Trys kampai

Trys kampai

Meilėje tarpsta gražiausi daigeliai (0)

Gera pažinti laimingą žmogų. Su tokiu pabendravęs įsitikini, kad ne taip ir blogai mūsų Lietuvoje tiems, kurie laimės nelinkę atidėlioti ateičiai - kai pasibaigs krizė, pasikeis valdžia ar išloš „aukso puodą". Pasikliaudami savimi ir artimaisiais jie gyvenimo pamatus kloja gimtojoje žemėje ir kantriai triūsdami augina savo laimės rūmą, mielą patiems, džiuginantį ir kitus. Paulių kaime su šeima gyvenanti Aurelija Gedminienė be jokių išlygų teigia esanti laiminga.

(Plačiau...)

Būti mamyte ir tėveliu – didelė atsakomybė (0)

Norėdamas tapti geru specialistu, žmogus turi baigti mokslus, įgyti atitinkamą kvalifikaciją, turėti teorinių ir praktinių žinių. Kaip auginti ir auklėti savo vaikus, nemoko nė viena mokykla, tad tokiame svarbiame ir atsakingame darbe dauguma žmonių yra savamoksliai ir į specialistus kreipiasi tik susidūrę su rimtomis problemomis.

(Plačiau...)

Užaugus ant upės kranto skaniausia – žuvis (0)

Valgome, kad gyventume, būtume sveiki ir energingi. Bet lietuviai mėgsta daug valgyti ir persivalgyti. Tradiciniai mūsų valgiai sotūs ir riebūs, tad neturint saiko valgis gali ir pakenkti valgytojui.

(Plačiau...)

Geriausias papuošalų kūrėjos patarėjas – jos vyras (0)

Niekada nežinai, kokiais keliais nuves gyvenimas ir ką pasiūlys mainais už kantrybę. Tuo įsitikino Veliuonos kultūros centro direktorė Irma Svetlauskienė, prieš šešerius metus su vyru Airidu apsigyvenusi Klangiuose. Jauna šeima ieškojo gražios vietos, kurioje galėtų įgyvendinti savo svajonę, o likimas Irmai netikėtai pasiūlė galimybę išbandyti save kuriant papuošalus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook