Trys kampai

Trys kampai

Grožiu papasakojo nesenstančios meilės istoriją (nuotraukos) (5)

Ką pasakys veidrodis? Tokį klausimą balandžio 11 d. sau uždavė visi Gelgaudiškio dvaro (Šakių r.) lankytojai, susirinkę į teatralizuotą šou „Veidrodėli, pasakyk“. Renginio sumanytojos – grožio namų „S plius“ komanda – žiūrovams paruošė tikrą šventę – net penkias įvairaus amžiams grupėms skirtas drabužių kolekcijas, šukuosenas ir makiažą.

(Plačiau...)

Nenustygstančio būdo moteriai nuobodulys negresia (2)

Visoms, kas drįstų teigti,  kad mažame miestelyje gyventi neįdomu, o būdama namie gali tik dulkes valyti, viešvilietė Rita Šukienė prieštarautų. Moteris teigia, kad įdomių užsiėmimų jai padeda rasti neramus būdas, o gerais dalykais visada norisi pasidalyti ir su kitais.

(Plačiau...)

Iš meilės šunims Egidija atrado mėgstamą užsiėmimą (0)

Egidija Mockuvienė – ko gero, vienintelė Jurbarke šunų kirpėja ir, be jokios abejonės, – vienintelė šio amato profesionalė. Šį pavasarį pirmą kartą Lietuvoje surengtame šunų kirpėjų konkurse Egidija laimėjo pirmą vietą – atviroje patyrusių kirpėjų grupėje jurbarkietei lygių nebuvo. Ant nugalėtojų pakylos Egidija lipo kartu su nepriekaištingai papuošta spaniele Elba.

(Plačiau...)

Vizažistė: soliariumų skrebučius keičia natūralumas (0)

Pašaukimas – grožis. Taip savo veiklą apibūdina sostinėje gyvenanti jurbarkietė Neringa Šimkutė. Ne vienus metus savo kelio ieškojusi moteris pagaliau suprato, kad jos tikslas – padėti moterims būti gražioms. Kursus pas vieną žymiausių Lietuvos grožio specialisčių Karoliną Taraškevič baigusi vizažistė sostinės madas mielai parveža į gimtinę ir moteris apdalija patarimais.

(Plačiau...)

Vilos virtuvėje sukasi šefas su teisininko diplomu (0)

Pomėgis gaminti maistą ne per seniausiai tapo ir pagrindiniu Juliaus Grumuldžio, pagal išsilavinimą – teisininko, užsiėmimu. Vyriškis ruošia vaišes kaimo turizmo sodybos „Vila Bisena“ svečiams. Julius yra ir šios sodybos savininkas, todėl joje turi įvairių pareigų, bet virtuvės šefo – jam pačios mieliausios.

(Plačiau...)

Provincijos nepabūgusios gydytojos – nenusivylė (0)

Praėjusių metų vasaros pabaigoje Jurbarko pirminės sveikatos priežiūros centras sulaukė dviejų jaunų šeimos gydytojų – čia pradėjo dirbti ką tik mokslus baigusios Gintarė Dičiūnienė ir Jovita Malinauskienė. Pasirinkusios ne didmiesčių klinikas, bet rajono centro polikliniką, jaunos medikės pradžiugino pacientus ir pačios kol kas nenusivylė nei darbu, nei gyvenimu mažame miestelyje.

(Plačiau...)

Atrasti pomėgiai ir talentai apšviečia senjorų dienas (0)

Praėjusių metų pabaigoje Viešvilėje pristatyta nauja Janinos Juzėnienės knyga – jau ketvirtoji. Nors garbingo amžiaus sulaukusi knygų rašytoja nėra viešvilietė, tik čia pas dukrą leidžia šviesios senatvės dienas, vietiniai ją gerbia ir didžiuojasi turintys savo rašytoją. Knygos „Dvaro klajūnas“ pristatymą bendruomenei surengė Viešvilės senjorų klubo „Dar ne sutema“ narės.

(Plačiau...)

Globojamiems vaikams meilės reikia daugiau (0)

Prieš keletą mėnesių kvietę globoti tėvų netekusius vaikus savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai nesulaukė nė vieno prašymo. Priimti svetimą vaiką į šeimą ryžtamasi vis rečiau, nors padėtis kol kas ir nėra tokia bloga: globėjų šeimose auga du trečdaliai tėvų globos netekusių rajono vaikų.

(Plačiau...)

Pirštinių močiutė žiemai ruošiasi vasarą (0)

Paišlynio kaime gyvenančią Danutę Mikutienę daugelis meiliai vadina pirštinių močiute – visi, kurie užklupus rudens darganoms ir šaltukui suskumba ieškoti gražiųjų jos vilnonikių. Per vasarą Danutė primezga daugiau kaip šimtą porų pirštinių ir kone visas išdovanoja.

(Plačiau...)

Sigutės lobiai – palėpėje rastos močiutės dovanos (0)

Neįmanoma ir nesinori pamiršti susitikimo su Sigute Džiaugiene. Kai ji kilojo senutėles močiutės klumpes, rodė protėvių nuotraukas, kai pasakojo apie savo žmones, šnekėjo apie savo gyvulėlius ir gėles ir kai vežė aprodyti savo gimtinę – Šveicariją ant Nemuno kranto, neapleido mintis: o, kad mums kiekvienam Dievulis būtų davęs tiek daug gyvenimo džiaugsmo ir meilės viskam.

(Plačiau...)

Karinos namai visada kvepia pyragais (0)

Keli kilometrai už Vadžgirio gyvena Karina Stasiulionienė. Kartu su vyru ir trim vaikais. Ūkininkauja – sėja ir pjauna, melžia karvutes, lesina vištas. Bet ne jos ūkio pažiūrėti kartu su Lina Lukošiene žvyruotu keliuku važiuojame į Paišlynį – kaimuką palei Šlynos upelį. Lina – užsakyti Karinos torto į Vadžgirį atvyksiantiems svečiams pavaišinti, aš – pasmalsauti, kaip ūkininkės laisvalaikį leidžia, jei apskritai jo turi.

(Plačiau...)

Judėjimas – sveikatos pagrindas ne tik vaikystėje (0)

Specialistai jau seniai pastebi, kad vaikų ir jaunimo sveikata Lietuvoje prastėja, ir sieja tai su judėjimo stoka. Matydami tuščias žaidimų aikšteles ir kiemus, sakome, kad vienintelė galimybė ir būtinybė pasimankštinti daugumai vaikų, ko gero, bėra tik kūno kultūros pamokos. Apie vaikų sveikatą ir fizinį aktyvumą kalbėjomės su gydytoja Nijole Kiudiene ir kūno kultūros mokytoju Vadimu Aksionovu.

(Plačiau...)

Dieviška vargonų muzika – meilė visam gyvenimui (2)

Sekmadieniais po šv. Mišių iš Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios neskuba skirstytis tikintieji – kol skamba Sumos choro giesmės, bažnyčia pilna žmonių. Žiūrėdama į laimingus veidus vargonininkė Rosita Česnulevičiūtė ir pati trykšta laime. Muzikė niekada negalvojo, kad jos darbas gali suteikti tiek daug džiaugsmo ir sielos atgaivos aplinkiniams.

(Plačiau...)

Naminis tortas – paprasta kaip dukart du (0)

Trijų vaikų mama Jurgita Jankauskienė juokauja, kad, jei būtų įmanoma, valgio ruošimą patikėtų tarnaitei, bet tortus keptų pati. Ir puoštų, nes būtent dėl puošybos tortai tapo Jurgitos pomėgiu. Jos kepiniai stebina ir džiugina visus, kam teko juos pamatyti ir paragauti.

(Plačiau...)

Šeimos gyvenimo būdas – pėsčiųjų žygiai visai Lietuvai (2)

Šiemet Jurbarke jau ketvirtus metus iš eilės vyko Lietuvos žygeivių festivalis. Pėsčiųjų žygių entuziastai į mūsų kraštą suplūsta ne tik dėl vaizdingų apylinkių, bet dėl to, kad žygius organizuoja jurbarkiečių Birutės ir Vidmanto Genių šeima. Vidmantas prieš ketvertą metų įsteigė Lietuvos pėsčiųjų žygių asociaciją, o žymiai anksčiau šiuo aktyviu laisvalaikio leidimo būdu užkrėtė ir visą savo šeimą.

(Plačiau...)

Sveikatos metų šimtametei Pranciškai! (0)

Liepos 25-ąją Viešvilės gyventojai Pranciškai Naujokienei suėjo 100 metų. Visi jos artimieji bendraamžiai jau ilsisi dangaus karalystėje, tad senolė apsidžiaugė sulaukusi būrio garbių svečių – pasveikinti šimtametės sugužėjo rajono vadovai, „Sodros“, seniūnijos, bendruomenės atstovai.

(Plačiau...)

Reikia turėti du sparnus, kad būtum laimingas (0)

Susitikti su Buitkų šeima važiavau į Vertimus. Dar neseniai buvę jurbarkiečiai praėjusių metų rudenį Irma ir Gediminas atsikraustė į šį nedidelį kaimelį – auginti vaikus ir brandinti savo šeimos sparnus: kad galėtų kilti, skristi, galbūt ir kitus uždegti savo polėkiu.

(Plačiau...)

Gyvenantiems su malda šeimos krizės nebaisios (0)

Birželio 15-ąją Jurbarko dekanato Šeimos centro kartu su rajono savivaldybe ir kultūros centru surengtoje Šeimų šventėje paskaitą „Kas padeda spręsti krizę šeimoje“ skaitė Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto doc. dr. Artūras Lukaševičius.

(Plačiau...)

Svečių į „Ąžuoliuką“ prikvietė Europos pasakos (0)

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykla dvejus metus vykdė Comenius daugiašalės partnerystės projektą „Stebuklinga Europos pasakų knyga“ („A Magic Book of European Tales“). Projekte dalyvavo septynių šalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigos. Visų jų atstovai birželio 9-12 d. suvažiavo į Jurbarką, į baigiamąjį projekto susitikimą.

(Plačiau...)

Pražydusiame šilke – tobulo gyvenimo paveikslas (0)

Šeštadienį Vinco Grybo memorialinio muziejaus dokumentų salėje atidaryta jurbarkietės Romarikos Pikelienės tapybos darbų paroda. Savo mintis ir jausmus moteris įkūnija ant šilko – subtilaus ir švelnaus, bet tvirtos rankos reikalaujančio pagrindo. Tokia ir ji pati: jausminga iki ašarų, bet stipri kaip uola, nuo gyvenimo audrų patikimai sauganti keturis savo vaikus. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook