Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Trys kampai

Trys kampai

 

Pirštinių močiutė žiemai ruošiasi vasarą (0)

Paišlynio kaime gyvenančią Danutę Mikutienę daugelis meiliai vadina pirštinių močiute – visi, kurie užklupus rudens darganoms ir šaltukui suskumba ieškoti gražiųjų jos vilnonikių. Per vasarą Danutė primezga daugiau kaip šimtą porų pirštinių ir kone visas išdovanoja.

(Plačiau...)

Sigutės lobiai – palėpėje rastos močiutės dovanos (0)

Neįmanoma ir nesinori pamiršti susitikimo su Sigute Džiaugiene. Kai ji kilojo senutėles močiutės klumpes, rodė protėvių nuotraukas, kai pasakojo apie savo žmones, šnekėjo apie savo gyvulėlius ir gėles ir kai vežė aprodyti savo gimtinę – Šveicariją ant Nemuno kranto, neapleido mintis: o, kad mums kiekvienam Dievulis būtų davęs tiek daug gyvenimo džiaugsmo ir meilės viskam.

(Plačiau...)

Karinos namai visada kvepia pyragais (0)

Keli kilometrai už Vadžgirio gyvena Karina Stasiulionienė. Kartu su vyru ir trim vaikais. Ūkininkauja – sėja ir pjauna, melžia karvutes, lesina vištas. Bet ne jos ūkio pažiūrėti kartu su Lina Lukošiene žvyruotu keliuku važiuojame į Paišlynį – kaimuką palei Šlynos upelį. Lina – užsakyti Karinos torto į Vadžgirį atvyksiantiems svečiams pavaišinti, aš – pasmalsauti, kaip ūkininkės laisvalaikį leidžia, jei apskritai jo turi.

(Plačiau...)

Judėjimas – sveikatos pagrindas ne tik vaikystėje (0)

Specialistai jau seniai pastebi, kad vaikų ir jaunimo sveikata Lietuvoje prastėja, ir sieja tai su judėjimo stoka. Matydami tuščias žaidimų aikšteles ir kiemus, sakome, kad vienintelė galimybė ir būtinybė pasimankštinti daugumai vaikų, ko gero, bėra tik kūno kultūros pamokos. Apie vaikų sveikatą ir fizinį aktyvumą kalbėjomės su gydytoja Nijole Kiudiene ir kūno kultūros mokytoju Vadimu Aksionovu.

(Plačiau...)

Dieviška vargonų muzika – meilė visam gyvenimui (2)

Sekmadieniais po šv. Mišių iš Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios neskuba skirstytis tikintieji – kol skamba Sumos choro giesmės, bažnyčia pilna žmonių. Žiūrėdama į laimingus veidus vargonininkė Rosita Česnulevičiūtė ir pati trykšta laime. Muzikė niekada negalvojo, kad jos darbas gali suteikti tiek daug džiaugsmo ir sielos atgaivos aplinkiniams.

(Plačiau...)

Naminis tortas – paprasta kaip dukart du (0)

Trijų vaikų mama Jurgita Jankauskienė juokauja, kad, jei būtų įmanoma, valgio ruošimą patikėtų tarnaitei, bet tortus keptų pati. Ir puoštų, nes būtent dėl puošybos tortai tapo Jurgitos pomėgiu. Jos kepiniai stebina ir džiugina visus, kam teko juos pamatyti ir paragauti.

(Plačiau...)

Šeimos gyvenimo būdas – pėsčiųjų žygiai visai Lietuvai (2)

Šiemet Jurbarke jau ketvirtus metus iš eilės vyko Lietuvos žygeivių festivalis. Pėsčiųjų žygių entuziastai į mūsų kraštą suplūsta ne tik dėl vaizdingų apylinkių, bet dėl to, kad žygius organizuoja jurbarkiečių Birutės ir Vidmanto Genių šeima. Vidmantas prieš ketvertą metų įsteigė Lietuvos pėsčiųjų žygių asociaciją, o žymiai anksčiau šiuo aktyviu laisvalaikio leidimo būdu užkrėtė ir visą savo šeimą.

(Plačiau...)

Sveikatos metų šimtametei Pranciškai! (0)

Liepos 25-ąją Viešvilės gyventojai Pranciškai Naujokienei suėjo 100 metų. Visi jos artimieji bendraamžiai jau ilsisi dangaus karalystėje, tad senolė apsidžiaugė sulaukusi būrio garbių svečių – pasveikinti šimtametės sugužėjo rajono vadovai, „Sodros“, seniūnijos, bendruomenės atstovai.

(Plačiau...)

Reikia turėti du sparnus, kad būtum laimingas (0)

Susitikti su Buitkų šeima važiavau į Vertimus. Dar neseniai buvę jurbarkiečiai praėjusių metų rudenį Irma ir Gediminas atsikraustė į šį nedidelį kaimelį – auginti vaikus ir brandinti savo šeimos sparnus: kad galėtų kilti, skristi, galbūt ir kitus uždegti savo polėkiu.

(Plačiau...)

Gyvenantiems su malda šeimos krizės nebaisios (0)

Birželio 15-ąją Jurbarko dekanato Šeimos centro kartu su rajono savivaldybe ir kultūros centru surengtoje Šeimų šventėje paskaitą „Kas padeda spręsti krizę šeimoje“ skaitė Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto doc. dr. Artūras Lukaševičius.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook