Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kviečiame į Konstitucijos egzaminą

Kviečiame į Konstitucijos egzaminą (0)

2013-09-23

Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija tradiciškai kviečia pasitikrinti teisines žinias – laikyti Konstitucijos egzaminą. Kaip ir kasmet pageidaujantiems  laikyti egzaminą duris atveria Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės. Į septintąjį Konstitucijos egzaminą kviečiami visi Lietuvos Respublikos piliečiai, taip pat teisinį išsilavinimą turintys ar dar tebestudijuojantys asmenys.

Konstitucijos egzamino pirmasis etapas vyks spalio 1 dieną (antradienį), 12 valandą. Jurbarko rajono savivaldybėje egzaminas vyks savivaldybės didžiojoje salėje (Dariaus ir Girėno g. 96, LT 74187 Jurbarkas). Egzamino koordinatorė savivaldybėje Juridinio skyriaus vyriausioji specialistė Indrė Gavėnė, tel. (8  447) 70 185, el. p. i.gavene@jurbarkas.lt
Pirmojo etapo dalyviai, teisingai atsakę į ne mažiau kaip 25 testo klausimus iš 30, turės teisę dalyvauti antrajame Konstitucijos egzamino etape, kuris vyks spalio 15 dieną (antradienį), 12 valandą. Antrajame etape teks atsakyti į 19 testo ir vieną atvirą klausimą.
Konkurso dalyvių darbus vertins speciali teisininkų ekspertų komisija. Nugalėtojais taps be klaidų arba teisingiausiai į klausimus atsakę dalyviai.
Visi norintieji laikyti egzaminą, tačiau neturintys galimybės atvykti į savivaldybę, galės jį laikyti internetu. Iš anksto registruotis  neprivaloma.
Laimėtojai bus apdovanoti spalio 29 d. Prezidentūroje.
Egzamino globėja – LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Daugiau informacijos  apie Konstitucijos egzaminą galima gauti el. paštu: konstitucijosegzaminas@inlinen.eu arba egzamino facebook puslapyje https://www.facebook.com/events/207377112757637« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook