Balsavimas

Ar pritariate radaro įrengimui mieste?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Prie Mituvos vėl skambėjo armonikos

Prie Mituvos vėl skambėjo armonikos (0)

2009-04-06

Jurbarko kultūros centre vienuoliktą kartą nuskambėjo tradicinė liaudies kapelų šventė „Pamituvio armonika". Šįkart Mituvos pakrantėje svečius pasitikęs žvejys Kazys ir pamituviais iš neturėjimo ką veikti slampinėjantis Mataušas svetingai sutiko ir žuviene vaišino visus, mokančius smagiai muzikuoti ir skambiai dainuoti.

O tokių mūsų kraštuose oi kiek daug!
Pirmoji į vaizdingą paupį atskubėjo Antano Sodeikos meno mokyklos liaudiškos muzikos kapela „Mituvėlė", vadovaujama Vidmanto ir Jadvygos Žemliauskų. Po jų žiūrovus linksmino Smalininkų kultūros centro kapela, Jurbarkų bendruomenės namų kaimo kapela „Šilas", Žindaičių moterų vokalinis ansamblis. Smagiai muzikavo ir svajingas dainas traukė Klausučių kultūros centro kaimo kapela „Ulytėlė", žiūrovams nuotaiką kėlė Jurbarko kultūros centro vaikų liaudies kapelos „Pasagėlė" mažieji muzikantai ir dainininkai. Pirmą kartą į šventę susiruošė Raudonės kaimo kapelos vyrai.
Tačiau bene labiausiai jurbarkiečiai myli svečius. Audringai sutikę ilgai nenorėjo paleisti šaunių Marijampolės laisvalaikio ir užimtumo centro liaudiškos muzikos kapelos „Jovarai" vyrų, kurie skambiais balsais sudrebino visą pamituvį. Puikiai armonikas virkdė, o dar smagiau dainavo Šakių rajono Gelgaudiškio kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos dalyviai - iš širdies plojo ir ilgai nuo scenos paleisti jų nenorėjo jurbarkiečiai, tačiau nė kiek ne prasčiau skambėjo ir Jurbarko kultūros centro liaudies kapelos „Mituva" moterų balsai.
„Pamituvio armonika" paskelbė pavasarį - laikas į laukus skubėti, arti, sėti, o po darbų galima bus ir vėl smagiai pailsėti.

Daiva BARTKIENĖ« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook