Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Trys kampai

Trys kampai

 

Optimizmas ir patirtis – iš gyvenimo universitetų (0)

Vieni žmonės įgytai specialybei išlieka ištikimi visą gyvenimą, kiti gi – gal dėl nenustygstančio charakterio ir žingeidumo, o gal dėl keistai susiklostančių gyvenimo aplinkybių – išbando save įvairiose srityse, daug kuo domisi ir mokosi, ir niekada nesėdi sudėję rankų. Antrajam tipui žmonių drąsiai galima priskirti jurbarkiškę Dianą Straukienę. Moteris galėtų dirbti daug darbų, nes daug išmoko ir išbandė, bet ne visi darbai buvo mieli širdžiai.

(Plačiau...)

Tautinio kostiumo motyvai atgimė kolekcijoje „Žalia rūta“ (0)

Neišsemiami etnografijos lobiai, o jų pažinimo įvairovė skatina dabarties žmogaus, ypač jaunimo, smalsumą pažinti gimtąjį kraštą. Įgyvendinant du vietos veiklos grupės „Nemunas“ finansuojamus projektus sukurtos drabužių kolekcijos padės pažinti Mažosios Lietuvos tautinį kostiumą, primins šio krašto istorijos vingius ir žmonių gyvenimo būdą.

(Plačiau...)

Grožiu papasakojo nesenstančios meilės istoriją (nuotraukos) (5)

Ką pasakys veidrodis? Tokį klausimą balandžio 11 d. sau uždavė visi Gelgaudiškio dvaro (Šakių r.) lankytojai, susirinkę į teatralizuotą šou „Veidrodėli, pasakyk“. Renginio sumanytojos – grožio namų „S plius“ komanda – žiūrovams paruošė tikrą šventę – net penkias įvairaus amžiams grupėms skirtas drabužių kolekcijas, šukuosenas ir makiažą.

(Plačiau...)

Nenustygstančio būdo moteriai nuobodulys negresia (2)

Visoms, kas drįstų teigti,  kad mažame miestelyje gyventi neįdomu, o būdama namie gali tik dulkes valyti, viešvilietė Rita Šukienė prieštarautų. Moteris teigia, kad įdomių užsiėmimų jai padeda rasti neramus būdas, o gerais dalykais visada norisi pasidalyti ir su kitais.

(Plačiau...)

Iš meilės šunims Egidija atrado mėgstamą užsiėmimą (0)

Egidija Mockuvienė – ko gero, vienintelė Jurbarke šunų kirpėja ir, be jokios abejonės, – vienintelė šio amato profesionalė. Šį pavasarį pirmą kartą Lietuvoje surengtame šunų kirpėjų konkurse Egidija laimėjo pirmą vietą – atviroje patyrusių kirpėjų grupėje jurbarkietei lygių nebuvo. Ant nugalėtojų pakylos Egidija lipo kartu su nepriekaištingai papuošta spaniele Elba.

(Plačiau...)

Vizažistė: soliariumų skrebučius keičia natūralumas (0)

Pašaukimas – grožis. Taip savo veiklą apibūdina sostinėje gyvenanti jurbarkietė Neringa Šimkutė. Ne vienus metus savo kelio ieškojusi moteris pagaliau suprato, kad jos tikslas – padėti moterims būti gražioms. Kursus pas vieną žymiausių Lietuvos grožio specialisčių Karoliną Taraškevič baigusi vizažistė sostinės madas mielai parveža į gimtinę ir moteris apdalija patarimais.

(Plačiau...)

Vilos virtuvėje sukasi šefas su teisininko diplomu (0)

Pomėgis gaminti maistą ne per seniausiai tapo ir pagrindiniu Juliaus Grumuldžio, pagal išsilavinimą – teisininko, užsiėmimu. Vyriškis ruošia vaišes kaimo turizmo sodybos „Vila Bisena“ svečiams. Julius yra ir šios sodybos savininkas, todėl joje turi įvairių pareigų, bet virtuvės šefo – jam pačios mieliausios.

(Plačiau...)

Provincijos nepabūgusios gydytojos – nenusivylė (0)

Praėjusių metų vasaros pabaigoje Jurbarko pirminės sveikatos priežiūros centras sulaukė dviejų jaunų šeimos gydytojų – čia pradėjo dirbti ką tik mokslus baigusios Gintarė Dičiūnienė ir Jovita Malinauskienė. Pasirinkusios ne didmiesčių klinikas, bet rajono centro polikliniką, jaunos medikės pradžiugino pacientus ir pačios kol kas nenusivylė nei darbu, nei gyvenimu mažame miestelyje.

(Plačiau...)

Atrasti pomėgiai ir talentai apšviečia senjorų dienas (0)

Praėjusių metų pabaigoje Viešvilėje pristatyta nauja Janinos Juzėnienės knyga – jau ketvirtoji. Nors garbingo amžiaus sulaukusi knygų rašytoja nėra viešvilietė, tik čia pas dukrą leidžia šviesios senatvės dienas, vietiniai ją gerbia ir didžiuojasi turintys savo rašytoją. Knygos „Dvaro klajūnas“ pristatymą bendruomenei surengė Viešvilės senjorų klubo „Dar ne sutema“ narės.

(Plačiau...)

Globojamiems vaikams meilės reikia daugiau (0)

Prieš keletą mėnesių kvietę globoti tėvų netekusius vaikus savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai nesulaukė nė vieno prašymo. Priimti svetimą vaiką į šeimą ryžtamasi vis rečiau, nors padėtis kol kas ir nėra tokia bloga: globėjų šeimose auga du trečdaliai tėvų globos netekusių rajono vaikų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook