Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Trys kampai

Trys kampai

 

Smuikininkas Feliksas: su muzika niekada neliūdna (0)

Kai matai grojantį Feliksą Jucevičių, atrodo, kad su smuiku jis ir gimęs – taip gražiai jiedu vienas kitam tinka.  Beveik taip ir yra – į aštuntą dešimtį jau gerokai įkopęs liaudies muzikantas griežia nuo trylikos, nuo tada, kai pats iš lentos susimeistravo savo pirmąjį smuiką.

(Plačiau...)

Atradusi tapybą pradėjo naują smagų gyvenimo tarpsnį (0)

Smalininkuose, kultūros centro galerijoje, eksponuojami Valės Teresės Plienaitienės tapyti paveikslai. Šia paroda Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras tęsia gražią tradiciją – eksponuoti menininko gyslelę turinčių smalininkiečių kūrybą ir supažindinti su ja vietos gyventojus. Į parodos atidarymą susirinko tiek žmonių, kad galerijoje, kur sukabinti paveikslai, jie netilpo, teko renginį perkelti į kultūros centro salę.

(Plačiau...)

Dėl smurto namuose kalti ne vien vyrai (0)

Lietuvoje yra apie pusantro šimto moterų krizių centrų, tačiau krizę šeimoje dažnai patiria ne vien moterys. Kai šeima pykstasi ir neišsitenka po vienu stogu, dažniausiai kalti būna abu, tik vyrai, psichologų teigimu, dar neišdrįsta atverti širdies arba nežino, kam galėtų pasiskųsti. Būtent dėl to su vizitu Jurbarke apsilankė bendrus projektus įgyvendinantys Vilniaus ir Kauno vyrų krizių centrų vadovai.

(Plačiau...)

Mamos mokosi trečiadieniais (0)

Vakarais, uždariusios savo darboviečių duris, į pamokas Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje renkasi mokinių mamos. Mokymus apie konstruktyvų bendravimą su vaikais joms veda psichologė, projekto „Mokykla tėvams ir auklėtojams“ koordinatorė Vaida Beinarienė.

(Plačiau...)

Sumanių šeimininkių valgiai – skanūs ir gražūs (0)

Nors skonio receptoriai yra burnoje, tai, ką į ją dedame, pirmiausia įvertiname akimis. Maisto ruošimo technologė Elma Kvietkutė tikina, kad gražiai atrodančių patiekalų skonis geresnis, todėl net ir sriuba ant kasdienio stalo skanesnė, kai būna papuošta. Elma moko virėjus Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje ir patiekalų išvaizdai skiria ne mažesnį dėmesį negu jų ruošimo technologijoms.

(Plačiau...)

Kariesas greičiausiai pražysta paaugliams (0)

Kodėl vienų žmonių dantys stiprūs kaip akmuo, o kitiems tenka visą laiką varstyti odontologijos kabinetų duris? Jurbarkietė gydytoja odontologė Aušrinė Meškauskienė tikina, kad 70 proc. gražios šypsenos priklauso nuo dantų priežiūros ir profilaktikos, ir tik trečdalį lemia paveldimumas.

(Plačiau...)

Moterų politikavimas prie arbatos puodelio (0)

Noras bendrauti, dalytis patirtimi, ką nors bendrai veikti skatina moteris ieškoti bendraminčių. Mezgimas, gėlių puoselėjimas, net vaikų auginimas gali būti pretekstas susiburti į klubą ir dalytis džiaugsmais ir rūpesčiais, juo labiau kad dalydamasis visada ir gauni ko nors naujo. Jurbarke jau gerą pusmetį veikia moterų klubas, kurio nares sieja politika. Lietuvos socialdemokratų partijos moterų sąjungos Jurbarko klubo narėms svarbiausia bendrauti tarpusavyje ir su kitais įdomiais žmonėmis ir plėsti akiratį.

(Plačiau...)

Marijos mokykla Pauliuose – pilna džiaugsmo (0)

Žolinės savaitę Pauliuose stovyklavo Marijos krikščioniškojo gyvenimo ir evangelizacijos mokykla. Ši vienuolių kapucinų įsteigta mokykla nuo 2010 m. veikia Kaune ir Vilniuje, ir jau beveik metus Pauliuose ir yra atvira visiems, norintiems susitikti su Dievu, pagilinti savo tikėjimą, atnaujinti maldą ir dalytis savo išgyvenimais su kitais.

(Plačiau...)

Laiko skubėjimą stabdo kelyje sutikti geri žmonės (0)

Šią vasarą medikų bendruomenė sveikino savo kolegę Stanislavą Juknelienę su gražiu profesiniu jubiliejumi – odontologe ji dirba jau 50 metų, keturios dešimtys prabėgo Jurbarke. Tačiau gydytoja nejaučia metų naštos, nes laiko skubėjimą stabdo mėgiamas darbas ir gyvenimo kelyje sutikti geri žmonės.

(Plačiau...)

Susidoroti su karščiais padeda valgiaraštis (0)

Karštis – tikras išbandymas mūsų organizmui. Jis gali tapti dirglumo, koncentracijos ir miego sutrikimų ar net išsekimo priežastimi. Karštomis dienomis gausiai prakaituojame ir organizmui ima trūkti skysčių, be to, su prakaitu netenkame dalies mineralinių medžiagų – kalio, magnio ir kitų. Išvengti nepageidautinų karščio pasekmių, išlikti žvaliam padeda racionalus maitinimasis. Vasarą reikėtų valgyti kitaip negu žiemą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook