Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Mano kraštas: kūrybinė, jaunimo ir bendruomenių erdvė

Mano kraštas: kūrybinė, jaunimo ir bendruomenių erdvė

Kariuomenės dvasią saugo šauliai ir savanoriai (0)

Lapkričio 23 d. minima Lietuvos kariuomenės diena šiemet itin iškilmingai švęsta visoje Lietuvoje – kaip ir atkurtai Lietuvos valstybei, atkurtai jos kariuomenei suėjo 100 metų. Jurbarke tądien Trispalvė kilo prie Vytauto Didžiojo paminklo, o garbingai nueitas kelias tiestas liudijimais.

(Plačiau...)

Bendruomenės skuba išleisti pavėlavusius pinigus (0)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšos, skirtos bendruomeniškumui stiprinti, šiemet bendruomenes ir kitas nevyriausybines organizacijas pasiekė vėliau ir mažesnės. Už šias lėšas seniūnijose jau įgyvendinami projektai. Tačiau bendrystę labiau nei pinigai stiprina aktyvūs, savanorystės prasmę jau seniai suvokę žmonės – tokia mintis kirbėjo kalbinant tuos, kurie rašė projektus ir rūpinasi juos įgyvendinti.

(Plačiau...)

Skaitymo varžytuvės – ne dėl prizų (0)

Nors biblioteka jau seniai nebėra tik knygos, o skaitymas neretam tampa iššūkiu, skaitančiųjų bendruomenės tebegyvuoja ir pildosi naujais nariais. Juolab kad ir bibliotekininkai sugalvoja įvairiausių būdų, kaip patraukti žmones prie knygų. Vienas tokių – jau ne pirmus metus vykęs „Vasaros skaitymo iššūkis“.

(Plačiau...)

Apie suvienijančius džiaugsmus bei darbus sau ir svečiams (0)

Skirsnemunė

Pirmasis Lietuvoje užfiksuotas seisminis įvykis – tai 1328 metų žemės drebėjimas Skirsnemunėje. Rugpjūčio pabaigoje vykusioje miestelio šventėje seniūnas Aidas Mozūraitis priminė šį prieš 690 metų nutikusį reiškinį, linkėdamas skirsnemuniškiams švęsti taip, kad sudrebintų žemę.

(Plačiau...)

Amatų kiemelyje – pamokos jaunimui ir pagundos turistams (0)

Per Žolinę Veliuonoje, Turgaus aikštėje sušurmuliavo Amatų kiemelis. Taip gražų laisvadienį sklandžiai startavo Lietuvai pagražinti draugijos Veliuonos skyriaus įgyvendinamas ir veliuoniškių remiamas projektas, turintis garsinti miestelį, vienyti bendruomenę, padėti pritraukti į Veliuoną turistų, o gal ir padėsiantis užsidirbti. 

(Plačiau...)

Fotografijose – Jurbarko kraštą kuriančios šeimos (0)

Paskutinė Jurbarko krašto šventės diena – sekmadienis, pavadintas „Šeimų tiltai“ ir skirtas šeimoms – nuo jauniausio jos nario iki žilagalvio senjoro. Į gražius ir prasmingus renginius šią dieną kviečia Jurbarko viešoji biblioteka, o apsilankę jos kiemelyje galės apžiūrėti net dvi parodas: „Neregėta Lietuva“ ir „Jurbarko krašto šeimos, kuriančios Lietuvą“. 

(Plačiau...)

Karštis netrukdė nei dirbti, nei švęsti atlaidus (0)

Raudonė

Kiekvieną trečiadienį Raudonėje – turgelis. Taip prieš beveik penkerius metus pasiūlė miestelio moterų sambūris, ir idėja pasiteisino. Ne tik apsipirkti, bet ir pabendrauti raudoniškiai eina į turgelį. Ir seniūnas Česlovas Meškauskas nepraleidžia progos susitikti su žmonėmis.

(Plačiau...)

Ties rajono vartais – jubiliejinis stogastulpis (0)

Birželio 23 d. atgijo Seredžiaus miestelis – į jubiliejinę šventę, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Seredžiaus vardo pirmojo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose 725-osioms metinėms, sugužėjo ne tik serediškiai, bet ir gausus būrys svečių. Juos pasitiko Palemono kalno papėdėje, prie kelio Kaunas–Jurbarkas, pastatytas stogastulpis.

(Plačiau...)

Kraštietis Andrius: dainai reikia tikros meilės (0)

Jau seniai Lietuvoje nebegyvenantis jurbarkietis Andrius Pojavis lietuviškiausius pavasario mėnesius praleido gimtinėje – aplankė tėvelius, šventė Vasario 16-ąją ir koncertavo. Nemažai apie Andrių kalbėta ir rašyta prieš penketą metų, kai jis laimėjo „Eurovizijos“ nacionalinę atranką. O kuo ir kaip jis gyvena dabar?

(Plačiau...)

Veliuonoje skleidžiasi kūrybiškumo žiedai (0)

Balandžio 23 d. Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje prasidėjo Nacionalinės muziejų savaitės renginiai: minint Pasaulinę knygos dieną saulėtame bibliotekos kieme buvo garsiai skaitomos knygos, o vakare į šventę pakviestas gausus bibliotekos kolektyvas ir į kvapniomis pavasario gėlėmis apkaišytą krėslą pasodinta išrinktoji Metų bibliotekininkė – Violeta Šoblinskaitė Aleksa.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook