Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Mokinių kūryba – tarsi atviruko atgimimas (0)

Trijų Karalių dieną apdovanoti respublikinio kalėdinio atviruko konkurso „Aš Tau linkiu...“ nugalėtojai. Beveik trys šimtai mokinių sukurtų atvirukų eksponuojama Vinco Grybo memorialiniame muziejuje, o gražiausius išrinko ne tik specialistų komisija, bet ir žiūrovai.

(Plačiau...)

Stiprūs – tik puoselėdami kultūrą, tradicijas ir tapatybę (0)

Prieš didžiąsias metų šventes dėmesio ir apdovanojimų sulaukia įvairių sričių specialistai, nusipelnę rajono gyventojai. Gruodžio 22 d. Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus dėmesio sulaukė folkloro kolektyvų vadovai ir kraštotyrininkai. Meras ir savivaldybės Kultūros skyriaus vyr. specialistė etnokultūros ir kraštotyros klausimais Regina Kliukienė labiausiai nusipelniusiems tradicijų puoselėtojams įteikė padėkas bei pakvietė pokalbiui prie kavos puodelio.

(Plačiau...)

Dainelės tebeskamba, o šventės nebėra (0)

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoniniame ture, kuris gruodžio 16 d. buvo surengtas Antano Sodeikos meno mokykloje, dainavo 11 solistų ir ansamblių. Komisija pasigedo dalyvių gausos, o dainorėlius parengusios mokytojos – šventės.

(Plačiau...)

Knygoje – Mažosios Lietuvos liekanos (0)

Gruodį Jurbarko viešojoje bibliotekoje pristatytas naujas leidinys apie Mažąją Lietuvą – tai Martyno Purvino, šio krašto tyrinėtojo, knyga „Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais“. Knygą pristatyti atvyko jos autorius M. Purvinas kartu su žmona ir pagalbininke architekte Marija Purviniene bei leidėjas, žurnalo „Voruta“ redaktorius Juozas Vercinkevičius.

(Plačiau...)

Premijuotam režisieriui įkvėpimo teikia... liūdesys (0)

2015 m. Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos premija gruodžio 16 d. įteikta Gintarui Zareckui – Jurbarko kultūros centro kultūrinių renginių organizatoriui, o gruodžio 28-ąją jis įvertintas ir Jurbarko rajono savivaldybės padėka – už ilgametį kūrybinį darbą ir aktyvią kultūrinę veiklą.

(Plačiau...)

Veliuoniškiai šventes pasitiko naujame kultūros centre (0)

Mažuose miesteliuose vienas po kito atveriami kultūros židiniai – lapkričio pradžioje į rekonstruoto kultūros centro atidarymą kvietė eržvilkiškiai, o gruodžio 11 d. atnaujintą kultūros centro pastatą Veliuonoje, linkėdamas saugoti tai, kas padaryta, pašventino klebonas Šarūnas Leskauskas. Daugiau nei dvejus metus užtrukusi rekonstrukcija išvargino kultūros darbuotojus, todėl ir jiems, ir visiems veliuoniškiams, besilankantiems renginiuose, metų pabaigos šventės buvo dar džiugesnės.

(Plačiau...)

Padėka už etninės kultūros puoselėjimą (0)

Gruodžio 8 dieną Vilniaus Rotušėje vyko Etninės kultūros globos tarybos 15 metų minėjimas ir Etnografinių regionų metų užbaigimo renginys, kuriame dalyvavo visų savivaldybių atstovai, o padėkos raštais pagerbti didieji etninės kultūros puoselėtojai, viena jų – Jurbarko r. savivaldybės Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Regina Kliukienė.

(Plačiau...)

„Dargaitėliuose“ groja žindaitiškiai (0)

Šių metų pavasarį Jurbarko kultūros centro Žindaičių skyriaus kultūrinės veiklos organizatorius Algirdas Petruitis subūrė kapelą „Dargaitėliai“, kurios pirmas viešas pasirodymas buvo Žindaičių kaime vykusioje Joninių šventėje. Po sėkmingo debiuto kapelos muzikantai grojo ir kaimo Rudens šventėje, praskaidrina bendruomenės vakarus.

(Plačiau...)

Jubiliejiniame „Mituvos“ koncerte skambėjo vadovo sukurta muzika (0)

Laikas su muzika niekada nebūna liūdnas ar nuobodus, todėl ir bėga greitai. Trisdešimtmečio sulaukusi Jurbarko kultūros centro liaudiška kapela „Mituva“ lapkritį surengė jubiliejinį koncertą, kuriame dalyvavo ir kiti meno mėgėjų kolektyvai, su kuriais kapelą suvedė muzika.

(Plačiau...)

Lietuviškam kraštovaizdžiui – baltų tradicijos ir individualumas (0)

Užbaigus lauko darbus, nuvytus paskutiniams žiedams ir augalams panirus į žiemos laukimą pats laikas apsidairyti, kaip gyvename, kokia aplinka mus supa. Ar žvelgiančius pro namų ar darbovietės langus, einančius gatve ar parko takais pamalonina harmoningi vaizdai, ar norisi nuleidus akis greičiau pasiekti namus ir pasislėpti už užuolaidų?

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook