Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Trys kampai

Trys kampai

 

Agnė nenuobodžiauja ir mažame miestelyje (0)

Agnės Bastienės gyvenimas pastaraisiais metais nemažai pasikeitė – ji ištekėjo, tapo mama ir iš uostamiesčio, kur gimė ir gyveno, atsikraustė į Jurbarką. Jauna moteris džiaugiasi visais pokyčiais ir neabejoja, kad jūros ilgesį užgožia šalia esantys mylimi žmonės, o pačios susigalvota veikla neleidžia nuobodžiauti net mažame miestelyje.

(Plačiau...)

Skarlatina gąsdina sunkiomis komplikacijomis (0)

Jurbarke iš lūpų į lūpas sklinda žinia apie vaikus puolančią skarlatiną. Padidėjęs sergamumas skarlatina šiemet užfiksuotas Tauragėje ir Kaune, daugiau nei anksčiau vaikų skarlatina į lovą paguldė ir Jurbarke, tačiau Tauragės visuomenės sveikatos centro Jurbarko skyriaus gydytoja epidemiologė Aurelija Valiokienė tvirtina, kad nerimauti nėra priežasčių. Pavojinga ne skarlatina, o jos sukeltos komplikacijos, kurios teisingai vaiką gydant neturėtų pasireikšti. 

(Plačiau...)

Virtuvinės improvizacijos – nuo zacirkos iki... (0)

Gerai, kad dar nesame tiek sumodernėję, kad valgytume tik kavinėse ar kebabų kioskuose. Dar mūsų namų virtuvės kvepia naminiais valgiais, o prie viryklių dažniausiai triūsia moterys. Vienoms tai yra tik pareiga, kitoms – maloni pareiga, o smalininkietė Snieguolė Sakatauskienė teigia, kad iš visų jos pomėgių didžiausias – virtuvė.

(Plačiau...)

Savaitgalį šeimos pradėjo maldos pusryčiais (0)

Jurbarko dekanato Šeimos centras praėjusį šeštadienį tikinčiuosius pakvietė į miesto bibliotekoje surengtus maldos pusryčius „Ką galime pasiūlyti šeimai šiandien?“ Šeimos metams skirtame renginyje tikėjimo patirtimi dalijosi kauniečių katalikų bendruomenės „Gyvieji akmenys“ nariai.

(Plačiau...)

Laimės pamatas – atsakomybė už artimuosius (0)

Kokias atsakingas pareigas beatliktum, darbas negali atimti iš žmogaus gyvenimo. Tokį išminties pavyzdį savo trims vaikams nuolat rodo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko rajono biuro ekonomikos konsultantė Ramutė Mockevičienė ir Tauragės apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių skyriaus Jurbarko poskyrio vedėjas Skirmantas Mockevičius. Išskirtine šią šeimą daro gražūs tarpusavio santykiai, kartų bendravimas, ryšys su žeme ir nuo vaikystės išugdyta meilė muzikai.

(Plačiau...)

Pasirinkimas mokyti – nuolatinė idėjų paieška (0)

Karolina Kliukienė mokykloje jaučiasi puikiai – ir tada, kai pati buvo mokinė, ir dabar, būdama mokytoja. Ji ne tik moko, bet ir pati semiasi naujų idėjų ir patirčių ir neša jas į mokyklą, kur dėsto istoriją. Praėjusių metų pabaigoje laimėjusi Ugdymo plėtotės centro konkursą Karolina stažavosi Slovėnijoje ir tenykštėse gimnazijose pamatė daug įdomių ugdymo būdų.

(Plačiau...)

Šeimos metai – laikas atsigręžti į prigimtines vertybes (0)

Lietuvos krikščionių bažnyčios 2014-uosius paskelbė Šeimos metais. Toks nutarimas priimtas suprantant šeimos vertę ir svarbą žmogaus ir visuomenės gyvenime. Daugelis tam pritartų, tik ar kiekvienas padarome viską, kad šeima būtų vertybė, o žmogus šeimoje jaustųsi laimingas. Apie tai kalbėjomės su Jurbarko dekanato Šeimos centro vadove Irena Danupiene.

(Plačiau...)

Darbščiai šeimai paklūsta net labiausiai patrakę arkliai (0)

Šią savaitę prasidedantys Arklio metai niekam neturėtų kelti nerimo – juk arklys ir žmogus mūsų krašte nuo neatmenamų laikų buvo neišskiriama pora ir darbus dirbant, ir kariaujant, ir pramogaujant. Prieš šimtmetį arklius pradėjo pakeisti mašinos, o pastaraisiais dešimtmečiais arklių kone nebeliko. Gal dėl to pamatę arklį negalime atitraukti nuo jo žvilgsnio, o norėdami pajusti to didelio, protingai žvelgiančio gyvūno šilumą siekiame bent paglostyti jo karčius. Tokią progą kone kiekviename renginyje mums suteikia Vencloviškių kaime arklius auginantys Lena ir Arūnas Rukšnaičiai.

(Plačiau...)

Įteikta Lidos Meškaitytės premija (0)

Gruodžio 6 d. Panemunės pilyje vyko projekto „Miniatiūra. Lida Meškaitytė“ baigiamoji konferencija, kurioje pristatytas to paties pavadinimo leidinys bei paskelbti Jurbarko r. savivaldybės įsteigtos premijos laureatai. Tądien atidaryta miniatiūrų paroda, kuriai kelios dešimtys autorių pateikė per šimtą kūrinių.

(Plačiau...)

Kronika – profesoriaus dovana kraštiečiams (0)

Besidomintieji Klaipėdos krašto istorija ir kultūra praėjusių metų pabaigoje sulaukė vertingo leidinio „Smalininkų kronika. 1920 01 10 – 1939 03 23“. Knygą sudarė Jurbarko rajono Garbės pilietis, profesorius habilituotas daktaras Arnoldas Piročkinas. Prieš pat Kalėdas knyga pristatyta Smalininkuose.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook