiems namisėdoms priminė, kokios smagios kažkada Jurbarke būdavo Dainų šventės.

(Plačiau...)

Veliuonoje šokėjai pažadino Ramybės kalną (0)

Legendomis ir padavimais apipinta Veliuona šią vasarą devintą kartą svetingai priėmė respublikinio tradicinių amatų, muzikavimo ir tautinių šokių festivalio „Veliuonos kadrilis" dalyvius, o žiūrovai buvo maloniai nustebinti gausybe Veliuonos dvaro parke vykusių renginių.

(Plačiau...)

Parodoje – tradiciniai mezginiai (0)

Veliuonos krašto muziejuje veikia paroda „Tu numegzk man, mama, kelią". Eksponuojami Veliuonos krašto moterų tradiciniai mezginiai ir nėriniai.

(Plačiau...)

Edukacinė muziejaus naktis (0)

Gegužės 18-ąją minima Tarptautinė muziejų diena. Ta proga Europos muziejuose vyksta pažintiniai ir pramoginiai „Muziejų nakties" renginiai. Jau ne pirmus metus tarptautiniame projekte dalyvauja ir Vinco Grybo memorialinis muziejus.

(Plačiau...)

Poetiška pavakarė ne tik su poezija (0)

Tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris" paukštės sparnas palytėjo ir Jurbarką - gegužės 22 d. į susitikimą su skaitytojais atvyko Petro Cvirkos literatūrinės premijos laureatas Alvydas Šlepikas, o jį atlydėjo Veliuonoje gyvenanti ir kurianti rašytoja Violeta Šoblinskaitė.

(Plačiau...)

„Altanna“ paminėjo dešimtmetį (0)

Gegužę Šimkaičių kultūros centre dešimtmečio proga savo gerbėjus, draugus ir visus rokui neabejingus geros muzikos klausytojus į koncertą-vakaronę pakvietė grupė „Altanna". Brandus kolektyvas pripažinimą ir įvertinimą pelnė ne tik Jurbarko rajone, todėl koncerte, į kurį iš Kupiškio atvyko grupė RNBR, „Apynys" iš Skaudvilės bei „Anam Cara" narys Justas Masiulis, buvo daug smagių akimirkų.

(Plačiau...)

Šimtabalsis vaikų choras dainavo mamoms (0)

Motinos dieną po šv. Mišių Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje koncertą mamoms surengė meno mokyklos, gimnazijos ir kultūros centro dainininkai ir muzikantai.

(Plačiau...)

Bibliotekininkė tiesia lieptus į knygų salą (0)

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka vėl išrinko geriausią metų bibliotekininkę. Šįkart garbinga nominacija atiteko Eržvilko filialo vyresniajai bibliotekininkei Nijolei Berulienei.

(Plačiau...)

Pro gatvės muzikantus jurbarkiečiai praėjo (0)

Praėjusį šeštadienį miestuose ir miesteliuose skambėjo gyva muzika - Lietuvoje trečią kartą buvo surengta Gatvės muzikos diena. Antrus metus šią iniciatyvą Jurbarke palaiko muzikos klubas „Devynstygis". Pirmąkart savo miestelio gatvėse muzikavo ir vadžgiriečiai.

(Plačiau...)

Dailės studijos dešimtmetis: nuo piešinio iki instaliacijos (0)

Vinco Grybo memorialinio muziejaus suaugusiųjų dailės studijai balandžio pradžioje suėjo 10 metų. Jubiliejus - su netikėtumo pliūpsniais, prabangos ir elegancijos dvelksmu, su gėlėmis ir šypsenomis buvo šventė ne tik dailės studijos dalyvėms, bet ir jų artimiesiems, bičiuliams bei visiems, nesantiems kultūrinio gyvenimo užribyje.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook