Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Trys kampai

Trys kampai

 

Svečių į „Ąžuoliuką“ prikvietė Europos pasakos (0)

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykla dvejus metus vykdė Comenius daugiašalės partnerystės projektą „Stebuklinga Europos pasakų knyga“ („A Magic Book of European Tales“). Projekte dalyvavo septynių šalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigos. Visų jų atstovai birželio 9-12 d. suvažiavo į Jurbarką, į baigiamąjį projekto susitikimą.

(Plačiau...)

Pražydusiame šilke – tobulo gyvenimo paveikslas (0)

Šeštadienį Vinco Grybo memorialinio muziejaus dokumentų salėje atidaryta jurbarkietės Romarikos Pikelienės tapybos darbų paroda. Savo mintis ir jausmus moteris įkūnija ant šilko – subtilaus ir švelnaus, bet tvirtos rankos reikalaujančio pagrindo. Tokia ir ji pati: jausminga iki ašarų, bet stipri kaip uola, nuo gyvenimo audrų patikimai sauganti keturis savo vaikus. 

(Plačiau...)

Mačėnų šeimos laimė – malonumas būti kartu (0)

Veliuoniškių Mačėnų šeimoje pasisvečiavęs vos porą valandų pajunti, kad jie – mama Reda, tėtis Naglis ir keturi jų vaikai – labai vertina vienas kitą ir visi kartu yra laimingi. Tiesa, jie patys savo šeimos laimei dešimtuko nerašo, bet juk laimė ir nėra kaip ta stotelė, kurioje išlipęs sakytum: viskas, toliau nevažiuosiu.

(Plačiau...)

„Nykštukas“ augina sveikuolių sveikuolius (0)

Respublikiniame konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ Jurbarko lopšelio-darželio „Nykštukas“ komanda užėmė pirmą vietą. Visą ugdymo įstaigos bendruomenę ši sėkmė labai nudžiugino, bet nenustebino – juk saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą „Nykštuko“ vaikai nuolat mokomi, ir ne konkursui, bet gyvenimui.

(Plačiau...)

Vaikai prašo suaugusiųjų pasirūpinti saugia aplinka (0)

Daugiau nei pusė vaikų patiria smurtą ir patyčias namuose, mokyklose, viešose vietose. Tą patvirtino projektą „Saugios mokyklos kūrimas per aktyvaus pilietiškumo skatinimą ir mokyklos bendruomenės įgalinimą“ įgyvendinančios organizacijos „Gelbėkite vaikus“ atlikta apklausa. Savivaldybėje susirinkę trijų mokyklų atstovai prašė vietos valdžios ne tik aptverti mokyklų teritorijas ir įvesti elektroninius mokinio pažymėjimus, bet ir kontroliuoti prekybą alkoholiu, rūpintis beglobiais gyvūnais bei likviduoti grėsmę keliančius pastatus-vaiduoklius.

(Plačiau...)

Jubiliejus – mokytojos ir jos mokinių šventė (0)

Pauliuose jau seniai nebėra mokyklos, kuri vadinosi per kaimą tekančio Mituvos upelio vardu. Tačiau čia tebegyvena mokytoja Irena Sabataitienė, kuriai balandžio 4 d. suėjo 80 metų. Pasveikinti ją iš čia pat atėjo ir iš toliau atvažiavo būrelis buvusių mokinių – ir mokytojos jubiliejus, surengtas jaukiuose bendruomenės namuose, visiems jiems buvo maloni šventė.

(Plačiau...)

Šimtametę užgrūdino vargas ir sunkus darbas (0)

Jurbarkietė Anelė Ragačienė kovo 25-ąją atšventė šimtąjį gimtadienį. Iš lovos nebepakylanti moteris tvirtina, kad jos gyvenime buvo daugiau ašarų nei džiaugsmo, bet šimtas metų pralėkė kaip viena diena. Gal dėl to, kad sunkus darbas užpildė kiekvieną to šimtmečio akimirką, nepalikdamas laiko nei skundams, nei gyvenimo prasmės ieškojimui. 

(Plačiau...)

Agnė nenuobodžiauja ir mažame miestelyje (0)

Agnės Bastienės gyvenimas pastaraisiais metais nemažai pasikeitė – ji ištekėjo, tapo mama ir iš uostamiesčio, kur gimė ir gyveno, atsikraustė į Jurbarką. Jauna moteris džiaugiasi visais pokyčiais ir neabejoja, kad jūros ilgesį užgožia šalia esantys mylimi žmonės, o pačios susigalvota veikla neleidžia nuobodžiauti net mažame miestelyje.

(Plačiau...)

Skarlatina gąsdina sunkiomis komplikacijomis (0)

Jurbarke iš lūpų į lūpas sklinda žinia apie vaikus puolančią skarlatiną. Padidėjęs sergamumas skarlatina šiemet užfiksuotas Tauragėje ir Kaune, daugiau nei anksčiau vaikų skarlatina į lovą paguldė ir Jurbarke, tačiau Tauragės visuomenės sveikatos centro Jurbarko skyriaus gydytoja epidemiologė Aurelija Valiokienė tvirtina, kad nerimauti nėra priežasčių. Pavojinga ne skarlatina, o jos sukeltos komplikacijos, kurios teisingai vaiką gydant neturėtų pasireikšti. 

(Plačiau...)

Virtuvinės improvizacijos – nuo zacirkos iki... (0)

Gerai, kad dar nesame tiek sumodernėję, kad valgytume tik kavinėse ar kebabų kioskuose. Dar mūsų namų virtuvės kvepia naminiais valgiais, o prie viryklių dažniausiai triūsia moterys. Vienoms tai yra tik pareiga, kitoms – maloni pareiga, o smalininkietė Snieguolė Sakatauskienė teigia, kad iš visų jos pomėgių didžiausias – virtuvė.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook