Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Mano kraštas: kūrybinė, jaunimo ir bendruomenių erdvė

Mano kraštas: kūrybinė, jaunimo ir bendruomenių erdvė

Bendruomenės: prašytojos ar savivaldybės partnerės? (0)

Balandžio mėnesį savivaldybės tarybos posėdyje pritarta, kad savivaldybės administracija neseniai įsikūrusiai Žindaičių kaimo bendruomenei „Mituva“ panaudos pagrindais perduotų buvusią Žindaičių mokyklą. Atrodytų, reikia tik džiaugtis, kad apleistas pastatas turės šeimininką, bet iki palankaus sprendimo bendruomenei teko nueiti nelengvą kelią.

(Plačiau...)

Pomėgiai ir darbščios rankos kuria stebuklus (0)

Siuvinėti ir tapyti paveikslai, mezginiai, papuošalai – daugiau nei šimtas Eržvilko moterų sukurtų rankdarbių eksponuojami miestelio bibliotekoje. Paroda gegužės 12 d. atidaryta dalyvaujant autorėms ir kasdien gausiai lankoma eržvilkiškių – visiems smagu pamatyti ir pasidžiaugti darbščių kaimynių pomėgiais ir iš jų atsirandančiais stebuklais.

(Plačiau...)

Bendruomenėms – tūkstančiai iš ministerijos ir savivaldybės (0)

Balandžio viduryje pasibaigus projektų atrankos konkursui trylika Jurbarko rajono bendruomenių pasiekė džiugi žinia iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) – projektams skirta beveik 100 tūkst. eurų. Jurbarko r. savivaldybės indėlis – 10 proc. sumos.

(Plačiau...)

Jaunimo darbuotojai sėmėsi geros patirties (0)

Balandžio 26-28 d. Jaunimo reikalų departamentas (JRD) prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jurbarko, Telšių ir Šiaulių savivaldybėse organizavo tarptautinį renginį „Į bendruomenę orientuotas darbas su jaunimu kaimiškose vietovėse“. Renginio tikslas – užtikrinti specialistų iš Lietuvos ir Brandenburgo (Vokietija), dirbančių su jaunimu, pasikeitimą patirtimi.

(Plačiau...)

Nominacijas teatralams išsūpavo laumės (0)

Kupini puikios nuotaikos ir noro pasidalyti džiaugsmu, į Teatro dienai skirtą renginį jurbarkiečius pakvietė Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro artistai. Penktųjų teatro nominacijų „Vanduo“ apdovanojimų vakaras alsavo elegancija, kultūra ir santūrumu.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook