Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Dainininkus subūrė ansamblių diena

Dainininkus subūrė ansamblių diena (0)

2013-04-08

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Klausučiuose surengta ansamblių šventė „Vienas žodis – Lietuva“. Šventės organizatoriai tikisi, kad šiuo renginiu Klausučiuose gimė dar viena graži tradicija.

Sukviesti į Klausučius aplinkinių kaimų ir toliau esančių kultūros centrų dainininkus sumanė Klausučių kultūros centro darbuotoja Vilma Baltutienė. Ji labiausiai ir nerimavo, kad renginys pasisektų. Klausučių kultūros centre šiuo metu vyksta remontas, žiūrovų salė nešildoma, tačiau ir dalyvių, ir žiūrovų į renginį susirinko nemažai, o juos šildė skambios dainos ir gera nuotaika.
Kad renginys pavyko, buvo galima pasidžiaugti išėjus į sceną jau pirmajam ansamblių šventės dalyviui – Kulautuvos kultūros centro vyrų ansamblio „Šilokas“ dainininkų užtraukta Tautiška giesmė sudrebino klausutiškių ir šventės svečių širdis, tokio grožio sujaudinti klausytojai braukė ašaras ir kartu giedojo su svečiais iš Kulautuvos.
Skambiais balsais klausutiškius pradžiugino Raseinių kultūros centro vokalinio ansamblio „Versmė“ dainininkai.
Bet visi labiausiai laukė pasirodant vietinių klausutiškių ir kaimynų iš Seredžiaus bendruomenės namų pasirodymų.
Nuotaikingas ir labai šiltas koncertas truko net pusantros valandos, dainininkus keitė Reginos Bakutienės vadovaujami šokėjai, smagiai apie kolektyvus pasakojo Rasa Danaitienė ir Audrius Bautronis.
Nuskambėjus paskutinės dainos akordams žiūrovai neskubėjo namo, dėkojo šventės rengėjams ir prašė dažniau pakviesti į tokius renginius.
Patenkinti pasirodymais buvo ir dainininkai – nors savoje scenoje dainuoti sunkiausia, žiūrovai juos nuoširdžiai priėmė ir palaikė.
Klausučių kultūros centro direktorius Vytautas Ramanauskas tikina, kad renginys pavyko, o tai reiškia, jog žmonės džiaugiasi galimybe švęsti šventes kartu ir gerai vertina meno mėgėjų pasirodymus.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook