Padėka Birutei Bartkutei

Padėka Birutei Bartkutei (2)

2019-05-03

Praėjusių metų gale Jurbarko kultūros centro darbuotojai, folkloro grupių ,,Imsrė“ ir „Imsriukai“ vadovei, tautodailininkei, kalendorinių ir tradicinių švenčių, tarptautinio folkloro festivalio ,,Ant vandens“ organizatorei Birutei Bartkutei buvo įteikta Kultūros ministerijos premija, o gegužės 3 d. jai įteikta ir Žemaitijos regioninės etninės kultūros globos tarybos padėka. 

Pernai Žemaitijos regiono etninės kultūros puoselėtojų pagerbimo šventė vyko Jurbarko r. esančioje kaimo turizmo sodyboje „Dvaras Bebirva“, o šiųmetė, jau šeštoji, tokia šventė įvyko kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose Plungėje įsikūrusiame Žemaičių dailės muziejuje.

Žemaitijos regioninės etninės kultūros globos tarybos surengtoje Žemaitijos regiono etninės kultūros puoselėtojų pagerbimo šventėje padėkota Žemaitijos regiono etninę kultūrą 2018 metais labiausiai puoselėjusioms asmenybėms bei kolektyvams.

Jurbarkietei B. Bartkutei įteikta padėka už etnokultūrinio paveldo puoselėjimą ir sklaidą tarp vaikų ir jaunimo, už sėkmingą etnokultūrinę ir edukacinę veiklą saugant tautos tradicijas. Renginyje apdovanoti ir kraštotyrininkė Laimutė Marytė Varkaliene iš Šiaulių, mokytojas, folkloristas Mindaugas Nogaitis iš Švėkšnos (Šilutės r.), Skuodo rajono laikraščio „Mūsų žodis“ redaktorė Dalia Zabitienė, gydytojas, folkloristas Kęstutis Vaitkus iš Plungės, Telšių rajono Degaičių seniūnijos seniūnas Antanas Kontrimas, geografė, doc. dr. Filomena Kavoliutė iš Vilniaus, karpinių meistrė, Raseinių tautodailininkų grupės pirmininkė Nijolė Rimkienė ir dokumentinių filmų režisiere Rita Ščiglinskienė iš Kelmės.

Jurbarko KC inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook