Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kauno gatvė pasipuoš skulptūromis

Kauno gatvė pasipuoš skulptūromis (0)

2019-11-06

Skulptūros galėtų atsirasti Kauno gatvėje ir išrinko joms vietą – tvoros, esančios prieš automobilių aikštelę Kauno g. 56A, arkas. J. Stanaitienės nuotr.

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) pradeda įgyvendinti seniai planuotą projektą „Kauno gatvė pasakoja“, kuriam finansavimas gautas tik trečią kartą pateikus paraišką Lietuvos kultūros tarybai. Jau pavasarį Kauno g. turėtų papuošti keturios metalo plastiko skulptūros.

Negavo, kiek planavo

Spalio 29 d. Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė, pakvietusi Jurbarko r. savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių, Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoją – vyr. architektę Gražiną Gadliauskienę, muziejininkus, žiniasklaidos atstovus, informavo apie projekto eigą, aptarė galimus sprendinius.

Pasak G. Mačiulaitienės, apie galimybę papuošti Kauno gatvę galvota jau seniai, tačiau reikėjo rasti finansavimą.

„Idėją brandinom trejus metus, tris kartus teikėme paraišką finansavimui. Pagaliau projektas buvo patvirtintas, Kauno gatvė pasipuoš skulptūromis Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) pradeda įgyvendinti seniai planuotą projektą „Kauno gatvė pasakoja“, kuriam finansavimas gautas tik trečią kartą pateikus paraišką Lietuvos kultūros tarybai. Jau pavasarį Kauno g. turėtų papuošti keturios metalo plastiko skulptūros. bet vietoje prašytų 16 tūkst. Eur gausime tik 6 tūkst. Eur“, – sakė TVIC vadovė.

Projektas iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos pagal veiklą „Profesionalioji kūryba ir jos sklaida“.

Projektui dar 2018 m. lapkričio 29 d. pritarė savivaldybės taryba.

Nuspręsta prisidėti savivaldybės biudžeto lėšomis iki 11 proc. bendros projekto vertės.

Tuo metu preliminari projekto vertė buvo 9 tūkst. Eur, tad savivaldybė įsipareigojo skirti iki 990 Eur paramą.

Tačiau šių metų rugpjūtį sprendimas buvo pakeistas – nuspręsta projekto bendram finansavimui iš savivaldybės biudžeto, naudojant dalį Smulkaus ir vidutinio verslo ir turizmo skatinimo programos asignavimų, patvirtintų miesto vietos veiklos grupės „Jurbarkas“ strategijai ir projektams finansuoti, skirti ne mažiau kaip 30 proc. bendros projekto vertės – iki 4 tūkst. Eur.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook