Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Mano kraštas: kūrybinė, jaunimo ir bendruomenių erdvė

Mano kraštas: kūrybinė, jaunimo ir bendruomenių erdvė

Atlygis už gerus darbus – sugrįžtantis gerumas (0)

Metams sukant pabaigos link nori nenori imamės to paties – vertiname, svarstome, ką nuveikėme, ir vėl planuojame. Dideli ir visai maži darbai – vienodai svarbūs, jei viskas daryta iš širdies. Ir atlygis tuomet laukia išskirtinis – geri darbai sugrįžta gerumu.

(Plačiau...)

Didžiosios žiemos šventės budina ir dalija gerumą (0)

Prieš gražiausias metų šventes stingstančią, baltomis pusnimis apklotą žemę šildo gerumas. Betliejaus žvaigždė nušviečia kelią į bendrystę duodantiesiems ir gaunantiesiems. Vieni – dosniai aukodami materialias gėrybes, dėmesį, jautrų žodį, kiti – atvira širdimi priimdami tai, kas atnešama su meile, gauna tikėjimo gerumu dovaną. 

(Plačiau...)

Pagerbdami Prezidentą dalijo duoną (0)

Lapkričio 26-ąją Vadžgiryje pagerbtas Lietuvos prezidentas, generolas, partizanų vadas Jonas Žemaitis-Vytautas. Laisvės kovotojas sovietų buvo nužudytas 1954-ųjų lapkričio 26-ąją Maskvoje, o jo paskutinio bunkerio vieta – ilgam užmiršta.

(Plačiau...)

Kariuomenės dvasią saugo šauliai ir savanoriai (0)

Lapkričio 23 d. minima Lietuvos kariuomenės diena šiemet itin iškilmingai švęsta visoje Lietuvoje – kaip ir atkurtai Lietuvos valstybei, atkurtai jos kariuomenei suėjo 100 metų. Jurbarke tądien Trispalvė kilo prie Vytauto Didžiojo paminklo, o garbingai nueitas kelias tiestas liudijimais.

(Plačiau...)

Bendruomenės skuba išleisti pavėlavusius pinigus (0)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšos, skirtos bendruomeniškumui stiprinti, šiemet bendruomenes ir kitas nevyriausybines organizacijas pasiekė vėliau ir mažesnės. Už šias lėšas seniūnijose jau įgyvendinami projektai. Tačiau bendrystę labiau nei pinigai stiprina aktyvūs, savanorystės prasmę jau seniai suvokę žmonės – tokia mintis kirbėjo kalbinant tuos, kurie rašė projektus ir rūpinasi juos įgyvendinti.

(Plačiau...)

Skaitymo varžytuvės – ne dėl prizų (0)

Nors biblioteka jau seniai nebėra tik knygos, o skaitymas neretam tampa iššūkiu, skaitančiųjų bendruomenės tebegyvuoja ir pildosi naujais nariais. Juolab kad ir bibliotekininkai sugalvoja įvairiausių būdų, kaip patraukti žmones prie knygų. Vienas tokių – jau ne pirmus metus vykęs „Vasaros skaitymo iššūkis“.

(Plačiau...)

Apie suvienijančius džiaugsmus bei darbus sau ir svečiams (0)

Skirsnemunė

Pirmasis Lietuvoje užfiksuotas seisminis įvykis – tai 1328 metų žemės drebėjimas Skirsnemunėje. Rugpjūčio pabaigoje vykusioje miestelio šventėje seniūnas Aidas Mozūraitis priminė šį prieš 690 metų nutikusį reiškinį, linkėdamas skirsnemuniškiams švęsti taip, kad sudrebintų žemę.

(Plačiau...)

Amatų kiemelyje – pamokos jaunimui ir pagundos turistams (0)

Per Žolinę Veliuonoje, Turgaus aikštėje sušurmuliavo Amatų kiemelis. Taip gražų laisvadienį sklandžiai startavo Lietuvai pagražinti draugijos Veliuonos skyriaus įgyvendinamas ir veliuoniškių remiamas projektas, turintis garsinti miestelį, vienyti bendruomenę, padėti pritraukti į Veliuoną turistų, o gal ir padėsiantis užsidirbti. 

(Plačiau...)

Fotografijose – Jurbarko kraštą kuriančios šeimos (0)

Paskutinė Jurbarko krašto šventės diena – sekmadienis, pavadintas „Šeimų tiltai“ ir skirtas šeimoms – nuo jauniausio jos nario iki žilagalvio senjoro. Į gražius ir prasmingus renginius šią dieną kviečia Jurbarko viešoji biblioteka, o apsilankę jos kiemelyje galės apžiūrėti net dvi parodas: „Neregėta Lietuva“ ir „Jurbarko krašto šeimos, kuriančios Lietuvą“. 

(Plačiau...)

Karštis netrukdė nei dirbti, nei švęsti atlaidus (0)

Raudonė

Kiekvieną trečiadienį Raudonėje – turgelis. Taip prieš beveik penkerius metus pasiūlė miestelio moterų sambūris, ir idėja pasiteisino. Ne tik apsipirkti, bet ir pabendrauti raudoniškiai eina į turgelį. Ir seniūnas Česlovas Meškauskas nepraleidžia progos susitikti su žmonėmis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook